Yeni FA Hedefi, 1. Domino ve Hücum Tweak
Vikingler Bölgesi ile ortak çalışır morPTSD, benzer şekilde mükemmel Minnesota Vikings içeriği ortaya koymak için ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Sonuç olarak, haftalık bir parça olan “The View from VT”de ara sıra sunduklarını tanıtıyoruz. Geçen haftaki makalelerinden beşine bir göz atın.

1) 1 Vikings Serbest Temsilcisi Geri Dönmek İstiyor: Çok daha büyük olan WR’ler/TE’lerle eşleşmesine rağmen rutin olarak topla oyunlar yaparken 2022’de muazzam bir koşuşturma sergileyerek ve rekabet ederek mükemmel bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

Yeni FA Hedefi, 1. Domino ve Hücum Tweak
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings korner oyuncusu Duke Shelley (20), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı üçüncü çeyrekte defansif pas kırılmasını kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

2) Komutanlar Tarafından Serbest Bırakılan Potansiyel Vikingler FA Hedefi: ‘Bol bol serbest oyuncu sohbeti mevsimi. İki haftadan biraz daha kısa bir süre içinde kimin katıldığı, kaldığı ve gittiği konusunda daha fazla netlik elde edeceğiz. Vikings hayranları için heyecanlı anlar.

3) Vikings 1. Sezon Dışı Domino Taşı Her An Vurabilir: Aslında hepimiz haberlerin çıkmasını bekliyoruz. Tahmin etmek zorundayım, 13 Mart yaklaştıkça bir hareket telaşı olduğunu söyleyebilirim. Kwesi Adofo-Mensah oldukça sıkı bir gemi yönetiyor; Son dakikaya kadar çok fazla kesin haber geleceğini düşünmüyorum.

4) Vikingler, Başka Bir Minnesotan’dan Devam Edecek Görünüyor: Ham, Vikingler için harika bir kariyere sahip. Ne yazık ki, emektar bekçinin Minnesota’ya geri dönmesi pek olası görünmüyor. Bütçe kısıtlı ve yeni hücumda rolü azaldı.

Yeni FA Hedefi, 1. Domino ve Hücum Tweak
9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings beki CJ Ham (30), US Bank Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

5) Beğenmeyebilirsiniz, ancak Vikingler 2023 Hücumuna 1 İnce Ayar Yapmalı: Kevin O’Connell’in 2023 Vikings hücumu için olaylara nasıl yaklaştığını göreceğiz. Daha fazla denge sağlamak, bir WR2 ilavesiyle gerçekleştirilebilecek övgüye değer bir hedeftir. Bir parçam da koşu oyununu devam ettirmek için daha uyumlu bir çaba göstermeyi merak ediyor.

Ekstra okumanın tadını çıkarın, Minnesota Vikings hayranları. Skol.

Vikings Hayranlarının Tam Olarak Anlaması Gereken Hayati Maaş Sınırı Ayrıntısı


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/the-view-from-vt-new-fa/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir