XFL QB, Dalvin’in Yayınlanması Muhtemel Değil, Young QB’de BroşürXFL QB, Dalvin'in Yayınlanması Muhtemel Değil, Young QB'de Broşür
24 Nisan 2022; Birmingham, AL, ABD; Tampa Bay Bandits oyun kurucusu Jordan Ta’amu (10), Protector Stadium’da ilk yarıda New Orleans Breakers’a atış yapıyor. Zorunlu Kredi: Vasha Hunt-USA TODAY Sports

VikingsBölgesi Mor Söylenti Değirmeni her hafta iki günlük bir tarihçedir. Haftanın tüm söylentileri kementlendi ve incelenmek üzere Cumartesi ve Pazar günlerindeki makaleler olmak üzere iki noktada toplandı. Bugün 3 Haziran sayısı.

Mor Söylenti Değirmeni: XFL QB, Dalvin’in Yayınlanması Muhtemel Değil, Young QB’de Broşür

Unutmayın – söylentiler söylentiler. Hafta sonları bu parçalarda okuduğunuz şey, dünyanın Vikinglerle ilgili hakkında konuştuğu şeydir, mutlaka meyve verecek öğeler değil.

İşte haftanın ilk partisi.

Söylenti: Vikingler, XFL Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü belirledi.

XFL QB
18 Nisan 2022; Birmingham, AL, ABD; Tampa Bay Bandits oyun kurucusu Jordan Ta’amu (10), Protector Stadyumu’ndaki ilk yarıda Pittsburgh Maulers’a karşı pası geri çekiyor. Zorunlu Kredi: Marvin Gentry-USA TODAY Sports.

Bu doğru. Skor Jordan Schultz tweet attı Perşembe, “Kaynak, QB Jordan Ta’amu bugün Vikingler için çalışıyor Skor. Hâlâ sadece 25 yaşında, 6-3, 214 kiloluk Ta’amu, DC Savunucuları için geçen sezon XFL Yılın Hücum Oyuncusu ödülünü kazandı.”

Ta’amu, başlangıçta dört yıl önce hazırlıksız bir serbest oyuncu olarak Houston Texans’a bağlandı ve normal sezon kadro kesintilerinden önce üç hafta Houston’da kaldı. O zamandan beri, XFL’de iş bulmadan önce Kansas City Chiefs, Detroit Lions, yine Chiefs, yine Lions, Washington Commanders ve Carolina Panthers ile – küçük dönemler de olsa – zaman geçirdi.

Gerçekten de Ta’amu, XFL’nin OPOY’unu kazandı ve ligin şampiyonluk maçına ulaştı. Ayrıca geçen yardalarda ve gollerde XFL’ye liderlik etti.

Ancak denemesinden sonra Vikingler, yerli Minnesotalı WR Garett Maag ile sözleşme imzaladı, bu nedenle şimdilik Ta’amu için kadro alanı yok. Bu – ve Vikinglerin mevcut kadroda üç oyun kurucusu var: Kirk Cousins, Nick Mullens ve Jaren Hall.

Söylenti: Dalvin Cook takas edilecek veya tutulacak – serbest bırakılmayacak.

Öncü ile Tanışın
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants savunma mücadelesi Dexter Lawrence (97), US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte Dalvin Cook’u (4) geri koşan Minnesota Vikings ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

2 Haziran gece yarısı EST’de Dalvin Cook, 9 milyon $’lık sermaye tasarrufu için serbest bırakılabilir veya orta-geç tur seçim(ler)i ve 11 milyon $ tasarruf için takas edilebilir. Herkesin Cook teorilerinin doğru olduğu zaman geldi.

ilgili bir serbest bırakmak Cook’un Cuma günü veya sonrasında, işte soru şu – Vikingler, son dört ay içinde herhangi bir zamanda yapabilecekken neden Cook’u tamamen serbest bıraksın? Bültenler, 1 Haziran sonrası bir atama ile belirlenebilir; NFL’de sık sık olur. Belki de Minnesota, The Cook Sweepstakes’te ticaret piyasasında popüler bir mal olmadığını erken öğrendi. 6/1 sonrası bir kesinti için sekmeli olabilirdi ve geri koşma, herhangi bir yerde imzalamakta özgür olabilirdi.

Vikingler Cook’u bu sezon dışında herhangi bir zamanda piyasaya sürmeyi planlasalardı, bunu şimdiye kadar yapabilirlerdi. Hiçbir şey onları geride tutmuyordu. İşlemler ise 1 Haziran sonrası bir atama ile işaretlenemez.

2023 için Aşçı tutmak veya ticaret yapmak en mantıklı seçeneklerdir.

Cook için bir serbest bırakma ise, Vikinglerin onu takas etmeye ‘denediği ve denediği’, ancak mermiyi ısırmak için sembolik ve tesadüfi 2 Haziran veya sonrasına karar verdiği anlamına gelecek.

Söylenti: GM Kwesi Adofo-Mensah, Zach Wilson gibi genç bir oyun kurucu için takas yapabilir.

XFL QB, Dalvin'in Yayınlanması Muhtemel Değil, Young QB'de Broşür
New York Jets oyun kurucusu Zach Wilson (2), 22 Aralık 2022 Perşembe günü East Rutherford’daki MetLife Stadyumu’nda ısınıyor. Nfl Ny Jets, Jacksonville Jaguarları Jaguarları Jets’e Karşı. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com / USA TODAY AĞI.

Bu SI.com ve NFL yazarı Conor Orr’dan geldi. 100 Cesur NFL Tahmini.

Orr bu hafta şöyle yazdı: “Vikingler, oyun kurucularını 2024 için piyasanın önünde güvence altına almak için nispeten düşük maliyetli ve yüksek olumlu bir manevra yapacak. Trey Lance mi? Zack Wilson? Mac Jones’u mu? Vikingler, bir yıl önce 13 maç kazandıkları kadar çok şans yakalayamayacaklar. Orta halli olacaklar ve ayrıca her sezon tam garantili bir maaşı yöneten çok iyi bir oyun kurucunun ardından hayatla yüzleşmek zorunda kalacaklar.”

Adofo-Mensah’ın geçen yıl Jalen Reagor, Ross Blacklock ve TJ Hockenson’ı takas etme şekline dayanarak teori doğruluyor. İniş Wilson, Jones veya Lance, yapılacak bir ‘Kwesi şeyi’ gibi görünüyor.

Wilson ve Jones, Vikings hayranlarının çoğunun midesini bulandırırdı ama Lance farklı bir hikaye. göreceğiz. Genel olarak, fikir mümkün ama olası değil. Minnesota mevcut QB odasının tadını çıkarıyor.


Vikings, Minnesota Yerlisi WR'ı İmzaladı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’, Basset Hounds ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/xfl-qb

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir