Vikings Podcast: Playoff ZamanıVikings Podcast: Playoff Zamanı

Minnesota Vikings 13-4 ve playofflara gidiyor. Daha spesifik olarak, NFC’de 3. sırada yer alıyorlar, bu da RD1’de New York Giants’ı ağırlayacakları anlamına geliyor. son bölümde Kuzeyden Notlar – mütevazi bir Vikings podcast’i – playoffları izlemeden önce Bears’a karşı elde edilen rahat galibiyeti tartışıyoruz.

Sam’in söylediklerine bir göz atın: “Kyle ve Sam, Giants’a karşı oynanan playoff maçının önizlemesine geçmeden önce Vikings Bears oyununun kısa bir incelemesini yapıyor. Vikinglerin başarılı olması için önemli olan farklı alanlardan bahsediyorlar ve ardından bir dünya gençleri değerlendirmesini bitirmeden önce playofflar için tahminlerini veriyorlar.”

4 Potansiyel Vikings Wild Card Rakibine Bir Bakış
4 Aralık 2022; Doğu Rutherford, New Jersey, ABD; New York Giants’ın oyun kurucusu Daniel Jones. Zorunlu Kredi: Rich Barnes-USA TODAY Sports.

Genel olarak, Bears oyunundan çıkan çok fazla bir anlam yok. Vikinglerin rahat bir farkla kazanması gerekiyordu ve kazandılar. Nathan Peterman’ın güzel anları oldu ama Chicago hiçbir zaman büyük bir tehdit olmadı.

Giants, US Bank Stadyumu’na geri dönüyor, bu yüzden neyin galibiyeti neyin muhtemel kılacağını ve neyin mağlubiyeti muhtemel kılacağını araştırıyoruz.

Playoff seçimleri bölümünde Sam, Dallas Cowboys ile açıklanamaz bir şekilde işlerin kendi tarafında oynuyor. Vikinglerin benim seçimimden diskalifiye edildiğini varsayarsak, bunun yerine Mike McCarthy’nin grubunun arkasında ağırlığımı koyamadığım için farklı bir NFC ekibiyle oynamaya karar verdim.

Cevaplanan Sorular: MIN-DAL Tahmini, Za'Darius Smith, Ödüller
16 Ocak 2022; Arlington, Teksas, ABD; Dallas Cowboys baş antrenörü Mike McCarthy, AT&T Stadyumu’nda San Francisco 49ers ile NFC Wild Card playoff futbol maçının ikinci yarısında tepki gösteriyor. Zorunlu Kredi: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports

Sonlara doğru, birkaç Minnesota Wild adayı için güzel bir World Juniors hakkında kısa bir tartışma var. Genel olarak, rekabetçi hokey ve şaşırtıcı galibiyet ve kayıplarla dolu mükemmel bir turnuvaydı. Kanada’ya git!

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

NFL Playoff Resmi: 6 Wild Card Maçının Tümüne Bir Bakış


Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/vikings-podcast-playoff-time/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir