Vikings Rookie Minicamp’tan 3 ÇıkarımVikings Rookie Minicamp'tan 3 Çıkarım
Minnesota Vikings oyun kurucusu Jaren Hall’un 2023 NFL Draftında seçildikten sonra bir Viking olarak ilk antrenmanından çaylak mini kampından öne çıkanlar. Minnesota, etkinliğin 5. Turunda Hall’u buldu ve 2023’te QB3 olarak görev yapabilir.

Za’Darius Smith, Cleveland Browns ve Minnesota Vikings taraftarları takası sindirmekle meşgulken, takımın çaylak mini kampı Cuma günü sessizce başladı.

Etkinliğe draft, draftsız serbest oyuncu ve seçmelerden kırk iki oyuncu katıldı.

Vikings Rookie Minicamp’tan 3 Çıkarım | 2023

Bunlar başlıca üç çıkarımdır:

1. Jordan Addison Göz Kamaştırıyor

Vikings Rookie'den
Jordan Addison, takımın onu 2023 NFL Draft’ının ilk turunda seçmesinin ardından Viking olarak ilk gününde. Vikingler, 27 Nisan 2023’te Addison 23rd’ü seçti ve Justin Jefferson’ın yanında bir WR2 işi için hemen yarışacak.

Addison olsaydı garip olurdu diyelim. yapmadı mini kampta göz kamaştırın, işte bu kadar. Ancak takım ve teknik direktörler hiç de hayal kırıklığına uğramadı.

Ve hiç kimse için sürpriz olmayan bir şekilde, Addison bir Viking olarak oyundaki “rolüne baktı”. Kevin O’Connell performansıyla dikkat çekti“Jordan, onu draft ettiğimizden beri biraz Zoom üzerinden görüşüyor, belli ki kurallar çerçevesinde.”

“Bugün sahadaki birçok oyuncudan biraz önde olduğunu, nerede sıraya girdiğini, sahip olduğu rotalar için oyunun ne anlama geldiğini tam olarak anladığını ve top patladığında resim değiştiğinde nasıl uyum sağlayacağını söyleyebilirsin.” . Jordan’ın gerçekten iyi bir gün geçirdiğini düşündüm ve görünüşü ve hissiyatı tam olarak ondan beklediğim şeydi,” diye ekledi O’Connell.

Justin Jefferson + Jordan Addison ikilisinin yaz boyu süren hayranlığı resmen başlasın.

2. Ivan Pace Jr. ve Andre Carter II’yi Seviyorlar

Vikings Rookie Minicamp'tan 3 Çıkarım
17 Eylül 2022; Cincinnati, Ohio, ABD; Cincinnati Bearcats defans oyuncusu Ivan Pace Jr. (0), Paycor Stadyumu’nda ikinci yarıda Miami Redhawks ile oynanan maçın ardından tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Katie Stratman-USA TODAY Sports.

Şimdi bakmayın, ancak draft edilmemiş iki serbest oyuncu muhtemelen Vikingleri aktif kadroya veya en azından antrenman takımına sokacaktır.

O’Connell, Vikinglerin Pace Jr.’ı “taslaktaki en iyi defans oyuncularından biri” olarak gördüğünü söyledi ve evet, buna Drew Sanders, Trenton Simpson ve Jack Campbell da dahildir. Çaylak mini kampında bunu gönüllü olarak duyurmak ve ardından üç ay sonra adamı kesmek aptalca olurdu.

Ve Carter II’de, Minnesota’nın kaptanı övdü“Çift haneli bir çuval adama karşı koçluk yapıyorsak, bir planımız olacak, ister çip atmak, ona kaymak, eşleşmeler, onu bire bir yokuş aşağı koşmaktan daha az ideal durumlara sokmak. bir.”:

Tıpkı Pace Jr. gibi, Vikinglerin de taslak boyunca bazı noktalarda Carter II’yi seçmeyi düşündükleri ve görünüşe göre hiçbir adamın seçilmediği için şanslı oldukları iddia ediliyor.

Götürmek? Pace Jr. ve Carter II ile ilgili hava akımı sonrası duman gerçektir.

3. O’Connell Doğal Olarak Yeni QB’ye Yöneldi

Vikings Rookie Minicamp'tan 3 Çıkarım
6 Kasım 2021; Provo, Utah, ABD; Brigham Young Cougars’ın oyun kurucusu Jaren Hall (3), LaVell Edwards Stadyumu’nda Idaho Eyaleti Bengals’e ilk çeyrekte müdahale ettikten sonra tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Swinger-USA TODAY Sports.

Elbette bu olacaktı, ha?

Eski orta tur oyun kurucu O’Connell, yeni orta ve son tur sinyal arayandan anında hoşlandı. Kimdir? Vikingler, 2023 NFL Draftının 5. Turunda Hall’u buldu ve 25 yaşındaki oyuncu için Kirk Cousins ​​ayrıldığında QB1’i devralmak için yarı gerçekçi bir yol var.

O’Connell salon hakkında dedi, “Jaren’la çok zaman geçirdim ve onun büyük bir hayranıyım – ortaya çıkıp ilk kez bir sürü bilgi öğrenen bir grup adama komuta etmesine bayılıyorum. Bazı inişler, bazı çıkışlar oldu ve beklediğimiz de buydu ve nihayetinde ona somut gerçek şeyler vermeye çalışıyoruz.”

Baş antrenör olmayana kadar, Vikingler her zaman bir oyun kurucu fısıldayan baş antrenörleriyle yerleşik bir avantaja sahip olacak. Birçok takımın ‘hücum odaklı’ baş antrenörleri vardır, ancak çok azı eski oyun kurucudur.


Sadece 1 Vikings Serbest Temsilcisi İmzasız Kaldı

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh Ve sal baharat. Vikings takıntısı 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).

tarafından sağlanan tüm istatistikler Pro Futbol Referansı / Stahead; tarafından sağlanan tüm sözleşme bilgileri OverTheCap.com.
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/news/top_news/from-vikings-rookie

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir