Za’Darius + Sınır Boşluğunu Temizleme, Program Zorluğu, Asamoah OnayıVikings Pro Atıcı
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 14 Mayıs sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Za’Darius + Sınır Boşluğunu Temizleme, Program Zorluğu, Asamoah Onayı

İşte haftanın ikinci partisi. Dünkü buradan okunabilir.

Söylenti: Vikingler, “2024 penceresine” hazırlanmak için Za’Darius Smith’i Cleveland Browns’a takas etti.

haykırmak
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında New Orleans Saints’e karşı ilk çeyrekte aldığı bir çuvalın ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Bu internette dolaşıyor – ve gülünç.

Vikingler, artık takım için oynamak istemediği için Za’Darius Smith’i takas etti. Dokuz hafta önce Twitter’da kişisel olarak söyledi. Bu nedenle, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, Smith ile ya sert oynayabilir ya da para biriktirirken onu bazı draft seçimleri için takas edebilirdi.

Smith’in “2024 için temiz sermaye alanı” için bir kenara atılması fikri düpedüz aptalca. Minnesota onunla yollarını ayırabilirdi Sonraki sezon dışında aynı tasarruf için. 2024 için kemeri sıkmak için takas edilmedi. Teori aptalca. Ayrılmak istediği için Browns’a yüklendi. Olur.

Söylenti: Minnesota’nın 2023 programı acımasız.

Takas Kapağı
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Bu, kaynağa veya bakana bağlıdır.

Rakiplerin 2022’deki galibiyet ve mağlubiyetlerine göre Vikingler, NFL’deki en zorlu 18. programa sahip. Ama kıyafetlere göre beğenmek Keskin Futbol AnaliziBir önceki yılın galibiyet ve mağlubiyetlerinden daha derin olan Minnesota, ligin dokuzuncu en zorlu programına sahip.

Uzun lafın kısası – program kolay değil. Vikinglerin sekiz iç saha maçı ve deplasmanda dokuz maçı var. Chiefs, Eagles, Bengals, 49ers ve Chargers ile karşılaşıyorlar. Minnesota’nın 2023’te işinin kolay olduğunu düşünerek kendinizi kandırmayın.

Söylenti: Vikingler, eylemleriyle ikinci sınıf defans oyuncusu Brian Asamoah’ı defans oyuncusu olarak onayladılar.

En Büyük Kazanan
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II (33), US Bank Stadyumu’ndaki maç sırasında Detroit Lions’a karşı mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah, Troy Reeder dışında hiçbir serbest oyuncu defans oyuncusu imzalamadı. Ardından, Nisan ayında herhangi bir taslak hazırlamadı. Ivan Pace Jr., taslaksız serbest oyuncu aracılığıyla gemiye geldi, ancak Asamoah dışı planlar için bu kadar.

Minnesota da Eric Kendricks’e veda etti. Asamoah’ın artık neredeyse varsayılan olarak 2023’te, muhtemelen Jordan Hicks’in yanında başlaması gerekiyor.

Kadronun nasıl oluşturulduğuna bağlı olarak Asamoah, iyi olsun ya da olmasın defans görevine başlamak için güvertede görünür. Aksi takdirde Vikingler, Deion Jones, Kyle Van Noy veya Zach Cunningham gibi serbest bir oyuncuyu keşfetmek zorunda kalacaktı. Brian Flores, Asamoah ve Hicks’ten memnunsa, bu iyi bir onay damgası olmalı.


Seahawks, Eski Vikings RB'yi İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Viking takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/clearing-cap

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir