Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter’ı Hak Etmek, Khyiris TongaCevaplanan Sorular: Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga
27 Ağustos 2022; Cleveland, Ohio, ABD; Chicago Bears, Khyiris Tonga’yı defansif bir şekilde yendi. Zorunlu Kredi: Ken Blaze-USA TODAY Sports.

Aşağıdaki sorular PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, modaya uygun bir şekilde ele alınan 6 Ekim sayısı. Sorularınız varsa, lütfen bunları [email protected] adresine e-posta ile gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar fikir temelli yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.


S: Vikinglerin temiz bir yaralanma raporu olması gerçek olamayacak kadar iyi hissettirmiyor mu?

Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga
11 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

A: Evet.

Lewis Cine’i kaybetmek onun için, takım için ve herkes için acımasızdı. Ve Thomas Hennigan, Bisi Johnson ve Kenny Willekes, Injury Reserve’de (referans olarak belirtilmiştir). Andrew Booth ve Za’Darius Smith Çarşamba günü antrenmanda sınırlı kaldılar ancak Pazar günü oynamalılar.

Bunun dışında, evet – bu dört oyun boyunca inanılmaz bir şans (ya da iyi eğitim personeli). Cine yaralanması birçok bozulmamış titreşimi reddeder, ancak hayat böyledir.

S: Danielle Hunter’ın 3-4 savunmada hız kazanması sadece zaman alacak mı?

Danielle Avcısı
24 Ekim 2019; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings savunması Danielle Hunter’ı bitirdi. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

C: Belli ki.

Vikingler savunma koordinatörü Ed Donatell Perşembe günü Hunter hakkında söyledi, “Bu geçişi yapan her erkek, ilk ayı buna çok benziyor. Bu role alışmak var. Çok, çok normal.”

Buna inanılırsa, Hunter’ın canavar versiyonu teorik olarak bu hafta sonu serbest bırakılmalıdır.

S: Yeni oyuncu Khyiris Tonga, hemen normal sezon maçlarında oynayacak mı?

Vikings Yaralanma Raporu, Danielle Hunter'ı Hak Etmek, Khyiris Tonga
8 Kasım 2021; Pittsburgh, Pensilvanya, ABD; Chicago Bears defans oyuncusu Khyiris Tonga. Zorunlu Kredi: Philip G. Pavely-USA TODAY Sports.

C: Hayır, muhtemelen değil.

Vikings derinlik tablosunda listelenmemiş, ancak bu Vikings dijital medya ekibi için “partiye geç” bir gözetim olabilir. Yani, o şimdilik öyle gibi aktif kadroda olmak. Antrenman kadrosu atamasına dair hiçbir haber yoktu.

Bu hafta sonu oynayacağına inanmıyoruz. Yaparsa tüm güç ona. Genel olarak, bir 2021 çaylak olarak Vikinglerle birlikte büyümek ve gelişmek için zamana sahip. Ve Vikinglerin eski bir Bears oyuncusunu seçmesinin zamanı geldi – Chicago kadrosunda dokuz eski Viking.Cevaplanan Sorular: Yeni Derinlik Tablosunda En Büyük Sürpriz, Armon Watts, Bynum Over Cine

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/minnesota_vikings/analysis/questions-answered-vikings-injury-report-getting-danielle-hunter-right-khyiris-tonga/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir