Yeni Bir Jefferson Sözleşmesi, Draft Süresi, Yeni Topsuz LB’lerJustin Jefferson İçin Yeni Bir İlk Geliyor
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 16 Ocak’taki baskı, modern bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

Cevaplanan Sorular: Yeni Bir Jefferson Sözleşmesi, Draft Süresi, Yeni Topsuz LB’ler

A: Justin Jefferson ne zaman ve ne kadara yeni bir sözleşme imzalayacak?

3 Numaralı Tohum Vikingler, 6 Numaralı Tohum Devlerine Ev Sahipliği Yapacak
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte New York Giants’a karşı yakalamanın peşinden koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

C: Bu sezon dışında – Vikingler ile – olacak ve muhtemelen sezon başına 30 ila 35 milyon dolar arasında bir getiri sağlayacak.

Neyse ki Jefferson, 2022’de acı tatlı da olsa playoff futbolunun küçük bir tadına vardı. Jefferson Pazartesi günü gazetecilere verdiği demeçte, “Nerede isteniyorsam orada olacağım. Beni burada isterlerse, buradayım.”

Minnesota kesinlikle Jefferson’ı isteyecektir, bu yüzden Kwesi Adofo-Mensah’ın onu önümüzdeki yedi yıl boyunca tamamlamasını bekleyin. [total] sezonlar bu sezon dışında. Jefferson’ın çaylak sözleşmesinin bitmesine iki yılı kaldı ve muhtemelen dört ya da beş yıllık bir sözleşme imzalayacak.

S: Playoff maçından sonra, Vikinglerin seçmelerin 1. Turunda hangi konumu hedeflemesini bekliyorsunuz?

Yeni Bir Jefferson Sözleşmesi, Draft Süresi, Yeni Topsuz LB'ler
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

A: Özellikle o playoff maçından sonra, Vikingler muhtemelen mevcut en iyi savunma oyuncusunu almalı. Hangi pozisyonda olduğu gerçekten önemli değil – sadece sahadaki en iyi defans oyuncusunu bulun o topun yanı.

Vikingler, Daniel Jones’u boğabilecekleri için Giants’a yenildi ve New York sahada bir aşağı bir yukarı yürüdü. Hücum aslında oldukça iyi oynadı, ancak kimsenin umurunda değil çünkü insanların sporu langırt gibi algıladığı, hücum odaklı bir futbol çağında yaşıyoruz.

Normal bir savunma, Pazar günü bir Vikings galibiyeti yaratırdı, bu nedenle takım 23. genel seçimle savunmaya odaklanmalı.

Ancak yine de Adofo-Mensah’ın 23. seçimi takas ederek TJ Hockenson’a harcanan 2. Turu geri alacağını düşünüyoruz.

S: Minnesota’nın 2023’te iki yeni topsuz defans oyuncusu olacağının garanti olduğunu düşünüyor musunuz?

Yeni Bir Jefferson Sözleşmesi, Draft Süresi, Yeni Topsuz LB'ler
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (54) ve defans oyuncusu Troy Dye (45), TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

A: Garantiye yakın, evet.

Brian Asamoah sahanın ortasında başlayabilir ve serbest oyuncu veya draft yoluyla yeni bir oyuncu yolda olabilir. Eric Kendricks ve Jordan Hicks iyi futbolcular ama birlikte hızlı bir tandem değiller. Ve Vikingler, savunmada çok canlı bir şekilde hıza ihtiyaç duyarlar.

Beklemek çok fazla defans personeli değişir.

Son taslakta, ilk altı seçimden beşi savunmada kullanıldı ve aynı şeyi 2023’te görmek tamamen akıllara durgunluk vermeyecekti.


Vikings Mock Draft Pazartesi: Minnesota 3. Günde QB Alır

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/a-new-jefferson/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir