Yeni Vikings Safety, Dubs’ı Minneapolis’e Getireceğini SöylediYeni Vikings Safety, Dub'ları Takıma Getireceğini Söyledi

Lewis Sineması

Minnesota Vikings genel müdürü Kwesi Adofo-Mensah, 2022 NFL Draft’ının başlarında “bir tür”e sahipti.

İlk üç seçimi, kolejde Ulusal Şampiyonaya ulaşan veya kazanan erkeklerdi. Adofo-Mensah’ın ilk 2. Tur oyuncusu Andrew Booth, Clemson Tigers için 2021 Ulusal Şampiyonası’na katıldı. 2. Turda daha sonra, yeni Vikings patronu, 2020’de Justin Jefferson ve LSU Tigers ile şampiyonluk kazanan Ed Ingram’ı buldu.

Ancak bu seçimlerden önce, Adofo-Mensah, 2022 Ulusal Şampiyon Georgia Bulldogs’tan bir güvenlik olan Lewis Cine’i seçti.

Yeni Vikings Safety, Dubs'ı Minneapolis'e Getireceğini Söyledi
10 Ocak 2022; Indianapolis, IN, ABD; Georgia Bulldogs, Lewis Cine’i savunmaya geçti. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Cine’ye göre, son zamanlardaki zaferlere atıfta bulunarak, Vikinglerin “şimdi kazanma” arzusunun çok iyi farkında.

Cine, eski Minnesota Gophers mezunuyla konuştu ron johnson bu hafta Ron Johnson Gösterisi. Kazanma kararıyla ilgili olarak Cine şunları söyledi:

“Şahsen, ne gerektiğini biliyorum. Bunu ukala bir tavırla söylemiyorum ama gittiğim yerleri kazandım. Şampiyonluklar kazandım. Ne gerektiğini anlıyorum, işin zorluğunu, zorluğunu, saatlerini biliyorum. Sadece ne gerektiğini biliyorum. Bunu Vikinglere giderek çoğaltacağım.”

Lewis Sineması | Minnesota Vikingleri

Ve Cine’den bu replikasyon için derhal yardım istenecektir. Adofo-Mensah ve özenle seçilmiş baş antrenörü Kevin O’Connell, üç ay önce Rick Spielman ve Mike Zimmer’ın yerini alarak takımı uygun gördüğü herhangi bir yöne yönlendirmek için mükemmel bir fırsata sahipti. Birçoğu genç, idealist genel müdürün yeniden inşa edilmesini bekliyordu. Yapmadı.

Bunun yerine, Adofo-Mensah, “şimdi ve gelecekte yaşamak” mottosunu vaaz ederken aynı kadroya büyük ölçüde yeniden bağlı kaldı. rekabetçi bir şekilde yeniden inşa etmek. Kansas City Chiefs, Pittsburgh Steelers ve New England Patriots gibi güçlü franchise’lar tarafından kullanılan bir mantra. Ancak, bir nedenden dolayı Vikingler, yeniden inşa yoluyla garantili kısa vadeli yararsızlığa girişmedikleri için hayranlarından biraz ısı aldılar.

Duymalıyım: Vikingler Günün Sözü -- 26 Şubat 2022
Kwesi Adofo-Mensah ve Kevin O’Connell

Ne olursa olsun, Minnesota’nın 2022’de yüksek bir seviyede oynamak gibi bir niyeti var, bu nedenle Cine gibi – şampiyonluk soylarına sahip – oyuncuları draft etmek yeterli.

Öyle olur ki, Cine kabul eder “şimdi kazan” zihniyetiyle ve Bulldog alışkanlıklarını NFC Kuzeyinde çoğaltmayı vaat ediyor.

Şansımız yaver giderse, diğer “şampiyonluk adamları” Booth ve Ingram da yardımcı olacaktır.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Vikingler Takvimi Daha Sıkıcı Oldu
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/new-vikings-safety-says-hell-bring-dubs-to-minneapolis

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir