Vikings Savunması İçin Kritik Bir Sonraki AdımTüm Ulusal Güç Sıralamalarına Göre 2022 Vikingler: 13. Hafta
24 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Danielle Hunter. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikings savunması devam eden bir çalışma olmaya devam ediyor.

Neyse ki, 400+ yarda serisi Colts’a karşı sona erdi. Üst üste altıncı maç yerine, Ed Donatell’in savunması Colts’u 341 yarda tuttu. Belki daha da önemlisi, sadece izin verdiler tek bir saldırgan tank avcısı (ve bir yığın alan alanı).

Vikinglerin Playofflarda Karşılaşabileceği 5 Takım
2 Ekim 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants oyun kurucusu Daniel Jones (8), Chicago Bears’a yaptığı golü Saquon Barkley’e koşarak kutluyor. Zorunlu Kredi: Brad Penner-USA TODAY Sports.

Tabii ki umut, savunmanın Devleri 400 yardın altında tuttuğunu görmemiz. Esasen diğer herhangi bir gözlemci gibi, New York’un sansasyonel RB’si Saquon Barkley’i yavaşlatmak için ortak bir çaba için dilekçe verirdim. 14 maçın ardından, eski ilk tur seçimi 1170 yarda ve 9 tank avcısını bir araya getirdi. 269, taşıma başına ortalama 4,3 yarda egzersiz yapar.

Barkley’i yavaşlatırsanız, zaferi yakalamak için büyük bir şans elde edersiniz. Daha da iyisi, puanları tahtadan uzak tutmak için iyi bir şans var.

Vikingler Savunması ile ilgili endişeler

Geçenlerde karşıma çıktı 16. hafta güç sıralaması açık 33. Takım. Onlara göre Vikingler, NFL’deki en iyi 8. takım. Paylaştıkları daha olumsuz düşünceye bir göz atın:

Maç başına ortalama 16.1 sayı atan bir Colts takımına bir yarıda 33 sayı vermeleri endişe verici. Vikingler son altı maçında maç başına 31.3 sayı kaybetti.

Şu anda Vikingler maç başına 24,9 sayıya izin veriyor. Bu, NFL’de 28. sırada, Vikings savunmasının arzulanan çok şey bıraktığının bir başka göstergesi.

Tabii ki, geçen haftaki 36 puanın tamamı Donatell’in grubunda değil. Ne de olsa, altı seçme vardı ve punt bloğu bir tank avcısı için geri döndü. Indy’nin özel ekiplerdeki büyük getirileri de yardımcı olmadı.

Yine de, hepimiz önemli bir gelişmenin olması gerektiğini bilecek kadar gördük. Duke Shelley’nin giderek daha fazla tekrar almasıyla ikinci köşe noktasının gelişmesi olasıdır, ancak sorunlar CB2’den kaynaklanan bazı mücadelelerin ötesine geçiyor.

Son 6 maçta – şu şekilde 33. Takım öneriyor – Vikings savunması çok fazla puana izin veriyor. En kötü performansları muhtemelen Dallas maçındadır, ancak işler Lions’a karşı da pek iyi görünmüyordu.

Za’Darius Smith ve Danielle Hunter’ın başka bir seviyeye ulaştığını görmek çok yardımcı olacaktır. Daha sıkı kapsama alanı ve kafa karıştırıcı hava saldırıları görmek de benzer şekilde yardımcı olacaktır. Teorik olarak, bu üç şeyi bir araya getirmek, puan tablosunda gözle görülür bir fark yaratmalıdır.

Son zamanlarda, Giants hücumda bir ezici güç olmadı. Son 6 maçında – yukarıda belirtilen güç sıralamasında aynı zaman diliminde – New York, maç başına ortalama 20,7 sayının biraz altındaydı; 24 sayı ile zirveye ulaştılar ve bu, Kasım ortasında Teksaslılara karşıydı. Aslında, Giants tüm sezon boyunca henüz 30 sayıya ulaşmadı. Sezon için, Giants maç başına ortalama 20,5 puana sahip, yani şu anki oyunları tam da beklediğimiz gibi.

Vikingler Takviye Yolda
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Şu anda, Vikingler maç başına ortalama 25,1 sayı alıyor (NFL’de 8. sırada).

8-5-1’de Giants, NFC’deki en iyi takımlar arasında. Bununla birlikte, çoğu insanın, özellikle Colts karşısında böylesine sansasyonel bir geri dönüşten sonra, bir Vikings zaferi beklediğini söylemek güvenli olacaktır.

Giants’ı puan olarak sezon ortalamasına yakın tutmak – 20 civarında – muhtemelen Minnesota için bir galibiyete yol açacaktır. Kevin O’Connell’in top tarafı sayı yapabilir, bundan emin olabiliriz. Evde oynamak, yalnızca bu puan arayışını başarmayı kolaylaştırmalıdır. Giants’ın Dalvin Cook ve Justin Jefferson’ı yavaşlatmakta zorlanacağını umuyorum (Vikings tarihine çok yakın olan).

Teorik olarak, görev basit ve anlaşılır: rakibi 30 puanın oldukça altında tutun. Uygulamada, yolda bazı tümsekler olabileceğini biliyoruz. İdeal olarak, savunma yaklaşımlarına daha fazla saldırganlık ve rekabet gücü kattığı için, bu tümsekler yalnızca bir öğrenme deneyiminin parçası olacaktır.

Giants oyunu Noel arifesinde saat 12:00 CST’de başlayacak.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı bu parça ile yardımcı oldu.

3 Ana Vikings Pro Bowl Snubs


Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/step-the-vikings-defense

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir