Vikings Rookies Geri Döndü – Vikings Territory2 Cuma İşleminden Sonra, Vikingler Coveted CB Taslağı
Andrew Booth Jr.

Şimdiye kadar, 2022 NFL sezonu Minnesota Vikings çaylak sınıfına zorlu şanslar sundu. Lewis Cine, sezonun geri kalanında kırık bir bacakla sahalardan uzak kaldı ve Andrew Booth Jr. son dört maçı dörtlü sakatlığıyla kaçırdı. Geçen hafta sonu, Ty Chandler parmağını kırıp IR’ye indiğinde daha da kötü şans ortaya çıktı. Ancak sakatlık raporuna göre takımdan ayrılan bazı çaylaklar antrenmanlara geri döndü.

Kayda değer bir oyuncu Booth bu hafta sakatlık raporundan tamamen çıkarıldı. Geçen hafta bir DNP’den sınırlı bir katılımcıya yükseltildi, ancak bu hafta sonu için güvenli oynama umuduyla Bears’a karşı oyunu oturdu. Booth şimdi iki gün içinde rapordan kaçındı ve Pazar günü sahaya dönmesi daha olası hale geldi.

Diğer iki çaylak da Çarşamba günü sınırlı kaldıktan sonra tam katılımcı olarak geri döndü. Bu iki oyuncu CB Akayleb Evans ve WR Jalen Nailor.

Nailor, onu Chicago’ya karşı da oturmaya zorlayan bir hamstring yaralanması üzerinde çalışıyor. Çarşamba günü sınırlı kaldıktan sonra Perşembe günü tam katılım sağladı. Nailor ilk kariyer resepsiyonunu Ryan Wright’ın Azizler’e karşı 4. Haftadaki sahte kumarıyla yaptı.

Tam katılıma daha şaşırtıcı dönüş kesinlikle Evans olmalı. Çaylak köşe oyuncusu Pazar günkü maçı bir sarsıntıyla terk etti.

Tua Tagovailoa’yı çevreleyen durum ve sarsıntı protokollerinde doğaçlama bir değişikliğe neden olan yaralanması göz önüne alındığında, Vikinglerin çaylak konusunda son derece dikkatli davranacağını varsaymak kolay olurdu. Ancak, görünüşe göre işler Pazar günü oynayabilecek kadar iyi ilerliyor.

Kadronun geri kalanında Perşembe günkü antrenmana katılmayan tek oyuncu EDGE DJ Wonnum oldu. Çarşamba günkü sakatlık raporunda yer almadığı için bir hastalıkla kaçırdı.

Sınırlı olarak listelenen diğer tek oyuncu, omuz sakatlığı geçiren RB Alexander Mattison’dı. Za’Darius Smith, Çarşamba günü sınırlı bir şekilde katıldıktan sonra tam katılımcı olmaya yükseldi.

Genel olarak, Vikings çaylak sınıfının çoğu sezon ilerledikçe daha sağlıklı hale geliyor gibi görünüyor. Yakında Vikinglerin 2022 çaylaklarında gerçekte ne olduğunu görebiliriz.


Aaron Rodgers, Viking'i 'Oyundaki En İyi Oyuncu' Olarak Övdü

Josh Frey, Idaho Koleji’nin 2020 Sınıfı mezunu olup, Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesine ve Tarih, İnsan Biyolojisi ve Gazetecilik alanlarında yandal derecesine sahiptir. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda maraton antrenmanlarından, video oyunları oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks’a kök salmaktan hoşlanır. NFL ve diğer çekimlerinden daha fazlası için Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-rookies-are-back

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir