Za’Darius Smith Trade, Program Sürümü, Justin Jefferson Sözleşme Güncellemesi
Bu hafta, 2023 NFL programının yayınlanmasından itibaren NFL dünyasının coştuğunu gördük. Ancak, bu hafta Vikings hayranlarının dikkatini çeken büyük bir ticaret de dahil olmak üzere pek çok mor manşet vardı. İşte Mayıs ortasına girerken hepsinin hızlı bir dökümü.

Vikings 2023 Takvimini Biliyoruz

Her NFL Draft Seçimi
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell, Lincoln Financial Field’da Philadelphia Eagles’a karşı sahada. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

Perşembe akşamı NFL, 2023 normal sezon programını resmen yayınladı. İçinde bir Perşembe Gecesi Futbol maçı ve bir çift Pazar Gecesi ve Pazartesi Gecesi maçları dahil olmak üzere Minnesota Vikings için beş ilk maç yer alıyor. Bu, Vikinglerin bir önceki yıl NFC Şampiyonası görünümlerinden çıktıkları 2018’den bu yana oynayacakları en iyi maçlar. İşte Vikinglerin 18 haftalık programına tam bir bakış:

 • 1. Hafta: Korsanlara Karşı (9/10)
 • 2. Hafta: Eagles’ta (9/14, TNF)
 • 3. Hafta: Şarj Aletlerine Karşı (24/9)
 • 4. Hafta: Panthers’ta (10/1)
 • 5. Hafta: Chiefs’e Karşı (10/8)
 • 6. Hafta: Bears’ta (10/15)
 • 7. Hafta: 49ers’a karşı (10/23, MNF)
 • 8. Hafta: Packers’ta (10/29)
 • 9. Hafta: Falcons’ta (11/5)
 • 10. Hafta: Azizlere Karşı (11/12)
 • 11. Hafta: Broncos’ta (11/19, SNF)
 • 12. Hafta: Ayılara Karşı (11/27, MNF)
 • 13. Hafta: BYE
 • 14. Hafta: Baskıncılar’da (12/10)
 • 15. Hafta: Bengals’ta (TBD)
 • 16. Hafta: Aslanlara Karşı (12/24)
 • 17. Hafta: Packers’a Karşı (12/31, SNF)
 • 18. Hafta: Lions’ta (TBD)

Justin Jefferson Uzatma Konusunda Sabırlı Kalın

Haftanın Mor Başlıkları
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önceki ısınmalar sırasında bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu sezon dışı sezon, yıldız alıcı Justin Jefferson’ın Minnesota’da yıllarca kalmak için kazançlı bir sözleşme uzatması aldığı sezon olacak. Ancak, bu sözleşme henüz gelmedi ve bazı Vikings hayranlarının endişelenmesine neden olabilir. Baş antrenör Kevin O’Connell, Mike Florio ile yaptığı röportajda bu cephedeki sabrı bir kez daha vurguladı. Profesyonel Futbol Sohbeti.

O’Connell, “Bir zaman çizelgesi koyar mıyım bilmiyorum,” dedi. “Biliyorum ki, Justin’in burada gerçekten uzun bir süre oynamasını dört gözle bekliyoruz. Organizasyonumuzu saha içinde ve dışında pek çok olumlu şekilde önemli ölçüde etkiledi.

Bunu ne zaman bitireceğimizi dört gözle bekliyorum ve Justin’in uzun vadede burada olacağını bilerek ilerleyebiliriz ve bunu bitireceğiz. Justin biliyor, temsilcisi onun hakkında ne hissettiğimizi tam olarak biliyor. Bu baharın geri kalanında, yaza kadar bu süreç üzerinde çalışacağız ve sonra bir şeyler yapabilirsek, kimse bu konuda benden daha fazla heyecanlanmayacak ve Justin’in ikinci yılda ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz. bu suç.”

Jefferson, NFL tarihinde resepsiyonlarda ve karşılama sahalarında lige liderlik ederken Yılın Hücum Oyuncusu seçildiği 2022 sezonundan çıkıyor.

Za’Darius Smith Cleveland’a Gidiyor

Za'Darius Smith Serbest Bırakılmak İstiyor
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Dallas Cowboys’a bakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Bu sezonun başlarında Za’Darius Smith, 2022’de 10 çuval kaydettikten sonra Minnesota Vikings’ten serbest bırakılmasını talep etti. Yanıt olarak Vikingler, Marcus Davenport’u serbest oyuncu olarak imzaladı, ancak Smith cephesinde, daha önce büyük ölçüde radyo sessizliği olmuştu. bu haftaya kadar

Bu, Cuma günü takım Smith’in Cleveland Browns’a takas edildiğini açıkladığında değişti. Buna ek olarak, Cleveland 2025’te altıncı ve yedinci tur seçimleri alırken, Vikingler biri 2024’te ve diğeri 2025’te olmak üzere iki beşinci tur seçimi alacak.

Smith, geçen sezon 16’sı Myles Garrett’ın sonucu olmak üzere sadece 34 çuval kaydeden bir Browns savunmasına katıldı. Takımın umutsuzca başka bir pas atıcıya ihtiyacı vardı ve bu ticarette müthiş bir tane aldılar. Bu sırada Vikingler, çaylaklarını imzalamak için büyük bir maaş boşluğu boşaltır.

Kaçırdıysanız…

NFL: Minnesota Vikings, Buffalo Bills'te
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8) ve pivot Garrett Bradbury (56), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan maçtan önce antrenman fotoğrafları çekiyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports

Ekstra çalışkan Vikings hayranları için, bu hafta da okuyabileceğiniz birkaç başlığımız daha var! Aşağıdaki listeye bir göz atın:

Aşırı Motive Edilmiş Kirk Kuzenlerine Dikkat Edin

Josh Frey, The College of Idaho’dan 2020 Sınıfı mezunu ve PurplePTSD.com’un yönetici editörüdür.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/purple-headlines-smith/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir