Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip
Minnesota Vikings olması gereken yer. NFL’deki başka hiçbir takım, Vikinglerin sunduğu tesisleri, oyuncu muamelesini veya koçları sunmuyor.

Dernek Çarşamba günü açılış “takım karnelerini” yayınladığı ve Vikingler listenin başında yer aldığı için NFLPA’dan gelen söz bu.

Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip

NFL Ağları Tom Pelissero tweet attı, “NFLPA, yaklaşık 1.300 oyuncuyla yapılan ankete dayalı ilk takım karnelerini yayınlıyor. Futbol tesislerinde, personelde ve oyunculara genel muamelede genel sıralamada 1 numara: Vikingler, ardından 2’de Dolphins ve 3’te Raiders.

Vikinglerin Büyük Yenilikleri Var
7 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, TCO Performance Center’daki zorunlu mini kamp sırasında izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Binden fazla oyuncuyla anket yapıldı ve bir örnek toplu olarak Vikinglere + derece, yalnızca yukarıda bahsedilen Dolphins and Raiders tarafından eşleştirilen bir işaret. Bu kategorilere göre, Minnesota altın standarttır:

  • Ailelerin tedavisi
  • İyi hizmet/beslenme
  • Ağırlık Odası
  • Güç antrenörleri
  • Antrenman Odası
  • Eğitim personeli
  • Soyunma odası
  • Takım seyahati
Vikingler Geçmeli
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, TCO Performance Center’daki antrenman kampını izliyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yüksek not özellikle dikkate değer çünkü yeni liderlik Vikingleri sadece bir yıl önce devraldı. Önceki rejim, görev süresi boyunca dikenli olmasıyla biliniyordu, bu nedenle atmosfer ve kültür bir sezon dışında gerçekten değişmiş olmalı.

bu NFLPA’nın açıklaması Yeni karnelerin kökenleri, “Son iki yılda, temsilciler kurulu, müstakbel kulüpleri hakkında karar veren serbest oyunculara sunulan bilgileri iyileştirmenin yollarını tartıştı ve “kulüp karneleri” geliştirmeyi sürdürmeye karar verdi. bilimsel bir araştırma olmamakla birlikte, NFL oyuncularının ilgili kulüpleri hakkındaki niceliksel ve niteliksel görüşlerini bildirecektir.”

NFLPA, yeni süreci hakkında “Kulüp karnesi, oyuncuların kulüp işyeri hakkındaki ve özellikle oyuncuların kulüplerin işyeri sorunlarına olan bağlılığını nasıl algıladıklarına ilişkin yanıtlarının ve fikirlerinin bir özeti olan bir genel bakış içerir.”

Bir Vikingler Devleri Yener
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Washington Komutanları bir şekilde bir F- eksi not, en çok düşünülen bir puan yalnızca komedi skeçleri ve benzeri aracılığıyla elde edilebilirdi.

Ankete göre “Anket, NFL oyuncularının yaşam kalitesi üzerinde doğrudan etkisi olan bazı konularda oyuncuların görüşlerini ortaya çıkarmaya da çalıştı”, bu nedenle Vikingler, duvarları içindeki oyunculara büyük önem veriyor.

NFC North’un tamamı aslında iyi sonuç verdi. Chicago Bears bir ödül aldı. A sınıf, Green Bay Packers a Bve Detroit Lions ve B.

Vikings, Ücretsiz Temsilciler İçin Devasa Yeni Pazarlık Fişine Sahip
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings taraftarları, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker oyunun ikinci çeyreğinde tezahürat yaptı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Diğer takımlar ile D veya altı not Arizona Cardinals’ı içeriyordu (F), Atlanta Şahinleri (D), Cincinnati Bengals (D), Jacksonville Jaguarları (D-), Kansas Şehri Şefleri (D-), Los Angeles Koçları (D) ve elbette, düşünülemez olan Komutanlar F-.

Rapor kartları, NFL serbest oyuncularının 13 Mart’ta yeni takımlarla sözleşme imzalamasından sadece 12 gün önce yayınlandı ve Vikinglerin sınıf oyunu olduğu haberi, takımın kur yapma yeteneklerine zarar veremez.

Baş antrenör olarak ilk yılında Kevin O’Connell yönetiminde Minnesota, franchise tarihinde üçüncü kez 13 maç ve beş yıl sonra ilk kez NFC North kazandı.


Serbest Oyunculukta Vikinglerle Bağlantılı 2 İlgi Çekici Oyuncu

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/vikings-have-huge-new

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir