“Yetişkin Bir Adam Oyunu:” Takım Arkadaşları Cameron Dantzler’in Zorla Karıştırmasını Övüyor"Yetişkin Bir Adam Oyunu:" Takım Arkadaşları Cameron Dantzler'in Zorla Karıştırmasını Övüyor
29 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings köşe oyuncusu Cameron Dantzler. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Cameron Danztler, tartışmasız oyunun en iyi oyununu Ihmir Smith-Marsette’den topu uzaklaştırdığında yaptı. Bunu yaparken, üçüncü yıl köşesi, Justin Fields’in Ayıları bir skor için sahaya indirememesini sağladı. Cameron Dantzler’in zoraki beceriksizliği bu nedenle 29-22 galibiyette kritik bir oyundu.

Takım arkadaşlarının söylediklerini incelemeden önce oyuna bir göz atın:

Maçın ardından birkaç oyuncu, Bears oyununu tartışmak için medyayla bir araya geldi. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birçoğunun Cameron Dantzler’in zorla beceriksizliği hakkında söyleyecek bir şeyleri vardı.

Kıdemli köşe oyuncusu Patrick Peterson, çalışma alışkanlıklarından dolayı Dantzler’i överek diğer köşesi hakkında daha genel bir değerlendirme yaptı. Peterson, Dantzler’in “kendi başına çok fazla olgunlaşma yaptığını” belirtiyor. “Birlikte film izlediklerini” ve Dantzler’in emektardan öğrenmeye olan bağlılığının “oyununu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır olduğunu göstermeye yaradığını” belirtiyor.

DT Harrison Phillips bunun “yetişkin bir adam oyunu” olduğunu belirtti: “Bu inanılmazdı. Ona gördüğüm en havalı oyunlardan biri olduğunu söylüyordum, harikaydı. Onun adına çok mutluyum, harika bir oyun çıkardı. O onu yırttığında ben orada kenardaydım. Bu yetişkin bir adam oyunu.”

Justin Jefferson, Dantzler’in antrenmanda topu çıkarmaya çalışması hakkında bazı yorumlarda bulundu: “Kesinlikle birkaç kez denedi. Antrenmanlarda sürekli bunun üzerinde çalışıyorlar. Sadece topu almayı, çalmayı ve oyunun sonunda büyük hamleler yapmayı öğreniyorum. Bu uygulama çok yardımcı oluyor.”

Defansif bir müdahale olan Dalvin Tomlinson da yüksek övgü sundu, “bu tam orada savunmada bir çaba oyunu ve herkes itildikten sonra tekrar ayağa kalkabilir, geri döndü ve sonra gitti ve topu aldı. Savunmada vaaz ettiğiniz şey bu.”

Ihmir Smith-Marsette’in bile Cameron Dantzler’in zoraki beceriksizliği hakkında söyleyecekleri vardı. Tabii ki, eski Vikings WR, oyunun gidişatına övgü değil, aksine hayal kırıklığı sundu: “Zor. Başlangıçta bir ıska yaptım, sınırların dışına çıkmalıydım.”

Belki de son sözü büyük çabanın sorumlusu olan Dantzler’e vermek yerinde olur. Ed Donatell’in savunmasında ne kadar önemli olduğu soruldu. Dantzler, doğrudan kendi öneminden bahsetmek yerine, odağı bütünüyle savunmaya kaydırdı: “Hepimiz önemliyiz ama ben sadece rolümü oynuyorum. Herkesin bir işi var ve ben sadece işimi yapıyorum.”

Oyunun son savunmasında Cameron Dantzler işini mükemmel bir şekilde yaptı. O Pazar günü her defansif snap oynadıve en önemli olan sonuncusuydu.


Cevaplanan Sorular: Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/top_news/a-grown-man-play-teammates-praise-cameron-dantzlers-forced-fumble/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir