Za’Darius Trade, Jefferson Extension Talk, En İyi 10 OL’den biri mi?Garip İsim Oluyor
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a bakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 13 Mayıs sayısı.

Mor Söylenti Değirmeni: Za’Darius Trade, Jefferson Uzatma Konuşması, En İyi 10 OL?

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

İşte haftanın ilk partisi.

Söylenti: Vikingler, Za’Darius Smith’i Cleveland Browns’a takas ederek daha fazlasını almalıydı.

haykırmak
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında New Orleans Saints’e karşı ilk çeyrekte aldığı bir çuvalın ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Za’Darius Smith, dokuz haftadan uzun bir süre önce Vikinglere, hayranlarına ve Minnesota eyaletine tam bir veda tweet’i attı. O anda durumunu açıkladı – artık Minnesota için oynamak istemiyor ve ticaret değerini düşürüyordu. İdeal değildi.

Sonra her şey durakladı. EDGE’ye ihtiyaç duyan takımlar ya serbest oyuncularla sözleşme imzalayabileceğinden ya da EDGE derinliğindeki bir taslakta bir çaylak bulabildiğinden, ticaret piyasası açıkça yumuşaktı. Üstelik Smith, 2023 normal sezonu başladığında 31 yaşında olacak. Bu ticari bir meta olarak çekici değil.

Smith ile Vikinglerin duruşu, 1 Haziran’dan sonra optimum sermaye tasarrufu için onu serbest bırakmaya veya takas etmeye kadar kaynadı. bir yerde bazı taslak seçimler için. Böylece, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah iki 5. Tur seçimi alırken, Browns Smith’i, bir 6. Tur seçimini ve bir 7. Tur seçimini kazandı.

Elbette, en başta hiç ayrılmak istemeseydi veya Vikingler bir ticarette daha fazlasını netleştirebilseydi, harika olurdu. Ancak, Smith’in yerine Marcus Davenport’u serbest oyuncu olarak imzaladılar ve Smith ayrılmak istedi.

Bu, Browns takasını kabul etmek, Smith’in salıverilmesiyle hiçbir şey elde etmemek veya eski Packer’la “sert oynamak” arasında bir seçimdi. Adofo-Mensah taslak sermayeyi ve tasarruf sınırını seçti. Bu büyük bir tartışma olmamalı – takımdan ayrılmak isteyen eski, sık sık yaralanan bir pas koşucusu, bir miktar taslak sermaye ve kapak tasarrufu için ters çevrildi.

Söylenti: Justin Jefferson uzatma konuşması, Mayıs ortası itibariyle herhangi bir anlaşma yapılmamasına rağmen hala endişelenecek bir şey değil.

Sarsılmaz Kararlılık
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda Vikingler ile New England Patriots arasındaki maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell konuştu Profesyonel Futbol Sohbeti bu hafta ve Jefferson’ın uzatma görüşmelerinin şimdi ve burada durumunu açıkladı, “Üzerine bir zaman çizelgesi koyar mıyım bilmiyorum. Sadece şunu biliyorum ki Justin’in burada çok uzun süre oynamasını dört gözle bekliyoruz. Organizasyonumuzu saha içinde ve dışında pek çok olumlu yönden önemli ölçüde etkiledi. Bunu ne zaman bitireceğimizi dört gözle bekliyorum ve Justin’in uzun vadede burada olacağını bilerek ilerleyebiliriz ve bunu bitireceğiz.”

Bu anlaşma yapılacak; bu sadece bir zaman meselesi. sıfır var eğerler, ama sveya Mayıs ayı itibarıyla nihai Jefferson anlaşmasıyla ilgili takılmalar.

Söylenti: Minnesota, 2023’e giden İlk 10 hücum hattına sahip.

Mutlak Kıyameti Hecelemek
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings hücum mücadelesi Brian O’Neill (75), US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçın ardından galibiyetini kutluyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

ESPN’den Mike Clay, bu hafta Vikingler hücum hattını ligdeki en iyi yedinci sıraya yerleştirerek kendini iyi hissetti.

Bunun başlıca nedeni, Vikinglerin “zor kısmı” ortadan kaldırması – Brian O’Neill ve Christian Darrisaw’da iki hücum mücadelesi. Çoğu NFL takımının iki Pro-Bowl kalibreli uzatma lüksü yoktur.

Ayrıca Minnesota, çağlar sonra ilk kez hücum hattı sürekliliğine sahip olacak. Bu harika. Grubu İlk 10’a sokmak biraz cömert olabilir ama yedinci olmaktan daha iyidir.en kötüsü tedavi. Ve şimdi bakmayın, ama bu genellikle Mike Zimmer döneminde böyleydi.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/outcry-over

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir