Vikings Podcast: Tyler Forness Vikinglerle Konuşuyor
Dün gece Sizzlin’ Sam ve ben Tyler Forness ile röportaj yapma şansına sahip olduk. Geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenirken ona bazı hızlı sorular sorduk. Son bölümde Vikinglerden bahsediyor. Kuzeyden Notlarmütevazi Vikings podcast’imiz.

Sam’in söylediklerine bir göz atın: “Bu haftaki bölümde Kyle ve Sam, Tyler Forness’in podcast’e katılma zevkini yaşadılar. Tyler, diğer pek çok şeyin yanı sıra The Vikings Wire’da yönetici editörlük yapıyor. Vikingleri haber yapmaya nasıl başladığını tartıştık, üç takas teklifine kimin hayır diyebileceğini sorduk ve ardından olası bazı sıcak hamleleri tartıştık.”

Vikings Podcast: Tyler Forness Vikinglerle Konuşuyor
8 Ocak 2023; Seattle, Washington, ABD; Los Angeles Rams köşe bağı Jalen Ramsey (5), Lumen Field’da ilk çeyrekte Seattle Seahawks’a karşı bir müdahale yapıyor. Zorunlu Kredi: Joe Nicholson-USA TODAY Sports

“Kim Hayır Diyor?” şeylerin bir kısmı Jalen Ramsey. Takımın kesinlikle kornerde yardıma ihtiyacı var ve çok azı (varsa) Rams defans oyuncusundan daha iyi.

Ne pahasına olursa olsun, Kwesi Adofo-Mensah’ın DeForest Buckner için hamle yaptığını görmek beni heyecanlandırır. Onu Danielle Hunter ve Za’Darius Smith arasında sıkıştırmak (muhalefet için) gerçekten korkunç bir manzara olurdu.

Takas sohbetinden sonra taslağa geçiyoruz ve olayın herkesin favori takımı için nasıl sonuçlanacağına dair 5 hızlı yerinde tahminle Forness’i vuruyoruz.

Greg Joseph
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings genel menajeri Kwesi Adofo-Mensah. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İlgilenen okuyucular/dinleyiciler Tyler Forness’i Twitter’da bulabilirler. @TheRealForno. Çalışmaları çeşitli noktalarda bulunabilir, Vikingler Tel bunların başında gelir.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

Viking Savunmasını 2023'te Sadece 15 Milyon Dolara Güçlendiriyor
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-podcast-tyler-forness/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir