Vikings Yeni Koçluk Ekibinin Takımın Vurucusu Hakkında Sıfır Endişe VarVikings Yeni Koçluk Personeli Kicker Hakkında Sıfır Endişeye Sahip

Matt Daniels

Minnesota Vikings taraftarları arasında ortak bir eğlence, en kötü vuruşlardan korkmaktır, ancak takımın yeni koç ekibinin 2022’deki pozisyon hakkında sıfır endişesi var.

Greg Joseph, Minnesota’nın resmi bir tekmeleme yarışmasının olmadığı son yarım on yılın ilk sezonlarından biri olan Vikingler ile ikinci seferine rakipsiz başlangıç ​​olarak giriyor.

Franchise, ilkbaharda Oklahoma Üniversitesi’nden draft edilmemiş serbest oyuncu Gabe Brkic ile sözleşme imzalayarak daha hızlı bir mücadeleye “denedi”. Ancak Haziran ayındaki mini kamptan sonra, Vikings koçluk ekibi yeterince şey gördü ve etkinlikten hemen sonra Brkic’i serbest bıraktı. Brkic, Green Bay Packers ile anlaşarak yanıt verdi.

Ve Pazartesi günü, Vikings özel ekipler koordinatörü Matt Daniels, eğitim kampında neden tekme düellosu olmayacağına biraz ışık tuttu. Kısacası, Joseph’in becerilerine ve performansına bayılıyor. Joseph’in en iyi sezona sahip olacağını tahmin etmek bile Daniels açıklamayı yaptı ve ekledi: “Hemen oraya koyacağım. Bundan eminim.”

Vikings Yeni Koçluk Ekibinin Takımın Vurucusu Hakkında Sıfır Endişe Var
10 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings, Greg Joseph’i vuruyor. Zorunlu Kredi: Jerome Miron-USA BUGÜN Spor

Joseph, Vikinglerle ilk sezonda altüst oldu – çoğunlukla bir oyun yüzünden. Minnesota, Vikingleri uzatmaya gönderen 53 metreden soğukkanlı bir golü deldikten sonra Cincinnati Bengals’te 1. Haftada Joseph’e minnettardı. Yine de, bir hafta sonra, Joseph eksik Arizona’da Kardinallere karşı kolay bir oyun kazananı, Vikings hayranlarını küskün bir şekilde “aynı ‘ol, aynı ‘ol” diye düşünmeye sevk etti.

Ancak geçmişteki bazı Vikingler için olduğu gibi, Joseph delilik tarafından tanımlanmadı. Güney Afrikalı, sezon ilerledikçe birkaç maç kazandıran saha golünü birbirine bağladı ve sırasıyla 5. ve 11. Haftalarda Lions ve Packers’ın öğleden sonralarını sonlandırdı.

O da uzaktan harikaydı. 2021’de, 50 yarda veya ötesindeki dokuz saha golünden yedisini dönüştürdü; bu, ligin en iyilerinden biri olarak kabul edilen Kansas City Chiefs’in vurucusu Harrison Butker’ı tam olarak taklit eden bir istatistik. Temsilcisi başına, Joseph, NFL’yi touchback yüzdesinde yönetti ve toplam alan gollerinde altıncı oldu. Geçen sezon 25’ten fazla şut girişiminde bulunan tüm vurucular arasında Joseph, vuruşların %86,8’ini dönüştürerek 13. sırada yer aldı. Ve Vikings kicker standartlarına göre, bu kutlama için bir neden.

Greg Joseph
Minnesota Vikings, Greg Joseph’i vuruyor. © Imagn Content Services, LLC aracılığıyla Sam Greene.

Ekstra puanlar, 40’a 36 (%90) ortalama bir oranda nakavt edildi. Bazı NFL takımları için bu bir iltifat değil. Ancak Vikingler için bu, Mike Zimmer döneminde bir gelişmeydi.

ESPN’den Kevin Seifert’e göreJoseph, 2022 eğitim kampında 35 şut denemesinden 33’ünü vurdu.

Son olarak, Joseph’le ilgili cesur tahmin, tempoyu oldukça değiştiriyor. Eski koçluk ekibi, vuruşlar konusunda titizlikleriyle ün yapmıştı, bu nedenle Daniels’ın yüksek bir tahmin sunması, TCO Performans Merkezi’nden damlayan pozitiflik hakkında bir şeyler söylüyor.

Vikingler, 2014’ün başından beri NFL’de saha başına gol yüzdesinde son sırada yer alıyor.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-new-coaching-staff-has-zero-anxiety-about-teams-kicker

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir