Vikings Snakebitten Vudu Nerede?Snakebitten Vikings Voodoo Nerede?
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Joker rolünde Minnesota Vikings hayranı. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings meraklılarının en kötüsüne hazırlanma konusunda uzun ve belgelenmiş bir geçmişi var. Bu sadece kültürün bir parçası.

Ancak 2022’nin 10 haftası boyunca, bu geleneksel yılan ısırığı eğilimleri çoğunlukla yok ve bu da bazılarının “neler oluyor?” diye merak etmesine yol açıyor.

Tabii ki, Minnesota, Philadelphia Eagles ile 8-1’lik bir skorla NFL’nin en iyi rekoru için liderliği paylaştığı için bu duygu harika. Ve millet kesinlikle Vikinglerin yeni işleyiş tarzından şikayet etmiyor.

Vikingler Teensy Magic Numarası
Kevin O’Connell

İşte 2022 Vikings ile ilgili kitaplardaki dokuz oyunla ilgili birkaç örnek:

  • NFL’nin en iyi ikinci yol 4-1’de rekor
  • Tek skorlu maçlarda 7-0’lık rekor
  • +43 Puan Farkı 4. Çeyrek (NFL’de en iyi ikinci)
  • 5 4. Çeyrek Geri Dönüşü ve 5 Oyun Kazandıran Sürüş

Minnesota hala kaçırılan ekstra puanlar ve ezici bir saha golü dönüştürme yüzdesi ile kuşatılmış durumda, ancak tekmenin yanı sıra, oyunun çok önemli bir parçası olan tiksindirici vudu silindi – veya en azından ertelendi.

Nerede olduğuna dair en mantıklı cevap? Yeni bir teknik direktör ve genel menajer tarafından yönetilen yeni bir kültür. Bunu açıklamanın tek yolu bu. Kevin O’Connell liderliğindeki Vikings durumsal futbolu kesinlikle daha iyi. 2020 ve 2021’de çoğu zaman olduğu gibi çökmek zorunda değil. Yavaş ama emin adımlarla, Vikings hayranları oyunları kazanmaya ve bitirmeye alışıyor – Tanrı’nın unuttuğu, düşünülemez gaflarla beceriksiz koşullar değil.

Geçen hafta Buffalo’da Vikingler 3-4 ayrı kez kaybetmeliydi. Bills hançeri birkaç kez soktu, ancak Minnesota onu yırttı ve bir şekilde yaralanmadı. Tersine, Bills de 2-3 kez kaybetmeliydi, ancak kaçınılmaz olanı Patrick Peterson’ın oyun sonu müdahalesine kadar uzattı.

Minnesota Vikings, Super Bowl Yarışmacılarıdır
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Harrison Smith (22), korner oyuncusu Patrick Peterson’ı selamlıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

“Eski Vikingler” numaraları, Eagles tarafından mağlup edilmek üzere Philadelphia’ya seyahat eden 2. Haftada sergilendi. Tarihsel olarak, Minnesota ilk maçlarda iyi performans göstermez ve deplasmanda kazanan takımlara karşı üstün değildir. Yine de 24-7’lik bu mağlubiyetin ardından Vikingler son yedi maçını kazandı.

Gerçek test Ocak ayında gelecek ve sezon sonrası, Vikinglerin ritüel iblislerinin kovulup kovulmayacağına karar verecek. Kötü anıların geri gelmesi için gereken tek şey, kaçırılan bir tekme ya da akıllara durgunluk veren bir hata.

Ancak şimdilik, Vikingler’in geç oyundaki kötü abrakadabrası yok. Cesur bir yeni dünya.


Eski Vikings TE Sezonun Geri Kalanında Askıya Alındı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/where-is-the-vikings-snakebitten-voodoo

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir