Vikings Taraftarları DAL’e Kaybettikten Sonra Yataklara GidiyorVikings Taraftarları DAL'e Kaybettikten Sonra Yataklara Gidiyor
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys güvenliği Jayron Kearse (27), Minnesota Vikings sıkı tarafı TJ Hockenson’a yönelik bir pası bozar. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings’in kaderi 16-1 bitirmek değildi ve Dallas Cowboys’un elindeki 40-3’lük bir ev mağlubiyeti bazı taraftarları şiltelere gönderdi.

Minnesota, Dallas tarafından gaddarca eleştirildi, hiçbir şeyi kolayca başaramadı ve ardından skor marjı başına franchise tarihindeki en kötü ikinci ev kaybına uğradı.

Geleneksel mantık veya sağduyu, Vikinglerin hala playofflar ve NFC Kuzey tacı ile 8-2’lik bir top kulübü olduğunu öne sürse de, Vikings’e sadık birkaç kişi, takımı hileli ve bir yarışmacıya yakışmamakla suçlayarak paniğe kapıldı – hatta tamamen çıldırdı.

Vikings Taraftarları DAL'e Kaybettikten Sonra Yataklara Gidiyor
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Vikingler, Şükran Günü gecesinde futbolun en iyi savunmasına sahip bir takım olan New England Patriots’a ev sahipliği yaparak, görünürde doğru olan özlemlerle hızlı bir dönüş yaptı. Kovboyların savunmasının göz korkutucu olduğunu düşünüyorsanız, Judas Priest’in savunmasına bakın. Başka Bir Şeyin Geliyor çünkü Patriots savunması çoğu istatistiksel ölçümde Dallas’ı gölgede bırakıyor.

Düz kafalı insanlar bir Vikings geri dönüşü tahmin ediyor. Takım tesadüfen veya tamamen şanstan 8-2 ila 10 maç oynamıyor. Ancak hata yapmayın, çok sayıda taraftar Minnesota’nın 37 puanlık kaybını bir aykırı değerden ziyade ölümcül bir hastalığın semptomu olarak algıladı.

david torok Twitter’dan yayınlanan Vikings kaybından sonra, “Vikingler neredeyse tüm ölçümlere göre .500’lük bir takım. İşler, programın arka yarısını eşitleyecek. Bu takım playofflara geri dönecek ve erken kaybedecek. Ne de olsa onlar hâlâ Vikingler.”

VikingsBölgesi‘ın Facebook’taki yorum bölümü tahmin edilebileceği gibi hoşnutsuzdu:

Vikings Taraftarları DAL'e Kaybettikten Sonra Yataklara Gidiyor
Vikings Taraftarları DAL'e Kaybettikten Sonra Yataklara Gidiyor 6

Bu Twitter hesabı dolandırıcılık iddiasında bulundu.

Paul Lambert etkilenmemişti.

Vikings hayranı değilim ama Booger McFarland, Kirk Cousins’i ve takımın hücum hattını suçluyor gibiydi.

Twitter’ın sabit ötleğen Minnesota spor taraftarlarının bu nedenle duygusal yatırım yapmaktan kaçınmaları gerektiğinde ısrar etti.

Thomas Regan devam etmek için can atıyordu.

İki defa.

Ricky Fontaine, taraftarların nihai bir play-off mağlubiyeti için konuşma konularını zaten planladıklarına inanıyor.

adında bir hayran Vin tweet attı“Vikinglerin bir savunma sorunu var ve bu onlara yetişiyor.”

Bu nedenle, hayranlar ister “bu tür şeyler olur” defnelerine yaslansın, ister tam anlamıyla panik moduna geçsin, Vikingler Perşembe günü bir bükülme noktasıyla karşı karşıya kalacak. Gündemde yaklaşan iki tabak ev yemeği var – biri Şükran Günü’nde, daha az değil – ve dört gün içinde günahların kefaretini ödeyebilirler.

Bunu yapmazlarsa, panik, dolandırıcılık ve yine başlıyoruz jargonu devam edecek.

Vikingler, New England’ı geride bırakmak için üç puan farkla tercih ediliyor.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-fans-head-to-the-mattresses-after-loss-to-dal

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir