Vikings Rookie Daha Öne Çıkan Rol İçin DokunuyorVikings Rookie Daha Öne Çıkan Rol İçin Dokunuyor
20 Ağustos 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Ed Ingram, 2022’nin beş maçında kayda değer enstantaneler oynayan tek Minnesota Vikings çaylak, ancak başka bir adam daha fazla aksiyon görmeye hazır.

Vikingler 2017’den bu yana ilk kez NFC Kuzey’i kazanmaya çalışırken Linebacker Brian Asamoah daha fazla defansif vuruşlar yaşayacak. Minnesota’nın genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah, Asamoah’ı 2022 NFL Draftının 3. Turunda buldu ve görünüşe göre şimdi tam zamanı. Ed Donatell’in 3-4 savunması içine resmi yerleştirmeye başladı.

5. Haftadan önce, Vikingler rakibi Chicago Bears’ı 29-22 mağlup ettiğinde, Asamoah sadece özel takımlarda oynadı ve dört haftada 81 snap attı. Yine de, Chicago’ya karşı Vikingler, Oklahoma mezununu altı çırpıda kullanarak 22 yaşındaki çocuğu operasyonların savunma tarafıyla tanıştırdı.

Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell’e göre bu buzdağının görünen kısmıydı.

Vikinglerin Karanlık Bir At Çaylak Öne Çıkanları Var
Brian Asamoah

O’Connell gazetecilere söyledi Perşembe günü Asamoah hakkında, “EK (Eric Kendricks) ve Jordan var [Hicks] Kim gerçekten iyi oynadı, ama biz Brian’ı oraya karıştırabilmek istiyoruz. Uzun bir sezon.”

Vikings linebacker derinlik tablosundaki Kendricks ve Hicks’ten sonra sadece Asamoah ve Troy Dye var olduğu için yorumlar tamamen kontrol ediliyor. Aslında, 2022’de Kendricks veya Hicks sakatlansaydı, Asamoah göreve başlayacak bir sonraki adam olurdu.

Nisan’ın draftı sırasında Minnesota beyin savunmasıyla çalıştı, ancak şimdiye kadar etkinlikten elde edilen ganimetin çoğunu kullanmadı. Vikingler, Lewis Cine’i hemen başlangıç ​​kadrosuna dahil etmedi ve ne yazık ki Londra’da bacağını kırdı. Çaylak sezonunun geri kalanını kaçıracak. Ardından, çaylak köşe oyuncusu Andrew Booth da savunmada oynamadı ve Green Bay Packers karşısında 1. Hafta galibiyeti sırasında özel takımlardaki dörtlüsünü yaraladı.

Geriye, 32 defansif çırpıda tüm Viking çaylaklarını savunmada yönlendiren köşe Akayleb Evans kalıyor; savunma, savunma ve daha fazla savunma vaaz eden bir taslak için küçük bir sayı.

Derinlik Tablosu Öne Çıkanlar Vikings Strong Draft
18 Eylül 2021; Norman, Oklahoma, ABD; Oklahoma Sooners defans oyuncusu Brian Asamoah. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports.

Asamoah, Haziran başında 1.17 milyon dolarlık imza bonusu ile dört yıllık 5.49 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı ve onu 2025 sezonunun sonuna kadar Vikings derinlik tablosuna tutturdu. O, “garip” eğilimlerle tanınan bir ızgara örneği. Draft öncesinde 4.56 saniyelik 40 yarda koşu yaptı ve bazıları tarafından 2. Tur seçimi olarak teorize edildi. Asamoah, 2018’de kırmızı forma giydikten sonra 37 maçta yer aldı ancak Sooners için 2020 ve 2021’de 19 maça çıktı.

Ailesi, Vikings genel müdürü Kwesi Adofo-Mensah’ın soyundan geldiği aynı ülke olan Gana’da doğdu.

Asamoah’ın 4.56 saniyelik 40 yarda koşu süresi, draft öncesi Alvin Kamara’yı geride bırakan New Orleans Saints tarafından kaydedilenle aynıydı.

Haziran ayında geri, ESPN etiketli Asamoah gibi bir ‘yaz göze çarpan’ Kevin Seifert defans oyuncusu hakkında şunları yazdı: “Asamoah’ın kenardan kenara hızı, kendine güveni gibi temassız antrenmanlarda açıkça görülüyordu. Bir yardımcı antrenörle, birinin yanından her koştuğunda 5 dolar istediği konusunda şaka yaptı.”

Vikingler, bu hafta sonu Miami’de 3,5 puanlık bir farkın sahibi olan Yunuslarla karşılaşıyor. Minnesota’nın savunması NFL’de 28. sırada DVOA başına 4-1’lik bir rekora rağmen.

Asamoah, Oklahoma’da Jalen Hurts, CeeDee Lamb ve Creed Humphrey ile takım arkadaşıydı.Eski Vikingler DT Yunuslarla İmzaladı

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-rookie-on-tap-for-more-prominent-role

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir