Vikings Star, Minnesota’da Yeniden İmzalama İsteğini TartışıyorVikings Star, Minnesota'da Yeniden İmzalama İsteğini Tartışıyor
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Patrick Peterson (7), ikinci çeyrekte Soldier Field’da Chicago Bears’a karşı takım arkadaşlarıyla yaptığı engellemeyi kutluyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports

Birden fazla Vikings başlangıç ​​oyuncusu, yeni lig yılı başladığında Mart ayında serbest oyuncu olacak. Savunma, Dalvin Tomlinson ve kornerler Duke Shelley ve Patrick Peterson’ı kaybedebilir.

Peterson podcast’te geleceğini tartıştı “Kapsanan Her Şey”, kendi başına eski bir NFL köşe bağı olan kuzeni Bryant McFadden ile ev sahipliği yaptığı bir podcast. Vikings yıldızı, Minnesota’ya dönmek istediğini dile getirdi.

Vikings Star, Minnesota’da Yeniden İmzalama İsteğini Tartışıyor

Vikings Star Arzuyu Tartışıyor
Vikings köşe bekçisi Patrick Peterson. © JAMIE GERMANO / USA TODAY AĞI.

Vikinglerin yıldız korner oyuncusu, son iki sezonda Vikingler için bir yıllık iki anlaşma kapsamında oynadı. 2022 kampanyası, beklenenden en az bir hafta önce Giants’a karşı hayal kırıklığı yaratan bir sezon sonrası mağlubiyetle sona erdi. Ancak Peterson’ın organizasyondan ayrılmaya hiç niyeti yok.

Orada tekrar o mor ve altın renginde olmayı ve sırf oradaki topluluğu sevdiğim için tekrar denemeyi çok isterim. Organizasyonu seviyorum. O binaya getirilen yeni rejimi, antrenörleri, kuvvet ve kondisyon kadrosunu seviyorum. Bu sadece harika. Benim için ev gibi hissettirdiğine gerçekten inanıyorum. Ait olduğum bir yermiş gibi hissettim. Ama hepimiz bunun bir iş olduğunu biliyoruz.

“All Things Covered” podcast’inde Patrick Peterson

NFL aslında bir iştir. Ancak geçen sezon Minnesota’da sadece 4 milyon dolara imza attı, bu yüzden sadece takımında kalmak için piyasa değerinin altındaki sözleşmeleri kabul etmeye hazır. Önümüzdeki yeniden imza döneminde de aynısını yaparsa, mora geri dönme şansı yüksek.

Peterson, Vikingler ile iki sezonda 30 normal sezon maçında ve bir sezon sonrası yarışmada oynadı. Bu aralıkta altı müdahale kaydetti ve şu anda kariyerinde en çok ikinci müdahaleye sahip aktif savunma oyuncusu, sadece emekli olması beklenen Devin McCourty’nin ardından. Peterson, takım arkadaşı Harrison Smith ile berabere kaldı. Her ikisinin de 34 kariyer müdahalesi var.

Basit Vikingler Planı
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), New York Jets oyun kurucusu Mike White’ın (resimde yok) korner Patrick Peterson olarak yaptığı bir müdahaleye karşılık veriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Sağlam bir 2021 kampanyasının ardından Peterson, olağanüstü bir 2022 sezonu oynadı. İkinci takım All-Pro için on oy aldı ve en iyi 12. sırada yer aldı. PFF.

Korner, sezon sonrası kayıpla ilgili hayal kırıklığını ekledi.

Sezonu Banka’da bizim yaptığımız gibi bitirmek, takım için çok büyük umutlar ve özlemler beslemek çok hayal kırıklığı yarattı, ancak tüm bunların iyi yanı, bazı harika ilişkiler geliştirmeye devam etme fırsatım oldu. önceki yıla göre daha iyi oldu. Sadece turnuvada yer alma fırsatına sahipken, kendinize bir dövüş şansı veriyorsunuz ve isteyebileceğiniz tek şey bu, özellikle de kariyerimin bu aşamasında.

“All Things Covered” podcast’inde Patrick Peterson

Peterson, kariyerinin bu aşamasında kendi üzerine düşünüyor. Gelecek sezon başlamadan önce 33 yaşına girecek ve hala oynarken kurduğu ilişkileri takdir ediyor, ancak kazanma arzusu hala orada.

Bu adamlara kaybetmek kesinlikle yıkıcı bir kayıptı. Sadece ilk mağlubiyette kazanmadık, o adamlara çok fazla üçüncülük ve kısa pozisyon verdik. Daniel Jones orada biraz Michael Vick’e benziyordu.

“All Things Covered” podcast’inde Patrick Peterson

2022 Vikings Sezonu Sona Eriyor
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants oyun kurucusu Daniel Jones (8), US Bank Stadyumu’ndaki bir joker kart oyununun ilk çeyreğinde Minnesota Vikings’in korner oyuncusu Patrick Peterson’a (7) karşı topla koşuyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Daniel Jones, Minnesota’daki her iki karşılaşmada da Vikinglere karşı harika görünüyordu. Jones, sezon sonrası maçta 301 pas yarda kaydetti ve sahada 78 yarda ekledi. Ayrıca top kaybı olmadan temiz bir oyun oynadı ve iki gol attı.

Savunma genel olarak korkunç bir sezon geçirdi ve karşılaştıkları her oyun kurucu tüm zamanların en iyisi gibi görünüyordu. Bu nedenle, büyük değişiklikler gerekli ve buna Peterson da dahil olabilir.

Bununla birlikte, viraj odasının son derece genç olduğu ve kıdemli oyuncunun deneyimiyle onlara yardımcı olabileceği düşünüldüğünde, Vikinglerin Peterson’ı geri getirmesine şüphesiz yardımcı olacaktır. 2022 çaylakları Akayleb Evans ve Andrew Booth’un 2023’te daha büyük roller oynaması bekleniyor. Olumsuz tarafı, Peterson genç oyuncuların bazı fırsatlarını elinden alacaktı. Doğru fiyat için, onu geri getirmek mantıklı olacaktır.


Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/vikings-star-has-desire

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir