Zimbabve Programı, Tam Kadro için Hindistan turu


Şikar Dhawan

Zimbabwe için Hindistan turu: – Hindistan Zimbabve turundaki üç günlük bir günlük format turnuvasının programı, programa göre resmi nitelik kazandı. İlk maç 18 Ağustos 2022’de Harare Spor Kulübü Stadı’nda yapılacak olan bu turnuva 22 Ağustos’a kadar sürecek. Bu turnuvanın kadrosu, kıdemli Hintli oyuncu seçici tarafından seçildi. Bu takımda, Batı Hint Adaları ODI turunu kazanan çarpıcı Hintli oyunculara sahip olacaksınız.

Zimbabve Programı, Tam Kadro için Hindistan turu
Hindistan Zimbabve turu, 2022

Hindistan’ı Batı Hint Adaları turunda 3-0’lık ideal bir galibiyete taşıyan açıcı Shikhar Dhawan’ın kaptanlığı altında, Hindistan bu ayın sonlarında Zimbabve’de üç maç oynadığı için Dhawan tekrar Zimbabve tur kaptanı olarak doğrulandı. ODI serisinin kadrosunu açıkladı. All India Kıdemli Seçim Komitesi tarafından seçilen 15 kişilik kadro, son zamanlarda Karayipler’de oynayan bir ila üç yeni isim içeriyor. Washington Sundar, Kuldeep Yadav ve Deepak Chahar, sakatlıklarından kurtulduktan sonra Hint takımına geri döndü.

Hindistan’ın 3 ODI kadrosu: Shikhar Dhawan (Kaptan)Ruturaj Gaikwad, Shubman Gill, Deepak Hooda, Rahul Tripathi, Ishan Kishan (küçük kapı görevlisi), Sanju Samson (küçük kapı görevlisi), Washington Sundar, Shardul Thakur, Kuldeep Yadav, Axar Patel, Avesh Khan, Prasidh Krishna, Mohd Siraj, Deepak Chahar.

Hindistan Zimbabve turu, 2022

Bay Hayır. Gün Tarih Kibrit mekan
1 Perşembe 18 Ağustosinci 1Aziz ODI Harare Spor Kulübü
2 Cumartesi 20 Ağustosinci 2nd ODI Harare Spor Kulübü
3 Pazartesi 22 Ağustosinci 3rd ODI Harare Spor Kulübü


Kaynak : https://sportsdanka.com/cricket/india-tour-for-zimbabwe-schedule-full-squad/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir