Vikings’te Devlerden Sonra 12 Ani TepkiVikings'te Devlerden Sonra 12 Ani Tepki
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants savunma mücadelesi Dexter Lawrence (97), Dalvin Cook’u geri koşan Minnesota Vikings ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Bir okuyucunun önerisiyle, bir Minnesota Vikings maçından sonraki düşünce ve analizleri detaylandıran haftalık “anlık tepkiler” yazımıza devam ediyoruz.

Bu, beklenmedik, biraz “rastgele” ve umarım anlayışlı olacaktır.

Vikingler, sezonun 11. gerilim benzeri maçında New York Giants’ı yenerek NFC North’ta 12-3’e yükseldi. Greg Joseph, Giants’ı 27-24 geride bırakmak için 61 yarda uzunluğunda bir saha golü attı.

Vikings’te Devlerden Sonra 12 Ani Tepki

Devlerin ardından tepkiler
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell ve New York Giants baş antrenörü Brian Daboll. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

1 – Vikingler, bir hız treni oyununu kazanmak için her hafta farklı bir şey yapıyor. Bu ya izleyiciye takımın “normal bir oyunu” kazanamayacağını kanıtlar – ya da sezon sonrası başladığında tüm zamanların en çok savaşta test edilen takımı olur. Sen al.

2 – Greg Joseph kefaret turunu tamamlayarak her bir Viking hayranının kalbini kazandı. Gelecekte bir maçın galibini kaçırsa bile, muhtemelen önümüzdeki yıllarda Vikings’in en iyi oyuncusu olarak kalmaya yetecek kadar şey yapmıştır. Oyun galibi kesinlikle inanılmazdı.

3 – Sloganı buraya ekleyin — Kirk Cousins ​​mükemmel değildi ama önemli olduğunda inanılmaz derecede iyiydi, özellikle de oyun söz konusu olduğunda..

4 – Geçen yıl (ve ondan önceki hemen hemen tüm yıllar), Kirk Cousins’in başlıca eleştirisi, “büyük maçları kazanamaması” veya “önemli olduğunda buruşması” idi. Muhtemelen Cousins’in iddia edilen büyük oyun sıkıntılarıyla ilgili bayat anlatıyı emekliye ayırmanın zamanı geldi. Onlar yanlış.

5 – Justin Jefferson, Vikinglerin tek sezonluk karşılama yarda rekorunu kırdı ve 2.000 yarda ilerliyor. Adam güçlü, kudretli bir oyuncu. şaşırtıcı olmaya devam ediyor o Stefon Diggs’in Minnesota’da oynamak istememesinin yan ürünüydü.

Vikings'te Devlerden Sonra 12 Ani Tepki
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

6 – TJ Hockenson da bir canavar ve burada ve orada bir pas düşürürse, çıldırmayın. Hayat böyle. Kendini kurtarma eğiliminde, Cumartesi günü tam olarak bunu yaptı ve 2022 Vikings’e eklenmesi tamamen hayati önem taşıyordu.

7 – Vikings savunması hala karışık bir durum ve bu böyle. Dansın bu kadar geç saatlerinde aniden “iyileşmeyecek”. Taraftarların tek yapması gereken, hücumun ve özel ekiplerin savunmanın eksikliklerini örtecek kadar sıkı ve üretken olmasını ummak.

8 – “Bills maçı” ya da “Colts maçı” olmasaydı, bu Vikings galibiyetinden yıllarca bahsederdik. Ancak bugününki gibi bir galibiyet, standart işletim prosedürü gibi geliyor. Ve sadık Vikingler için, büyük ölçüde bununla iyiler.

9 – Minnesota, Giants’a karşı sadece iki ceza aldı (14 yarda), bu takımın en güçlü yönlerinden biri olmaya devam ediyor.

Vikings'te Devlerden Sonra 12 Ani Tepki
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants’ın korner oyuncusu Jason Pinnock. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

10 – Maçın dönüm noktası – hiç şüpheye yer bırakmayacak şekilde – Kirk Cousins’in US Bank Stadyumu’nda sahaya çarpmasıydı. Vikingler, o sürüşte bir gol attı. Aksi takdirde, şüpheli bir Ed Donatell savunmasına karşı diğer tarafa giden Daniel Jones ve arkadaşlarıydı.

11 – Giants’a karşı kazanılan galibiyet bunun bir başka örneğiydi: Donatell savunması ciro savaşını kazandığında, Vikingler neredeyse kazanmak için bir kilit. 2022 Vikings savunması top kayıplarını zorlamalı. Aksi takdirde, bu sadece kötü bir savunmadır.

12 – Birinci sınıf baş antrenörü Kevin O’Connell için hikaye kitabı sezonu devam ediyor. Ve sezonun nasıl bittiği gerçekten önemli değil. Çaylak bir teknik direktör için muhteşem bir sezon.


Colts, Hiçbir Yerden Eski Vikings Starter'dan Feragat Ediyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/reactions-after-giants

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir