Vikings Yeni Gelenler ‘Acil ve Yüksek Tempo’ Hücumu ÖngörüyorVikings Yeni Gelenler 'Acil ve Yüksek Tempo' Hücumu Öngörüyor

20 Mayıs 2019; Thousand Oaks, CA, ABD; Los Angeles Rams, Johnny Mundt’ı sıkı bir şekilde bitirdi. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports.

2020 veya 2021’de Minnesota Vikings’in ilk hücumda soğuduysanız, “acil” ve “yüksek tempolu” bir hız değişikliğine hazır olun.

Bu, bilinmeyen bir kaynaktan, Vikinglerin varsayımsal TE2’si Johnny Mundt’tan gelen tahmin.

Vikings Yeni Gelenler 'Acil ve Yüksek Tempo' Hücumu Öngörüyor
22 Ağu 2020; Inglewood Kaliforniya, ABD; Los Angeles Rams, Johnny Mundt’ı sıkı bir şekilde bitirdi. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Minnesota’nın genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Mundt’u 4,5 ay önce serbest oyuncu kadrosunda imzaladı, Los Angeles Rams’tan yeni baş antrenör Kevin O’Connell tarafından devredildi. Dördüncü yıl çıkış potansiyeli olan Irv Smith, hiç şüphesiz Vikings TE odasını yönetecek, ancak Mundt, Kyle Rudolph, Eric Ebron, Jimmy Graham veya Jared Cook gibi saygın bir isim imzalamadığı için TE2 görevlerini ele geçiren lider.

Mundt’a soruldu. KSTPDarren Wolfson Vikinglerin bu haftaki yeni hücumu hakkında konuştu ve bunu pizazz ile tanımladı, “Koşu ve pasın harika bir evliliği ve çok acil bir oyun. Sadece yüksek tempolu bir hücum ve çok heyecan verici olacak.”

İşte Mundt ve Wolfson arasındaki tam değişim:

bu acil ve yüksek tempo sıfatlar Vikings hayranları için hoş bir haberdir. 2021’de Minnesota’nın hücumu, kadrodaki yeteneklerle doluyken, mülayim oyunların kurbanı oldu ve NFL üçlüsünde en kötü üçüncü sırada yer aldı. Çoğu zaman, Vikinglerin hücumu, harika savunma oyunlarından faydalanmada ya durur ya da başarısız olur. Anthony Barr savunma tiyatroları sergilediği zaman, Baltimore Ravens’e ve yukarıda bahsedilen Rams’a karşı bu duyguyu iki oyun tekrarladı, sadece hücumun bir sonraki mülkiyeti boşa harcamasını izlemek için. Mundt haklıysa, belki de bu çılgınlıklar geçmişte kaldı.

Mundt, Vikings eğitim kampında övgüye değer bir ilk hafta geçirdi ve izleyicileri TE2’deki “adam” olabileceğine ikna etti. Ve eğer yarı-önemli bir role dönüşürse, Mundt kariyerinde ilk kez tartışmasız gürültü çıkaracak. 27 yaşındaki oyuncu, beş yıldır NFL’de 47 maçta forma giyiyor – ancak özgeçmişinde sadece 10 kariyer resepsiyonu var. Tek bir sezonda hiçbir zaman yedi defadan fazla bir pas hücumunda hedef alınmadı.

Vikings meraklıları, Irv Smith’in ekibe eklenmesinden bu yana ağır bir TE1-TE2 yumruğuna alıştı. İki yıl boyunca, Kyle Rudolph ve Smith, Vikinglerin hava saldırısında görev ayırdı. Ardından 2021’de Rudolph serbest oyuncu kadrosundan ayrıldıktan sonra, Smith sezon için kaybedildiğinde Tyler Conklin meşru TE1 olarak ortaya çıktı. Conklin, Mundt’un Vikinglere katıldığı sıralarda New York Jets’in serbest oyuncu kadrosuyla 20+ milyon dolarlık sıcak çekim 2021 kampanyasından para kazandı.

Şimdi, TE2’deki The Mundt Show’a doğru gidiyor – yüksek tempolu aciliyetin habercisi olduğu bir hücumda.


Dustin Baker, 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

Bleacher Report'un Vikingler İçin En Son Ticaret Fikri
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-newcomer-predicts-urgent-and-uptempo-offense

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir