Vikings’in Pro Bowler İçin Birden Fazla Talibi VardıVikingler takas
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Indiana Kongre Merkezi’ndeki NFL karşılaşması sırasında. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in hızlı pas oyuncusu Za’Darius Smith karşılığında ham veya yetersiz bir anlaşma aldığına inanıyorsanız, zihniyeti gözden geçirmenin zamanı geldi.

Smith, Cuma gecesi Cleveland Browns’a 6. ve 7. Tur seçimleriyle birlikte Vikings kumbarasındaki iki 5. Tur oyuncusu karşılığında takas edildi.

Vikings’in Pro Bowler İçin Birden Fazla Talibi Vardı

Eski Viking, 9 Mart’ta takıma ve taraftarlarına bir tweet attı ve yaklaşık dokuz hafta sonra, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah sonunda Smith’in dileğini yerine getirmek için tetiği çekti.

Birden Çok Talibi Vardı
Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), 11 Eylül 2022 Pazar günü Minneapolis, Min. Dan Powers/ABD BUGÜN AĞI.

Ancak Smith takas çekilişlerini kemiren tek takım Browns değildi. ESPN’den Jeremy Fowler’a göre, diğer iki isimsiz talip ekip Smith’i istiyordu. Fowler Cuma günü tweet attı, “Cleveland, serbest oyuncu dahil olmak üzere pass-rush pazarını taradı. Za’Darius Smith’i güçlü buldum. Smith’in iki talibi daha vardı ama Myles Garrett’ın karşısında oynama şansı çekiciydi..

30 yaşındaki futbolcuyu hangi ekiplerin aradığı bilinmiyor.

2022 Vikings Temel Bahis Oranları Takibi
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings defans oyuncusu Za’Darius Smith (55), Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçının ikinci yarısının sonunda zaferini kutluyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Smith, bir Viking olarak ilk iki ayındaki performansından dolayı saygı görüyordu. 10 haftada 10 çuval stokladı ve harikulade bir serbest oyuncu ilavesi gibi göründü, hatta Yılın En İyi Savunma Oyuncusu’nun dikkatini çekmeyi başardı. Ancak Vikinglerin 10. Haftada Buffalo Bills’e karşı vahşi galibiyetinden sonra, Smith’in çuval toplamı durdu ve 11. Haftadan 18. Haftaya sadece 0,5 olarak hesaplandı. kutu puanlarına uçmuyor.

Cleveland takasından kısa bir süre sonra, bir avuç Vikings hayranı takası sorguladı. Pro Bowler için seçim takasları çok küçük bir tazminat gibi görünüyordu, bu yüzden bazıları Vikings ön bürosunun kandırıldığına inanıyordu.

eksik
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Pazartesi sabahı bu inanca sahip olmak için, Adofo-Mensah’ın kendisini ve ekibini kasıtlı olarak sabote ettiğini öne sürmek gerekir. en kötüsü üç ticaret teklifi – ki bu mutlak bir delilik.

Mart ayında Minnesota, New Orleans Saints’ten defans oyuncusu Marcus Davenport’u bir başlangıç ​​fiyat etiketiyle imzaladı ve Smith ticaretinden sonra başlamak için güvertede. New Orleans, 2018 NFL Draftının 1. Turunda Davenport’u seçti ve o zamandan beri 63 maç oynadı, 32 başladı ve beş sezonda toplam 142 top çalma, 60 QB vuruşu, 25 mağlubiyet, 21,5 çuval ve 7 zorunlu top düşürme çetelesi çıkardı. Özgeçmişindeki darbeler, dayanıklılık ve tutarlılıktır. Bunun Minnesota’da değişip değişmediğini göreceğiz.

Smith, Cleveland’da dokuz sezonda dördüncü takımına katıldı. Baltimore Ravens onu 2015’te Kentucky’den seçti. 2019’da Green Bay Packers’a, 2022’de Vikings’e yürüyüş yaptı ve şimdi muhtemelen Browns’ta birkaç yıl geçirecek.

Smith, profesyonel olduğundan beri NFL’de en çok 24. olan 54.5 kariyer çuvalı kaydetti.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/had-multiple-suitors

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir