Vikings Taarruz Hattında Yeni GelişmelerVikings OL İyileşirse İndirim Yapacak

8 Haziran 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. © Matt Krohn-ABD BUGÜN Spor.

Vikinglerin hücum hattı, Mike Zimmer döneminde her yıl büyük bir sorundu. Matt Kalil’in mücadeleleriyle ve daha sonra kötü şöhretli TJ Clemmings ile başladı. Vikingler, Riley Reiff’i imzalayarak soldaki müdahale noktasını düzelttikten sonra, iç sorun haline geldi. Dakota Dozier, Dru Samia ve Pat Elflein muhtemelen hala Vikings hayranlarının kabuslarında görünüyorlar.

Geçen sezon, Oli Udoh’un penaltıları ve Garrett Bradbury’nin güç eksikliği, üst üste ikinci kez playoffları kaçıran mor bir takımın maçlarını mahvetti.

Yeni genel menajer Kwesi Adofo-Mensah, serbest oyuncu döneminde büyük isimlerle sözleşme imzalamadı. Colts’tan Chris Reed’i ve Dolphins’den Jesse Davis’i getirdi. İkisi de doğru guard pozisyonunda oynayabilir. Davis bu noktada işi kazanmak için favori gibi görünüyor. Draft’ta organizasyon, Ed Ingram’ın adının ikinci turda çağrıldığını duyunca yarışmaya bir guard daha ekledi.

Ingram’ın İlk Takım Tanıtımı

Vikings Taarruz Hattında Yeni Gelişmeler
23 Ekim 2021; Oxford, Mississippi, ABD; LSU Tigers guardı Ed Ingram (70), Vaught-Hemingway Stadyumu’ndaki ilk yarıda Mississippi Rebels’a bir touchdown yaptıktan sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Justin Ford-USA BUGÜN Spor

Ingram, birinci takım temsilcilerini alma şansı için tam bir hafta antrenman kampı bekledi. Jesse Davis daha önce hepsini aldı ve takımın “gaziler günü izinli” dediği bir antrenman gününü kaçırdığında, Chris Reed ilk takımla oynadı. Ancak Salı günü Ingram şansını yakaladı.

Uygulama pedsiz gerçekleşti. Bu, Ingram’ın performansını tam olarak değerlendirmesi için bir sonraki adım olacaktır. İşi kazanma şansını yakalaması hala dikkate değer. Büyük bir kısmı, Davis ve Reed’in en iyi ihtimalle ortalama gardiyanlar olması olabilir. Ortalama, Vikinglerin standartları için bir yükseltmedir, ancak Ingram, ikinci tur bir seçim olarak biraz daha yüksek olabilir. Eski LSU muhafızı güçlü ve patlayıcı bir oyuncu. Pazartesi günkü antrenmanda bir klinik açtı. Pankek savunması her zaman büyük bir meseledir ve Vikings hayranlarının son yıllarda yandaşlarının nadiren yaptığı bir şey.

Davis tekrar antrenmana döndüğünde bile, bazen A takımla birlikte fotoğraf çekmeye devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak. Bir sonraki yastıklı antrenman Çarşamba günü yapılacak.

Vikingler Bradbury’nin Değiştirilmesini Hazırlıyor

Chris Reed için Daha Geniş Plan nedir?
Chris Reed

Bradbury’nin mücadeleleri iyi belgelenmiştir. Vikingler, 2019 draftının ilk turunda pivotu seçti, ancak draft heyecanına yetişemedi. Bradbury’nin Vikinglerin hücum hattının içini tamir etmesi gerekiyordu ama şu ana kadar başarısız oldu. Ligin en kötü pas engelleme merkezlerinden biri. 2021’de Vikingler, onu Mason Cole’a birkaç maç için yedekledi. Pazartesi günkü antrenmanda, Harrison Phillips’e kötü bir şekilde tekrar kaybettikten sonra büyük manşet oldu.

Phillips güçlü bir oyuncu, ancak bir başlangıç ​​pivotu kampta o kadar da kötü görünmemeli. Bradbury, sözleşmesinin son yılına giriyor. Önümüzdeki sezonda değerini göstermek zorunda. Performansları bir sonraki sözleşmesini belirleyecek.

Vikings Ofansif Lineman Tezgahları Kararı
Garrett Bradbury

Vikingler onun için herhangi bir rekabet getirmedi ama muhafızlardan birini merkeze dönüştürebilir. Chris Reed görünüşe göre merkez becerileri üzerinde çalışıyor.

Reed, orta pozisyon da dahil olmak üzere çizginin içindeki tüm noktaları oynatabilir. Geçen sezon Colts için çok iyi oynadı, çoğunlukla korumadaydı. Reed’in Bradbury’yi daha iyi oynamak için zorlaması gerektiğinden, sağ koruma için üç yönlü rekabet hızla iki yönlü bir düelloya dönüşebilir.

Darrisaw Harika görünüyor

Christian Darrisaw, Za’Darius Smith ve Danielle Hunter’a karşı çıksa bile şu ana kadar harika bir kamp kurdu. Doğru müdahale, çaylak olarak flaşlar gösterdi ve çoğunlukla iyi oynadı. Zaman zaman kötü bir üne sahip oldu. Ancak bu yıl sezona hazırlanmak için tam bir sezon sonu ve sezon öncesi var.

Baskın bir sol forvet olmak için fiziksel araçlara sahip. Vikings hayranları, tamamen sağlıklı bir Darrisaw’ın neler yapabileceğini görecek.

Vikings Taarruz Hattında Yeni Gelişmeler
20 Aralık 2021; Chicago, Illinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins ​​(8) ve Minnesota Vikings hücumda Christian Darrisaw (71) ile mücadele ediyor, ikinci yarıda Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı yapılan golün ardından kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Quinn Harris-USA TODAY Sports

Bu pek bir şey ifade etmeyebilir, ancak Vikinglerin hücum hattı son yıllarda olduğundan daha iyi bir noktada görünüyor – yetenekli sağ muhafızların gerçek bir kamp savaşı. Ancak hücum hattı ancak en zayıf halkası kadar iyidir, dolayısıyla orta noktayı da düzeltmeleri gerekir. Bradbury’nin mücadeleleri şu anda endişe verici.


Janik Eckardt sayıları ve istatistikleri seven bir futbol taraftarıdır. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisidir, sitcom izlemeyi sever ve Klasik rock onun tercih ettiği müzik türüdür. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt

Vikingler Eğitim Kampında Mini Dramanın İlk Parçasıyla Karşılaştı
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/new-developments-on-vikings-offensive-line

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir