Yunusların Vikingler İçin Hazırlanması Masa Tenisi İçermezVikingler yerine Yunusları Seçen Ulusal Halk
29 Eylül 2022; Cincinnati, Ohio, ABD; Miami Dolphins geniş alıcı Tyreek Hill. Zorunlu Kredi: Katie Stratman-USA TODAY Sports.

Minnesota Dolphins ile Miami Dolphins arasında bu hafta sonu oynanacak maç her iki takım için de çok önemli. Vikingler, 5-1. haftalara ve yüksek notaya geçebilirler veya bir hafta boyunca ağızlarında ekşi bir tat bırakabilirler. Bu arada, Dolphins sezona 3-0 başladıktan sonra arka arkaya maçları kaybetti ve tekrar yola çıkmaları gerekiyor.

Baş antrenör Mike McDaniel, yedinci tur çaylak QB Skylar Thompson’ın bu hafta Miami’nin başlangıç ​​maçı olacağını açıkladığında Dolphins için işler daha da zorlaştı.

Tabii ki, Tua Tagovailoa ve Teddy Bridgewater, oyuna giden sarsıntı protokollerinde kalmaya devam ediyor. Sonuç olarak, Yunuslar görünüşe göre Vikinglere hazırlanırken “eğlence ve oyun yok” yaklaşımını benimsemeye karar verdiler.

Baş antrenöre göre, kesinlikle şaşırtıcı bir olayda, Dolphins oyuncularının tüm dikkatlerini Vikinglere odaklamak için soyunma odasından pinpon masasını kaldırdıkları haberi geldi. McDaniel Çarşamba günü bunun bir karar olduğunu söyledi kaptanların yaptığıTyreek Tepesi dahil.

“Tyreek ve kaptanlar, takımla ilgili tüm rakip hazırlıkları ve genel olarak oyun planlarımıza yönelik hazırlıkları ile bir adım ileri gitmek istediklerine karar verdiler. Bana göre liderlik budur. Bana göre liderlik konuşmak değil, hareket etmektir. Bu adamlardan bir sürü farklı örnek var ve bu yüzden kaptanlar ve bu yüzden onlara güveniyorum, çünkü bu sorunları çözmekle ilgili, onlardan şikayet etmek değil.”

Yine de hikaye burada bitmiyor. Görünüşe göre, pinpon eksikliği kalıcı değil ve aslında hazırlıkla hiçbir ilgisi olmayabilir. Yavaş bir haber günü gibi görünen bir günde, Perşembe günü Hill’e bir kez daha ünlü pinpon masası hakkında soru soruldu.

Yıldız çapındaki alıcı, masayı kaldırmasının asıl sebebinin soyunma odası için özel olarak yeni bir masa sipariş etmesi olduğunu söyledi.”

“Çocuklar için tam donanımlı bir Miami Dolphins masa tenisi masası gibi olmaya karar verdim çünkü burada sahip olduğumuz masa tenisi masası çok basitti. Adamların gerçekten yepyeni bir şeyi hak ettiğini hissediyorum.”

Her oyuncunun futbola odaklanacağına tamamen güvendiğini ve soyunma odasındaki herkesin profesyonel bir sporcu olduğunu ve işini bildiğini söylemeye devam etti.

Yani ne düşünüyorsun? Pinpon eksikliğinin Yunusların performansı üzerinde olumlu veya olumsuz bir etkisi olacak mı? bize bildirin Facebook ve heyecan. Ve en önemlisi, temel olmayan, döşemeli bir Dolphins masa tenisi masası hangi özellikleri içermelidir? Şahsen, ortada topa su fışkırtan ve rotadan saptıran bir üfleme deliği olmasını umuyorum.


Aaron Rodgers, Viking'i 'Oyundaki En İyi Oyuncu' Olarak Övdü

Josh Frey, Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunu olup, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yandal derecesine sahiptir. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/rumors/dolphins-preparation-for-vikings-doesnt-include-ping-pong

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir