Yeni Viking, Sıçrayan Ticaretten Sonra HızlanmalıOlağandışı Taktik Kullan
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings taraftarları, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maç sırasında tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Efsane nihayet Cuma günü sona erdi.

Minnesota, Pro Bowl’u defans oyuncusu Za’Darius Smith’in dışında Cleveland’a gönderdi. Aylar önce bir takas talebinde bulunmuştu ve mor takım ona bu isteğini yerine getirdi. Smith şimdi Cleveland’da yıldız defans oyuncusu ve eski genel klasman birincisi Myles Garrett’in yanında yer alacak ve ayrıca yeniden işlenmiş bir sözleşmesi var.

Genel müdür Kwesi Adofo-Mensah, çuval uzmanı karşılığında pek bir şey almadı. Vikingler, biri 2024’te ve biri 2025’te olmak üzere birkaç beşinci tur seçimi aldı, ancak aynı zamanda 2025 altıncı turu ve 2025 yedinci turu da bıraktı. Tom Pelissero. Tabii ki, Vikinglerin ticareti geri çekmesinin ana nedeni, ekstra sermaye alanıydı. Hareket onları 12 milyon dolardan fazla kurtardı.

Yeni Viking, Sıçrayan Ticaretten Sonra Hızlanmalı

Yeni Viking Adım Atmalı
3 Ocak 2021; Charlotte, Kuzey Karolina, ABD; Carolina Panthers oyun kurucusu PJ Walker (6), dördüncü çeyrekte Bank of America Stadyumu’nda New Orleans Saints defans tarafı Marcus Davenport (92) tarafından baskı altına alınırken bir müdahale atıyor. Zorunlu Kredi: Bob Donnan-USA TODAY Sports.

Bir oyuncu bir takımdan ayrıldığında, diğerleri adım atmalıdır. Smith’in ayrılışı sürpriz olmadı. Hatta ekip, yerine geçen kişiyi Mart ayında kadroya eklemişti.

Vikingler, daha önce Saints ile olan Marcus Davenport’u Mart ayında büyük serbest oyuncu döneminde imzaladığında, bu, Smith’in 2023’te Vikes için oynamayacağının bir işaretiydi. Bir yıllık 13 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Bu kulağa pahalı gelebilir, ancak premium bir pozisyonda mevcut en iyi oyuncu için ucuz bir sözleşmeydi.

Davenport, Vikingler için New Orleans’ta beş sezon oynadı. O, 14. genel seçim olan New Orleans Saints’in 2018 ilk tur seçimiydi. Azizler, onu almak için Packers’la takas yaptı ve UTSA kenar koşucusu için bir çift birinci turdan vazgeçti.

Yeni Viking, Sıçrayan Ticaretten Sonra Hızlanmalı
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında New Orleans Saints defans oyuncusu Cameron Jordan (94) ve defans tarafı Marcus Davenport (92) tarafından baskı altında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Saints ile geçirdiği bu beş yılda Davenport 21,5 çuval, 142 kombine müdahale, 25 mağlubiyet ve 60 oyun kurucu vuruşu kaydetti. İstatistik sayfasındaki beklentilerini karşılamadı, ancak yeteneği birinci sınıftı. Davenport istatistiklerinin gösterdiğinden çok daha iyi bir oyuncu.

Sakatlıklar, beş sezonda tek bir tam sezon olmadan 63 maç oynayan Davenport için büyük bir sorun oldu. Lige gelen Davenport, fiziksel bir ucube olarak görülüyordu. Biçerdöverde, 6’5 “ve 264 pound olarak ölçüldü ve seçkin 10 yarda ve 20 yarda bölmelerle 40 yarda atışını 4,58 saniyede koştu.

Sözleşme, kapsamlı bir sakatlık geçmişi olan yetenekli bir oyuncu için bir yıllık kanıtlayıcı bir anlaşmaydı. Eğer işe yararsa, Vikingler bir top çaldı. Smith’in ayrılışı nedeniyle, resmi olarak Danielle Hunter’ın karşısındaki başlangıç ​​​​kenarı koşucusu. Gelecek sezon belki Vikinglerden daha da büyük bir maaş çeki kazanmak için kendini kanıtlama şansına sahip. Başlangıç ​​ünitesindeki Smith’i hemen değiştirmelidir. Ekip ayrıca iyi yedekler, DJ Wonnum ve Patrick Jones kullanıyor. Her ikisi de geçmişte flaşlar gösterdi ve kesinlikle iki başlangıç ​​oyuncusunun rahatlaması için bazı enstantaneler alacaklar.

Yeni Viking, Sıçrayan Ticaretten Sonra Hızlanmalı
21 Kasım 2021; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Philadelphia Eagles hücumu, Lincoln Financial Field’da New Orleans Saints defans tarafı Marcus Davenport’a (92) karşı Jordan Mailata’yı (68) blokla mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports

PFF defans oyuncusunu övdü ücretsiz ajans sıralaması21 yaşında, serbest oyuncu sınıfında en üst düzey koşucu olarak, mevcut tüm oyuncular arasında ilk 20’nin hemen dışında yer aldı:

Sakatlıklar, Davenport’un sezonunu bir kez daha engelledi, ancak sağlıklıyken son derece etkili bir pas koşucusu ve yeteneği, serbest oyuncu döneminde tek başına kumar oynamaya değer olabilir – özellikle de mevcut sınır koşucularının görece eksikliği göz önüne alındığında. 2018’de lige girdiğinden beri, Davenport’un %17,8 pas-acele kazanma oranı ve %13,9 baskı yüzdesi, kenar savunucuları arasında ilk 20’de yer alıyor ve ayrıca kariyeri için çok saygın bir 82,1 run-defans notu kazandı ve bu da 16. sırada yer alıyor. açıklığın üzerinde.

Davenport’un 70.0’ın üzerinde puan alan beş kampanyası var. Sorun şu ki, henüz tek bir sezonda 600 fotoğraf kaydetmemiş. Günün sonunda, pas ve koşuya karşı en iyi 20 kenar savunucusu genellikle serbest oyuncuya ulaşmıyor ve sakatlık listesi uzun olsa da, herhangi bir yıkıcı bağ yırtığı içermiyor.

Brian Flores İsim Damlaları
19 Aralık 2021; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Miami Dolphins baş antrenörü Brian Flores, Hard Rock Stadyumu’nda New York Jets’e karşı oynanan maçtan önce sahada duruyor. Zorunlu Kredi: Jasen Vinlove-USA TODAY Sports.

Savunma koordinatörü Brian Flores’in ikincil oyunun gizemini göz önünde bulundurarak iyi bir pas atışı yapması gerekiyor. Yıldız korner Patrick Peterson, tıpkı Chandon Sullivan, Duke Shelley ve Cameron Dantzler gibi ayrıldı. Flores tüm dizilişi yeniden yapmalıdır.

Bir tarafta serbest oyuncu ilavesi Byron Murphy, diğer tarafta ve yuvada bilinmeyen bir kişi olacak. 2022 çaylakları Andrew Booth ve Akayleb Evans yer için çekişiyor. Takıma girdiler ve bir ton övgü aldılar ama çaylak sezonlarını sahadan çok sakat yedeklerde geçirdiler.

USC’den çaylak üçüncü turdan seçilen Mekhi Blackmon da onlara katılacak. Mevcut kadro yapısıyla, üçlüden birinin herhangi bir şaşırtıcı yeni eklemeyi engelleyen bir başlangıç ​​olması beklenmelidir. Çaylak Jay Ward, slotta bir seçenek olabilir.

Her şeye rağmen, genç ve kendini kanıtlamamış bir CB grubu için iyi bir pas atışı en iyi yardımcıdır ve Davenport bunun için burada.


Analist Vikinglerin Sektörün En İyisi Olduğunu İddia Ediyor - 1 Alanda

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/new-viking-must-step

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir