Yeri doldurulamaz Viking için Beklenenden Daha Yakın Bir YarışJustin Jeffreson ve Dalvin Cook

20 Eylül 2020; Indianapolis, Indiana, ABD; Minnesota Vikings geri koşan Dalvin Cook (33) Lucas Oil Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı oynadığı maçta geniş alıcı Justin Jefferson (18) ile golünü kutluyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA BUGÜN Spor

En son anket Vikingler Bölgesi ve mor TSSB taraftarlara, “2022 sezonu için en yeri doldurulamayacak Vikings oyuncusu hangisi?” diye sordu. Seçenekler Justin Jefferson, Kirk Cousins, Eric Kendricks ve Danielle Hunter’dı. Bazıları muhtemelen cevabın basit olduğu sonucuna varacak, ancak beklediğimden daha yakındı.

Sonuçlara bir göz atın:

  1. Jefferson – %49.24 (1944 oy)
  2. Kuzenler – %41.29 (1630 oy)
  3. Kendricks – %4.81 (190 oy)
  4. Avcı – %4.66 (184 oy)

Birlikte ele alındığında, Vikings hayranları 3948 oy gönderdi. Bu nedenle, anketin geçmiş yinelemelerinden çok daha büyük bir yanıt aldık. Açıkçası, toplam oy ne kadar büyükse, Vikings hayranlarının düşündükleri için daha fazla meşruiyet duygusu.

Justin Jefferson, şüphesiz bu takımın en iyi oyuncusu. O gerçekten elit, pozisyonunun tartışmasız en tepesinde olan biri. Hâlâ 23 yaşında olması, muhtemelen hala geliştirmesi gereken bir yeri olduğu anlamına geliyor. Yine de, aslında bu seçimde onun olması gerektiğini düşünmüyorum. Vikinglerin alıcı konusunda çok yeteneği var. Adam Thielen, sağlıklı olduğunda üst düzey bir WR olabilir. KJ Osborn pek çok olumlu gelişme gösterdi ve bence Ihmir Smith-Marsette gelişmeye devam edebilir. Hiçbiri Jefferson kadar iyi değil, ancak takım onsuz da iyi bir alıcı gruba sahip olabilir.

Buna karşılık, Kirk Cousins’in zaman kaybetmesi gerekiyorsa, QB pozisyonunun iyi bir çözümü yok gibi görünüyor. Geçen sezonun Green Bay’e karşı gösterdiği çaba – playofflar çizgide ve Kuzenler yedekteyken – iyi değildi. Basitçe söylemek gerekirse, QB kolayca futboldaki en önemli konumdur ve takımın yedek noktada oldukça belirsiz bir belirsizliği vardır. Cousins’in takımın en vazgeçilmez oyuncusu olduğunu düşünmeme neden olan bu gerçekler.

Son bir düşünce: Hunter daha yüksek olmayı hak ediyor. Gerçek EDGE1 oyuncularını bulmak zor. Engelleyicilerden çok fazla dikkat talep ettikleri için bir hücumun savunmaya yaklaşma şeklini önemli ölçüde değiştirebilirler. Gerçekten elit bir geçiş acelecisinin olmaması Gerçekten savunmaya engel olmak. Hunter’ın zaman kaybetmesi durumunda Za’Darius Smith’i şehre getirmek kesinlikle sıkıntıyı azaltacaktır, ancak önemini göz ardı etmeyin. Sağlıklı olduğunda, Hunter bu takımın en iyi savunma oyuncusudur.

Yukarıda yer alan yeni anket, taraftarlara 1. Hafta’da Packers’ın şehre gelmesiyle ilgili en olası sonucun ne olduğunu soruyor.

Yeri doldurulamaz Viking için Beklenenden Daha Yakın Bir Yarış


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/poll-a-closer-than-expected-race-for-most-irreplaceable-viking/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir