Vikings Starter, 3. Düz Maçı KaçıracakVikings Starter, 3. Düz Maçı Kaçıracak
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings 16. Hafta sakatlık raporu çok korkunç görünmüyor, ancak hücum hattında bir adam olmayacak.

bu Garrett Bradburykim olacak üst üste üçüncü bir oyunu kaçırmak 13. Haftada New York Jets’e karşı bir sırt yaralanmasıyla karşılaştıktan sonra. Yedek pivot Austin Schlottmann’ın Bradbury’nin yerine başlaması bekleniyor.

Kaçırılacak Vikings Starter
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Vikingler, Noel arifesinde acımasız bir koşu savunmasına sahip bir takım olan New York Giants’ı ağırlıyor. Vikingler sahada Bradbury’siz bir hayatla paçayı sıyırabileceğinden, Giants’ın savunma yan hakemi Dexter Lawrence yukarıda bahsedilen Schlottmann’a karşı sıraya girmek pasa karşı idealden daha az. Lawrence müthiş bir 91.7’ye sahip Profesyonel Futbol Odağı 2022’de derecelendirildi ve Bradbury olmadan oyunun kurallarını bozabilir.

Vikings Starter, 3. Düz Maçı Kaçıracak

Ve tüm bunlar “Bradbury olmadan ne yapacaklar?” gevezelik tuhaf, bu anlaşılabilir bir şey. Bradbury, 2019, 2020 veya 2021’de mutlaka gözde bir ürün değildi, ancak Ocak ayında Kevin O’Connell’in gelişi ve yeni bir koçluk ekibiyle performansı değişti. PFF Bradbury’yi 2022’nin 70,2’den 15 haftasına, 68,1 pas engelleme skoruyla derecelendirdi, ilk üç sezonunun herhangi birinden muazzam bir gelişme. Basitçe söylemek gerekirse, Bradbury 2019’dan 2021’e kadar pek iyi değildi, ancak şimdi gerçek anlaşma gibi görünüyor.

Vikingler Derinlik Çizelgesi -- 16. Hafta ve Devler
Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19) ve merkez Garrett Bradbury. © Danielle Parhizkaran/NorthJersey.com, Imagn Content Services, LLC aracılığıyla North Jersey Kaydı.

Denver Broncos’ta üç sezon geçirdikten sonra Mart ayında Vikings’e serbest oyuncu olarak katılan Schlottmann, 47.2’lik bir ortalamaya sahip. PFF bu sezon gol Bununla birlikte, 27 yaşındaki oyuncu, koşu taraftarından (47,2) daha iyi bir pas engelleyici (58,7), bu da Vikingler için oldukça tuhaf çünkü hücumdaki siper adamlarının çoğu, en azından son birkaç yılda, kaçma engelleme konusunda uzmanlaşıyor.

Üst üste üçüncü maçını kaçıran Bradbury, bir sözleşme yılında değerli enstantaneleri kaybeder. Minnesota, geçen baharda 1. Tur beşinci yıl seçeneğini reddetti, bu da Kuzey Karolina Eyaleti mezununun Vikingler ile bir anlaşmaya varılmaması durumunda Mart ayında serbest oyuncu olacağı anlamına geliyor. Serinin hakkını vermek gerekirse, Bradbury’nin beşinci yıl opsiyonu yaklaşık 13 milyon dolardı ve çok az genel menajer bu fiyata bir pivotu tamamlayabilirdi. Yine de, dokuz ay önce, Bradbury 2023’te ayrılacak bir oyuncu gibi görünürken, hayranlar “Oh, pekala” dedi. Ancak kariyerindeki mini rönesansla, Bradbury’nin olası göçüne ağıt yakmak gündeme gelebilir. göreceğiz.

Vikings Starter, 3. Düz Maçı Kaçıracak
Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury. Green Bay, Wis Wm. Glasheen USA BUGÜN AĞI-Wisconsin.

Vikingler, Cumartesi günü Giants ile ilgilenmek için dört puanla tercih ediliyor. Minnesota, Andre Patterson’da New York’un kenar çizgisinde tanıdık bir yüzle karşılaşacak. 2020 ve 2021’de Vikingler savunma koordinatörüydü, ancak eski kaptan Mike Zimmer kovulduğunda Giants’a gitmeyi göze aldı. Patterson, Giants savunma hattına koçluk yapıyor.

Bradbury, Vikinglerin geçen hafta sonu Indianapolis Colts’u yenmesinden sonra da küçük bir araba kazası geçirdi.


Vikings Lineman Miami'de Hukuki Sorunlardan Kaçınıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-starter-to-miss

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir