Zaha Kalacak mı Gidecek mi?24 Aralık 2022 17:38 tarihinde yayınlandı (İngiltere Saati)

Crystal Palace menajeri Patrick Vieira, kanat oyuncusunun geleceğiyle ilgili spekülasyonlar arasında kulübün fenomen Wilfried Zaha’ya yeni bir sözleşme teklif edeceğini söyledi.

Wilfried Zaha ve Crystal Palace’ın uzun vadeli ilişkisinin geleceği, benAvrupa devlerinden ilgi geldiJuventus ve FC Barcelona.

Yerli rakipler de ilgileniyor Fildişili’nin hizmetlerinde, Chelsea ve Arsenal’in her ikisinin de durumu takip ettiği bildirildi.

30 yaşındaki oyuncu kariyerinin son dönemine giriyor ve çocukluk kulübü Eagles’a sadık kalıyor. 2015’te tekrar katıldığından beri.

Ancak, gücünün zirvesinde olmasına çok az bir süre kalmışken, en üst düzeyde başarılı olma motivasyonu, hünerli kanat oyuncusunu beklemektedir.

Zaha’nın sözleşmesi 2023’te sona erecek ve Crystal Palace tarafından öyle ya da böyle ele alınması gerekecek.

Ancak Saray yöneticisi Patrick Vieira, durumun ele alınacağı konusunda ısrar ederek şunları söyledi:

“Wilfred, futbol kulübünün durumunu biliyor ve karar ona ait olacak. Hazır olduğunda söyleyeceklerini dinleyeceğiz” dedi.

Ama herkes onun kulübümüzde kalmasını istediğimizi biliyor. Liderlerimizden biri olarak Wilfried ile büyümek istiyoruz, ancak karar ona ait olmalı.

“Şu anda odaklandığımız tek şey onun nasıl antrenman yaptığı, kendini rekabete nasıl hazırladığı ve takımın performansına nasıl yardımcı olduğu.”


Kaynak : https://worldinsport.com/will-zaha-stay-or-go-patrick-vieira-confirms-crystal-palace-want-him-to-stay-as-star-winger-will-be-offered-a-new-contract/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir