Vikings’in En Az Değer Gören OyuncusuNFL: Sezon Öncesi-Minnesota Vikings, Cincinnati Bengals'ta
Aaron Doster-USA TODAY Sports

NFL, süper yıldızlarla dolu bir ligdir, ancak işini telaşsız bir şekilde yapan mütevazi adam da bir o kadar önemlidir.

Muhtemelen Vikingler’in en hafife alınan oyuncusu olan adamın durumu bu – Harrison Phillips.

27 yaşındaki oyuncu, Buffalo’da dört sezon geçirdikten sonra Vikings’e imza attı ve üç yıllık, 19.5 milyon dolarlık sözleşmesi, çalışmak için minimum maaş sınırı olan bir takım için büyük para imzalamayı temsil ediyordu. Phillips büyük bir isim değildi ve taraftarlar, savunma yan hakemine fazla aşina olmadıkları için affedilebilirdi, ancak Buffalo’dan adam ve oyuncu hakkında sadece iyi eleştirilerle geldi.

Vikings’in En Az Değer Gören Oyuncusu

Phillips, Vikinglere Dalvin Tomlinson ile birlikte sağlam bir iç savunma hattı vermekle görevlendirildi ve her iki adam da bir buçuk boşluğu savunmaktan sorumluydu. Phillips ve Tomlinson, birçok sorunu olan bir savunmada sağlam bir iş çıkardılar. Ancak Tomlinson, Minnesota’dan ayrıldı ve Cleveland Browns’a katılarak Phillips’i Vikingler savunma hattının “ana adamı” haline getirdi ve ona sorumluluk ekledi. Geçen sezon Phillips koşuya karşı dayanıklıydı ve pas oyununu istediği kadar etkilemese de iki çuval kaydetti – beş sezon boyunca tek bir yılda en fazla olanı.

kıymeti en az bilinen
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings, Tottenham Hotspur Stadyumu’ndaki NFL International Series maçında Harrison Phillips’i (97) ele alıyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Yeni savunma koordinatörü Brian Flores yönetiminde 2. Yılda geliştirmeyi umduğu Stanford mezunu için mor renkte sağlam bir ilk sezondu. Pro Football Focus geçtiğimiz günlerde NFL’deki 32 takımın her biri için hafife alınan bir oyuncuyu vurguladı.. Her takımdan, bilinen bir isim olmayabilecek ancak yine de takımlarının başarılı olup olmamasında kilit rol oynayan oyunculara baktılar. Vikings’in en hafife alınan oyuncusu, tartışılması zor bir karar olan Phillips’ti.

Phillips’i seçerken PFF’nin söylemek zorunda olduğu şey buydu;

Phillips geçen sezon pas atarken mücadele etti, ancak koşuya karşı sağlamdı. Geçen sezon koşuyu savunurken en az 300 snap kaydeden 28 iç saha savunucusundan biriydi ve bu grup arasında 73.8 koşu savunma derecesi ile yedinci sırada yer aldı. Phillips, koşuyu durdurduğunda pozitif not oranında 10. oldu ve aynı zamanda en iyi yedinci negatif not oranını da bildirdi.

William Moy, Profesyonel Futbol Odağı

Phillips, Adam

“Korkunç Harry” lakabının aksine, Phillips hayır işlerine ve yerel topluluklara yardım etmeye çok zaman ve çaba harcayan inanılmaz bir insan. Kuruluşundan görülebilen bir şey, “Harrison’ın oyun kurucular

Vikings'in En Az Değer Gören Oyuncusu
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Buffalo Bills geri koşarken Devin Singletary (26), Highmark Stadyumu’ndaki ilk yarıda Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips (97) ve defans yan hakemi Jonathan Bullard’a (93) karşı topu koşturuyor. Zorunlu Kredi: Gregory Fisher-USA TODAY Sports.

Geçen yıl eski takım arkadaşı Damar Hamlin bir maç sırasında kalp krizi geçirip yerel yoğun bakıma kaldırıldığında. Phillips yiyeceklerin teslim edilmesini ayarladı Hamlin’in ailesine ve tıp merkezindeki bakımıyla ilgilenen herkese. Buffalo’da geçirdiği süre boyunca popüler bir figürdü ve nedenini görmek kolay; zamanından vazgeçiyor ve bunu, onu desteklemeyi kolaylaştıracak bir şekilde ızgarada destekliyor.

Phillips, Oyuncu

Koşu savunması, Phillips’in para kazandığı yerdir ve bu sezon da böyle olmaya devam edecek. Muhtemelen 3-4 üssünde savunma tarafı olarak oynayacak ve oyun kurucuyu etkilemek için ona ek sorumluluk verecek. Flores’in savunmasının daha agresif doğası, Phillips’e bunu yapması için daha fazla fırsat vermeli.

PFF'ye Göre Faturalarda En İyi Savunma Performansına Sahip Vikingler
Bills oyun kurucusu Josh Allen, Vikings Harrison Phillips tarafından baskı altına alınırken pas veriyor. © JAMIE GERMANO / USA TODAY AĞI.

Her iki durumda da, Phillips siperlerdeki kirli işleri yapıyorsa ve etrafındakiler istatistik kağıdındaki sayıları alıyorsa, ondan herhangi bir şikayet duymazsınız. Özverili bir adam ve özverili bir oyuncu olarak, takımı için en iyisini yapacak ve Vikingler savunmasında hayati bir dişli olacak – onu Viking’in en hafife alınan oyuncusu olarak adlandırılmak için geçerli bir yarışmacı yapıyor.


Kaynaklar: Vikings 2023 Tam Program Sızıntısı


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/analysis/most-underrated

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir