Yardımcı Antrenör Ajit Agarkar, iyi vuruş formumuzu ileriye taşımaya bakacağımızı söylüyor


Yeni Delhi: Delhi Capitals, Çarşamba günü Chennai’deki MA Chidambaram Stadyumu’nda Chennai Super Kings ile karşılaştıklarında galibiyet serilerine devam etmek isteyecekler.

Maçtan önce konuşan Delhi Capitals’ın Yardımcı Antrenör Ajit Agarkar, “Son maçtaki vuruş performansı takıma çok güven verdi. Bowling ünitesi ara sıra bizi kurtardı. Vurucularımız müthiş bir performans sergiledi. RCB’ye karşı performans. Umarım buradan devam edebiliriz.”

Agarkar ayrıca, “CSK her zaman zorlu bir rakip. Çok fazla şampiyonluk kazandılar ve evlerinde gerçekten iyi oynuyorlar. Bu sezon iyi gidiyorlar. Ama kontrol edebilirsek diğer takımın ne yaptığı önemli değil. Performansımız. Gruba kesinlikle çok güveniyoruz.”

Bu arada, Delhi Capitals’ın Yardımcı Antrenörü Pravin Amre, “Oyuncular beş maçın dördünü kazandıktan sonra kendilerine inanıyorlar. Kötü bir başlangıçtan sonra geri dönüş yapmamız inanılmaz. Ama şimdiye odaklanmamız gerekiyor. Önümüzde bir şans var. Chennai’de CSK ile zorlu bir maç geliyor.”

Amre, RCB’ye karşı kapsamlı bir galibiyet almanın da önemli olduğunu ifade ederek, “Son maçımızda sergilediğimiz kriket markasını oynamak istiyoruz. RCB karşısında bizim için ivmeyi Salt sağladı ve ardından diğer tüm vurucular tempoyu taşıdı. Bir oyunu klinik olarak kazanmak önemliydi.”
Kaynak : http://www.indiansportsnews.com/cricket-news/48454-we-ll-look-to-carry-forward-our-good-batting-form-says-assistant-coach-ajit-agarkar

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir