Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
Vikinglerin önümüzdeki aylarda vermesi gereken en değerli iki karar, 2023 seçmelerindeki ilk seçimleriyle ne yapacakları ve oyun kurucu Kirk Cousins’in sözleşme durumu. Her zaman olduğu gibi, bir şey diğerini etkiler.

Cousins’in bir sezon daha sözleşmesi var. İki taraf bir uzatma üzerinde anlaşırsa Vikingler oyununu daha uzun yıllar güvence altına alabilir. Ancak takımda geçirdiği beş yılın ardından, Cousins’in 35 yaşına gireceği düşünülürse, farklı bir yöne gitme zamanı gelebilir. Yine de Vikingler, draftın ilk turunda pek çok yöne gidebilir.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var

Vikings GM’si Kwesi Adofo-Mensah, 27 Nisan’daki ikinci taslağının başında olacak. Doldurması gereken birçok boşluğu var ve bariz bir ihtiyaç durumu yok. Minnesota’nın kadrosu, birçok alanda bir yükseltme kullanabilir.

  Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
28 Şubat 2023; Indianapolis, IN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo‐Mensah, Lucas Oil Stadyumu’ndaki NFL Combine’da basına konuşuyor. Zorunlu Kredi: Trevor Ruszkowski-USA TODAY Sports.

Savunma tarafında, Vikingler serbest oyuncu döneminde savunma mücadelesi yapan Dalvin Tomlinson’ı kaybedebilir. Bu durumda iki yıllık ilk oyuncunun değiştirilmesi gerekiyor ve eğer kalırsa, Brian Flores’in savunması içeriden biraz pas atışını kullanabilir, bu Vikinglerin son on yılda eksikliğini duyduğu bir şey. Tomlinson’a ek olarak, Jonathan Bullard da herhangi biriyle sözleşme imzalamakta özgür.

Korner, Vikingler için birçok sahte taslakta da bir hedeftir. Patrick Peterson, Duke Shelley ve Chandon Sullivan serbest oyuncular ve açık bir boşluk bırakıyorlar. Takımdaki en iyi CB’ler Cameron Dantzler ve iki 2022 çaylak, Andrew Booth ve Akayleb Evans.

Vikinglerin bakabileceği bir başka pozisyon defans oyuncusu. Hem 2022’de ilk beşte oynayan Eric Kendricks hem de Jordan Hicks can kayıplarına neden olabilir ve durum buysa, takımın Brian Asamoah için koşan bir eşe ihtiyacı olacaktır.

5 Viking Tanışmadı
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), US Bank Stadyumu’ndaki maçın ardından Indianapolis Colts’a karşı galibiyetini kutluyor. Galibiyetle Minnesota Vikings, NFC North’u perçinledi. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Hücumdaki ihtiyaçlar o kadar yakın değil. Bazı insanlar, Adam Thielen’in gerilemesi nedeniyle Vikinglerin dışarıdan başka bir dinamik oyun kurucu eklemesi gerektiğini iddia ediyor. Buna ek olarak, pivot Garrett Bradbury’nin 2023 için sözleşmesi yok ve ücretsiz olarak ayrılabilir. Daha önce belirtildiği gibi, geleceğin QB’si de menüde olabilir.

Vikings hayranları, savunma ihtiyaçlarının çok daha yakın olduğu hipotezine katılıyor.

Anket bilimsel değildi ama 1.470 Twitter kullanıcısı oy kullandı.

Büyük çoğunluk, taslağın ilk turunda savunmayı hedef almak istiyor. Tabii ki, joker turdaki feci oyun hala acıtıyor.

Pek çok sahte taslak, Vikinglere tükenmiş viraj odaları için ek bir gövde sağlar. Cam Smith, Kelee Ringo, Clark Phillips III, Emmanuel Forbes ve Devon Witherspoon en yaygın isimlerdir.

Birçok kişi, en iyi stratejinin mevcut en iyi oyuncuyu seçmek olduğu yorumunu yaptı. Bu her zaman doğru yoldur, ancak tahtadaki en iyi ikinci oyuncu çok daha büyük bir ihtiyaca hitap ediyorsa, tahtadaki tek nokta bir fark yaratmamalıdır. Bir oyuncunun bir ihtiyacı karşılaması büyük bir problem.

Twitter kullanıcısı Daniel öneriyor bir hücum oyuncusunun daha eğlenceli olacağını, ancak bu muhtemelen akıllıca bir karar değil: “Akıl savunma diyor ama kalp her zaman hücum istiyor, özellikle de bu sezon wr2 noktasının ne kadar güvenilmez olduğundan sonra. Yine de, birincideki ideal pozisyonum bir LB.

Vikings Taraftarlarının Birinci Tur Seçimi İçin Net Bir Planı Var
1 Ekim 2022; Los Angeles, Kaliforniya, ABD; USC Trojans geniş alıcı Jordan Addison (3), Los Angeles Memorial Coliseum’daki United Airlines Field’da ilk yarıda bir ilk düşüş için Arizona State Sun Devils defans DJ Taylor’dan (3) kaçıyor. Zorunlu Kredi: Jayne Kamin-Oncea-USA TODAY Sports.

Hızlı bir genişleme ya da oyun kurucudaki bir sonraki büyük şey, bir savunma müdahalesi ya da defans oyuncusu hazırlamaktan çok daha heyecan verici. Ancak tüm duygular bir yana, Vikings savunması takımı 2022’de geride tuttu.

Brian Heintz öngörüyor bir takas senaryosu. Vikingler, ilk turun son seçimine kadar tartışmalı bir şekilde değiş tokuş yaptı ve Lewis Cine’i seçti. Eski Wall Street Trader ve şu anki Vikings GM Adofo-Mensah, özellikle Vikinglerin seçmelerde yalnızca dört seçimi olduğu ve ikinci tura sahip olmadığı için, bazı ek varlıklar toplamak için aynı stratejiyi tekrar kullanabilir.

Taslak 27 Nisan’da ve Adofo-Mensah 23. genel seçim ile saat başı olacak.


Komutanlar Tarafından Serbest Bırakılan Potansiyel Vikingler FA Hedefi

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/draft/draft-2023/vikings-fans-have

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir