Yunuslar Başlangıç ​​​​QB’lerini Vikinglere Karşı AdlandırıyorYunuslar Başlangıç ​​​​QB'lerini Vikinglere Karşı Adlandırıyor
9 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; Miami Dolphins oyun kurucu Skylar Thompson (19), MetLife Stadyumu’ndaki ilk yarıda New York Jets’e pas veriyor. Zorunlu Kredi: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Tua Tagovailoa ve Teddy Bridgewater, arka arkaya haftalarda sarsıntılarından iyileşme yolundayken, baş antrenör Mike McDaniels, QB vs. Minnesota Vikings’e başlayan Dolphins’in çaylak yedinci tur seçimi Skylar Thompson olacağını açıkladı.

Kansas Eyaleti ürünü geçen hafta New York Jets karşısında oyuna girdi ve paslarının %55,6’sını 166 yarda tamamladı ve Miami’nin 40-17 mağlubiyetinde bir araya geldi. Çaylak QB oyununun bazı özelliklerinin dökümü için şuraya gidin: VikinglerBölgesi.

Thompson’ın oyununun kısa özeti, biraz sinsi hareket kabiliyeti ile cebinden çıkan kendine güvenen bir pasör olmasıdır; Ed Donatell’in savunma koordinatörü olarak kariyeri boyunca sürekli olarak mücadele ettiği bir şey.

Thompson, Kansas State Wildcats ile beş yıl kolej topu oynadı ve 7124 yard, 42 TD ve 16 INT’yi geçti. Ayrıca sadece 2019’da 405 yard ve 11 tank avcısı dahil olmak üzere 1087 yarda ve 26 tank avcısı için koştu.

Tabii ki, Thompson’a uzun vadede, en azından kariyerinin bu noktasında maç kazanma konusunda güvenilemez. Neyse ki Yunuslar için, hem Bridgewater hem de Tua ya da iyileşme yolunda görünüyor. Tua Çarşamba günü biraz atış yapmak için antrenman sahasına döndü, ancak McDaniel’e göre her iki oyuncu da “futbolla ilgili herhangi bir şey yapmaya hazır değil”.

Vikinglerin hücumuna gelince, bir Miami savunması oluşturmakta sorun yaşamamalılar. DVOA’da pas karşısında son sırada yer alan 6. Haftaya girer. Vikingler kazanmak için bir yol bulmalı ve 5-1’de veda haftasına girmeli, ancak soru, bu savunmanın mobil, yedek bir QB’yi ne kadar iyi idare edeceği: Vikinglerin geçmişte sorun yaşamasına neden olan iki kriter.


Yunuslar Başlangıç ​​​​QB'lerini Vikinglere Karşı Adlandırıyor

Josh Frey, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik yan dallarında lisans derecesine sahip olan Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunudur. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Tavuk
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/dolphins-name-their-starting-qb-vs-vikings/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir