Zach Wilson Whispers, Jefferson & OPOY, Harrison Smith Yaralandı mı?Zach Wilson Whispers, Jefferson & OPOY, Harrison Smith Yaralandı mı?
New York Jets’in oyun kurucusu Zach Wilson. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com / USA TODAY AĞI.

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 8 Ocak sayısı.

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

Mor Söylenti Değirmeni: Zach Wilson Whispers, Jefferson & OPOY, Harrison Smith Yaralandı mı?

Söylenti: Vikingler, fiyat doğruysa New York Jets’ten Zach Wilson’a göz atabilir.

Zach Wilson Fısıldar
9 Ocak 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; New York Jets’in oyun kurucusu Zach Wilson. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Bu “gerçek bir söylenti”. Sadece çok gürültülü değil.

Jetler, Robert Saleh’in takımında bir QB1 olmak için gerekenlere sahip olmadığı için Zach Wilson’dan ayrılacak gibi görünüyor. New York’taki görev süresi berbattı. Doğru yönde ilerlemiyor ve 2021 NFL Draftında 2. genel seçim olduğu için yalnızca doğru yola girmek için tekrarlanan girişimler alıyor.

Gönderen Paul Burmeister 33. Takım Wilson ile Vikingler arasında bağlantı kuran ilk kişilerden biriydi. bir hafta önceki yazı. Wilson hakkında Vikings’e şunları yazdı: “Wilson’ın potansiyeli ve Nick Mullens’in deneyimi adil bir mücadele olurdu. Eğer tıklanırsa, kim bilir belki de gelecek sezon sözleşmesi sona erecek olan Cousins’in yerine aday olabilir.”

Ama biz diyoruz hayır teşekkürler. İyiydi.

Söylenti: Justin Jefferson, 2022 Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazanmak için bir şans.

Zach Wilson Whispers, Jefferson & OPOY, Harrison Smith Yaralandı mı?
21 Kasım 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş top alıcısı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda Green Bay Packers’a karşı dördüncü çeyrekte Tyler Conklin’in (83) sert sonla yaptığı golü kutluyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

18. Hafta Pazar günü Tyreek Hill bir mamut kazansa bile Jefferson muhtemelen Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazanacak. Dolphins üst üste beş kaybetti, bu nedenle Hill’in ödülü kazanmasına yönelik tüm coşku haftalar önce güneye doğru yöneldi.

Vegas bahisçileri, OPOY kupasını eve götürmek için Jefferson’a -800 oran verdi. Jefferson, Pazar günü Bears’a karşı oynayacak ve herhangi bir karşılama ve gol daha çok pastanın üzerindeki krema gibidir.

Jefferson, 2022 sezonunun harika bir avantajı olan ödülü kazanacak.

Söylenti: Harrison Smith sakatlandı ve Pazar günü Chicago Bears’ta oynamayacak.

Vikings Son Sakatlık Raporu: 14. Hafta
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Bu doğru ama tedbir amaçlı bir şey. Smith “diz ağrısı” çekiyor ve Soldier Field’da oynamayacak. Aslında Soldier Field’daki ilk Viking oyunu olacak olmadan Smith, 2011’den beri.

Smith, muhtemelen New York Giants’a karşı önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan sezon sonrasına odaklandı. Diğer herhangi bir kıdemli oyuncu gibi, herhangi bir rahatsız edici sakatlık varsa, oyun oldukça anlamsız olduğu için bu oyuncular 18. Haftada oturmalıdır. San Francisco 49ers evinde Arizona Cardinals’a karşı bir pislik yaşamadığı sürece, Vikingler 3 numaralı tohuma kilitlendi.

Smith iyi olacak. Bears’ta giyinmek riske değmez.


Vikingler DVOA İblislerine Karşı Playofflarla Savaşıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/zach-wilson-whispers

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir