Vikings Yıl Sonu Basın Toplantısından 3 ÇıkarımVikings Yıl Sonu Basın Toplantısından 3 Çıkarım
Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, 18 Ocak 2022’de Minnesota yıl sonu basın toplantısında. O’Connell’e Minnesota, Eagan’da Kwesi Adofo-Mensah katıldı.

New York Giants, Minnesota Vikings’i geçen hafta US Bank Stadyumu’nda playofflarda 31-24 mağlup ederek Minnesota’nın sezon dışı sezonuna beklenenden yaklaşık bir hafta önce başladı.

Ve buna boyun eğmek için, Vikings birincil liderlik kişilikleri, genel menajer Kwesi Adofo-Mensah ve baş antrenör Kevin O’Connell, Çarşamba günü bir yıl sonu basın toplantısı düzenlediler.

etkinliği izleyebilirsiniz burada.

Vikings Yıl Sonu Basın Toplantısından 3 Çıkarım

Ve işte Adofo-Mensah ve O’Connell’in sohbetinden çıkarılacak üç ana fikir.

Kirk Cousins ​​İleriye Dönük Plan mı

Vikinglerden 3 Çıkarım
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı bir joker kart oyunundan önce sahaya koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Konuyu kısa keselim: Kwesi Adofo-Mensah’a Kirk Cousins’in Vikingler’deki geleceği soruldu ve “Beklentimiz onun oyun kurucumuz olması.”

Tabii ki Cousins’in kontratı sezon sonuna kadar devam edecek. sonraki yıl ve ticaret yasağı var. Teorik olarak, Minnesota Cousins ​​ile QB1 olarak işi bitirmeye hazır olsaydı, ticaret hedefi için Cousins’in onayını alması gerekirdi.

Cousins, Giants’a karşı harikaydı, ancak bazıları için unutulmaz yön, oyunu uzatacak olan TE TJ Hockenson’a yaptığı 4. ve 8. atışı olarak kalacak. Cousins ​​kovulmak üzereydi, topu Hockenson’a attı, bir Dev Hockenson’la mücadele etti ve Cousins ​​”sopaların eksik” atmasıyla oyun sona erdi.

Ne olursa olsun, bir sonraki büyük adım kuzenler izle – bu bir şey olsa bile – Adofo-Mensah’ın sözleşmesine bir yıl daha ekleyip eklemeyeceği. Franchise oyun kurucuları [not named Lamar Jackson] bir anlaşmanın son yılında nadiren oynarlar. Adofo-Mensah yaparsa olumsuzluk Cousins’i uzatın, bu muhtemelen 2023’ün onun mordaki son yılı olduğu anlamına gelir.

Kuzenler bu yaz 35 olacak. Ancak Çarşamba günü Kuzenler olduğu öğrenilen öğe geri dönecek veya en azından 18 Ocak’taki plan bu. Adofo-Mensah, “Oyun kurucu dahil her pozisyonu değerlendiriyoruz” sorusuna cevap verebilirdi.

Ama yapmadı.

Savunma Düzeltmesi Devam Ediyor

Vikingler Güncelleme Sağlar
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings savunma koordinatörü Ed Donatell, US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts ile oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Basın toplantısından belki de en büyük çıkarım, savunma koordinatörü Ed Donatell ile ilgiliydi. Takımın savunma şefi olarak rolü kesinlikle havada.

O’Connell, Donatell ile ilgili “değerlendirme modunda” olduğunu söyledi.

Vikings baş antrenörü, medyanın ve dünyanın önünde “Donatell 2023’teki adamım” demek için önemli bir fırsata sahipti. Ancak bunu söylemedi, bu yüzden Vikings hayranları Donatell’in kaderini izlemeye devam edecek.

Vikingler savunması, Giants’a karşı yoğun bir şekilde mücadele etti ve ancak 2022’de top kayıplarını zorladığında gerçekten iyiydi. “Eğil ama kırılma” stratejisi tam anlamıyla etkiliydi ve savunma, özellikle playoff maçında çoğunlukla kırılmış görünüyordu.

Yine de, 4-3 planından 3-4 savunmasına geçmek genellikle bir yıldan uzun sürer. Donatell, O’Connell’in değerlendirmesinden sağ çıkarsa sebebi bu olacak.

Justin Jefferson’a Para Ödenecek

3 viking
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Justin Jefferson (18), Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı oynanan maçtan önce Buffalo Bills Safety Damar Hamlin’i (3) onurlandıran bir gömlek giyerek ısınıyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Adofo-Mensah’a, yakında Yılın Hücum Oyuncusu seçilecek olan Justin Jefferson’ı elinde tutup tutmayacağını soruldu. meydan okuma. Genç yönetici sırıttı ve “Meydan okuma kelimesini kullanmazdım. Özel bir oyuncunuz var, özel bir insan. Bunlar sorun değil. Ya da en azından bunlar şampanya sorunları.

“Öyleyse oradan başlayacağız. Menajeri olan onunla ilk diyaloğumuz oldu. Adofo-Mensah sözlerini şöyle tamamladı:

Adofo-Mensah’a göre Vikingler, Jefferson’u önümüzdeki altı ila yedi yıl boyunca örgüte bağlamak için çalışıyor. Hiçbir yere gitmiyor.

Pazartesi günü, Jefferson gazetecilere söyledi, “Nerede isteniyorsam orada olacağım. Beni burada istiyorlarsa, buradayım. Bu gerçekten kontrol edebileceğim bir şey değil.”

Adam yakında uzun vadeli bir Viking olacak.


Patriots, Vikings Coach ile Röportaj Talep Etti

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/3-takeaways-from-vikings

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir