Yunusların Adı Başlangıç ​​​​QB’ye Karşı VikinglerYunusların Adı Başlangıç ​​​​QB'ye Karşı Vikingler
18 Eylül 2022; Baltimore, Maryland, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Mike McDaniel. Zorunlu Kredi: Tommy Gilligan-USA TODAY Sports.

Miami Dolphins QBs Tua Tagovailoa ve Teddy Bridgewater’ın sakatlık durumları bu hafta havadayken, baş antrenör Mike McDaniel QB1’de 6. Hafta için bir karar verdi.

Minnesota Vikingleri şehre vardığında, Yunuslar sergilenecek çaylak oyun kurucu Skylar Thompson.

Profesyonel Futbol Odağı’ Ari Meriov tweet attı Çarşamba günü, “Yunuslar, Pazar günkü Minnesota maçında QB Tua Tagovailoa’yı eledi. Teddy Bridgewater protokolde ilerliyor ancak futbolla ilgili herhangi bir şey yapmaya hazır değil.”

Yunusların Adı Başlangıç ​​​​QB'ye Karşı Vikingler
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Skylar Thompson. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports.

Ve bu, Thompson’ı Bridgewater’ın erken oyun yaralanmasının ardından 5. Hafta’da önemli ölçüde oynadıktan sonra Vikinglere karşı ilk NFL başlangıcı için aday gösteriyor. New York Jets’e karşı Thompson, 166 yard için 33 geçiş denemesinde 19 tamamlama, touchdown ve bir durdurma yaptı. Yunuslar Tagovailoa ve Bridgewater olmadan (çoğunlukla), 40-17 kaybetti. Thompson genellikle etkisizdi, ancak son turda çaylak geçenler için durum böyle.

3. Haftada, Tagovailoa, Buffalo Bills karşısında kazandığı bir galibiyette kafası yere çarptığında yaralandı ve haftalarca süren tartışmalara yol açtı. Tagovailoa’nın dört gün sonra Cincinnati Bengals’de oynamasına izin verildi ve kafası tekrar çimlere sürüldü, bu da daha fazla kafa travması ve korkutucu bir sahne ile sonuçlandı. NFL’nin ilk etapta tavsiye etmesi gerektiği gibi, Miami de Tagovailoa ile temkinli ilerliyor.

Yunusların Adı Başlangıç ​​​​QB'ye Karşı Vikingler
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Mike McDaniel, oyun kurucu Skylar Thompson ile konuşuyor. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports.

Yunuslar için işleri daha da kötüleştirmek için, Bridgewater’ın kafası da geçen hafta sonu çimlere çarptı. Görünüşe göre bir ızgara dersi öğrendikten sonra, Miami ve NFL, iki hafta önce Tagovailoa’da belki de durum böyle değildi, Bridgewater ile sorumlu davranıyor.

Henüz duyurulan 6. Hafta atıcısı Thompson, Nisan ayında Kansas Eyaleti’nden 7. Tur draft hakkıydı ve Bridgewater’ın Jets’e karşı rövanşında Thompson şöyle görünüyordu – tahmin ettiniz – bir 7. Tur. New York’a karşı anemik bir gösteride 5. Haftada 29.2 QBR ateşledi.

Kansas Eyaletinde, Thompson 45 maçta 16 seçime 42 gol attı. Bu touchdown toplamı düşük görünüyor mu? Öyle – çünkü Thompson ayrıca 26 hızlı touchdown yaptı. Bu yüzden Vikingler, hareketliliği güçlü bir takım olan yedek bir oyun kurucuya karşı bir yol oyunu için Florida’ya seyahat ediyor. Tarihsel olarak, en azından son 20+ yılda Minnesota, a) Yedek oyun kurucular ve b) Mobil QB’ler.

Neyse ki, Vikingler uğruna, Thompson süslü bir QB adayı değil, ancak Vikingleri tipik olarak sinirlendiren öğelerin kutularını kontrol ediyor.

Yine de Minnesota hücumda ziyafet çekmeli. Savunmayı geçen Yunuslar, beş hafta boyunca NFL’de 32. sırada DVOA başına. Vikinglerin Justin Jefferson, Adam Thielen, KJ Osborn, Jalen Reagor ve Irv Smith gibi havadan oyun kurucuları var.

Vikingler üç puan önde ve 1976’dan beri Miami’de bir maç kazanamadılar.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/dolphins-name-starting-qb-vs-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir