Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur TahminVikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports

Lütfen Dikkat: Bu makale ilk olarak amiral gemisi sitemizde yayınlanmıştır. VikingsTerritory.com.


VikingsBölge ve PPTSD yazarlardan 2023’te Minnesota Vikings için her biri cesur bir sezon dışı tahminde bulunmaları istendi.

Franchise New York Giants’a kaybetti geçen hafta sonu, NFC North’u sağlıklı bir farkla kazandıktan sonra sezon sonrası turnuvadan ayrıldı. Buna göre, değişikliklerle dolu bir off-sezon kapıda ve VikingsBölgesi yazarların öngörüleri vardır.

Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin

Panel, egzersiz sırasında grup düşüncesi taktiklerini kullanmadığı için bazı tahminler ikiye katlanacak. Bu koşullarda, tahminin daha popüler olduğunu düşünün.

1. Dalvin Cook Sol Sahneden Çıkıyor

10 Cesur Tahmin
9 Aralık 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dalvin Cook’a koşan Minnesota Vikings (33), dördüncü çeyrekte US Bank Stadyumu’nda Pittsburgh Steelers’a bakıyor ve gülümsüyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Tahmin Yapıcı = Adam Yeni

Kevin O’Connell’in hücumu, geri dönüş gerektirmez. Bu nedenle, Dalvin Cook için arka arkaya dördüncü bir 1000 koşu yarda sezonuna rağmen, Vikingler Cook’tan daha genç ve daha ucuz bir alternatif lehine ilerliyor.

2023’te 14,1 milyonluk bir üst sınır çok yüksek ve kurtarılması gereken yaklaşık 8 milyon dolar var. Vikingler, başlangıç ​​rolü için Ty Chandler ve Kene Nwangwu ile rekabet etmek için taslağın son turlarında bir RB seçmeyi düşünebilir.

2. Danielle Hunter Takas Edildi

PurplePTSD: 5 Şüpheli Viking, IND'yi Tanıyın, Thielen'in 2022 Kampanyası
13 Kasım 2022; Orchard Parkı, New York, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter (99), Highmark Stadyumu’nda Buffalo Bills’e karşı oynanan bir maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Mark Konezny-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Ali Sıddık

Hunter’a 13 milyon dolar ödenmesi gerekiyor ve Vikingler sınırın çok üzerinde olduğundan, ondan ayrılmaları şaşırtıcı olmayacak. Belki başka bir takım ona da uzatma verebilir.

28 yaşındaki oyuncu bu yıl sağlıklıydı ve 10,5 çuval geçirdi, ancak Vikinglerin de onun sağlıklı kalmaya devam edip edemeyeceği konusunda endişeleri olup olmadığını merak etmek gerekir. Muhtemelen.

3. Vikingler Agresif Bir Şekilde WR2’yi Ediniyor

Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin
15 Ocak 2023; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Minnesota Vikings ile New York Giants arasında US Bank Stadyumu’nda oynanan bir joker kart oyunundan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Cole Smith

Cesur sezon dışı tahminim, Vikinglerin ya serbest oyuncu döneminin ilk haftasında ya da NFL taslağının ilk iki turunda agresif bir şekilde üst düzey bir WR2 alacağı yönünde.

Evet, Vikinglerin şu anda ikinci tur hakkı yok. Ancak Kwesi Adofo-Mensah, geçen yıl seçme tahtasında yukarı ve aşağı hareket etmek için dönüp anlaşacağını kanıtladı.

4. Vikinglerin Başlangıç ​​Savunması %63 Farklı

Vikingler 4 Takımla Karşılaşabilir
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; New York Giants, Saquon Barkley’e (26) geri koşarken, US Bank Stadyumu’nda dördüncü çeyrekte Minnesota Vikings defans oyuncusu Harrison Phillips (97) ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Dustin Baker

Başka bir deyişle, 2022 sezonundan sadece dört defans oyuncusu 2023’te 1. Haftaya başlıyor. Devreden oyuncular kimler? Muhtemelen Harrison Phillips, Danielle Hunter, Harrison Smith ve Duke Shelley (veya Patrick Peterson).

Savunmanın geri kalanı, serbest oyuncu ve seçmelerle ve ayrıca bu yaz Lewis Cine ve Andrew Booth’un dönüşleriyle tamamen yenilenecek.

Defansif değişiklikler geliyor.

5. Kirk Cousins ​​Uzatıldı 2 Ek Yıllar

Kesinlikle Muazzam
24 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), US Bank Stadyumu’nda New York Giants’a karşı oynanan maçtan önce ısınıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Kyle Joudry

Vikings, Kirk Cousins’in sözleşmesine iki yıl daha ekledi. Bunu yaparak, 2023 şapka vuruşunu orta-yüksek 30’lar yerine 20’lere getiriyorlar.

Cousins, gezegendeki 35. yılına yaklaşırken toplam üç sezon daha Minnesota QB1 olarak yerinde. Kwesi Adofo-Mensah, bu ekstra parayla, yetenekli dahili FA’larından bazılarını (Peterson, Tomlinson, Shelley, Tonga, vb.) elinde tutma konusunda daha agresif olabilir.

6. Adofo-Mensah İlk Draft Seçimiyle Bir QB Kaptı

Vikingler İçin Sorun Ortaya Çıkıyor
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, US Bank Stadyumu’nda New England Patriots’a karşı oynanan maçtan önce bakıyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Janik Eckardt

Vikingler, Kirk Cousins’ten sonra hayata hazırlanmak için yaklaşan seçmelerde ilk seçimleriyle bir oyun kurucu seçer. Kıdemli oyuncu sözleşme uzatma imzalamayacak ancak 2023’te start alacak. Ancak rejim, O’Connell’in kendi vizyonuna uyacak şekilde yetiştirebileceği “onların adamını” getirmek istiyor.

7. Eric Kendricks 8 Yıl Sonra Ayrılıyor

Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin
17 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Eric Kendricks (54), US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte Indianapolis Colts’un Deon Jackson’ı (35) geri koşmasıyla mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Josh Frey

Eric Kendricks temalı takas tekliflerinin NFL’deki pek çok insan için öfkeli hale gelmesinden bir yıl sonra, Vikingler nihayet bu sezon dışında kıdemli LB’lerini dağıtacak. Yaşlanan bir savunmayla Minnesota’nın topun o tarafında umutsuzca gençleşmesi ve daha hızlı olması gerekiyor.

Brian Asamoah, derinlik çizelgesinde ‘bir sonraki adam’ ve Vikingler bu yılki seçmelerde LB pozisyonuna geri dönerse şaşırmayın.

8. Thielen, Hitman, Kendricks Ayrılıyor

Adam Thielen Olabilir
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings geniş alıcı Adam Thielen (19), Lambeau Field’da Green Bay Packers’a karşı oynanan maçtan önceki ısınmalar sırasında. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Mitch Massman

Adofo-Mensah ve O’Connell ekibi inceler ve çok fazla pozisyonda yaşlandıklarını ve yavaşladıklarını fark eder. Adam Thielen, Harrison Smith ve Eric Kendricks dahil olmak üzere temel oyuncuları takas ederek veya keserek hamleler yapmaya karar verirler.

Böylece Mike Zimmer ve Rick Spielman döneminin sonu tamamlanmış olur.

9. Saldırı Kargaşası – Savunma Değil – Daha Şok Edici Olacak

Bir Vikingler Devleri Yener
25 Eylül 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell, US Bank Stadyumu’nda Detroit Lions’a karşı oynanan maçtan önce. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Ted Schwerzler

Vikings defans revizyonu – yeniden yapılanan ve gönderilen önemli isimler – sezonun en şok edici kısmı olmayacak. Topun hücum tarafındaki bir şey iğneyi daha fazla hareket ettirecek.

10. Vikings Taslak Çaylak Vurucusu

Vikings Sezon Dışı için 10 Cesur Tahmin
31 Aralık 2022; Glendale, Arizona, ABD; Michigan Wolverines, State Farm Stadyumu’ndaki 2022 Fiesta Bowl’da TCU Boynuzlu Kurbağalara karşı Jake Moody’yi (13) şutladı. Zorunlu Kredi: Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports.

Tahmin Yapıcı = Goodwin Olacak

Greg Joseph, 2022’de Noel arifesinde 61 yarda franchise rekoru kıran bir oyun galibi de dahil olmak üzere anlarını yaşadı, ancak Matt Daniels’ın isteyeceği kadar paralı değildi. Tekme oyunundaki mücadelelerine rağmen, Joseph’in kaçırdığı ekstra sayılar ve saha golleri onları asla yakmadı.

2023’te çok şanslı olacaklarına inanmayı reddeden Adofo-Mesah ve O’Connell, bu sezon dışında Joseph’le rekabet etmesi için Michigan yıldızı Jake Moody’yi getirecek. Moody işi kazandıktan sonra, yıllarca maç kazandıran tekmelerle Detroit Lions’ı yenme fırsatlarının tadını çıkaracak.


Minnesota'nın Kirk Kuzenlerinin Değiştirilmesi Zaten Binada mı?

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/10-bold-predictions/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir