Vikings Podcast: Kendimizi AnlatmakVikings Podcast: Kendimizi Anlatmak

10-2 oldukça iyi hissettiriyor, değil mi? Bu elit bir rekor, sadece derin bir play-off hamlesi yapmak için meşru bir şansı olan takımlara dağıtılan türden. Yine de, çoğunlukla takımın nasıl kazandığına bağlı olarak şüpheler devam ediyor. En son bölüm Kuzeyden Notlar – mütevazi bir Minnesota Vikings podcast’i – bazı bilgiler sunmak için çaba harcıyor.

Sam’in söylediklerine bir göz atın: “Kyle ve Sam, bölümü Vikinglerin Jets’e karşı galibiyetini bozarak geçirdiler. Savunmayı, Kirk Cousins ​​performansını tartışıyorlar ve geri kalan zamanlarını bu Vikings takımını ve yasal olup olmadıklarını anlamaya çalışarak geçiriyorlar.

Belki de en büyüleyici olan şeyleri “anlamlandırmaya çalışmaktır”. Sam, pek çok Vikings hayranının saygı duymakla yine de şüphe duymak arasında gidip geldiğine dair ilginç bir gözlemde bulunuyor. Minnesota için tezahürat yapmak nadiren kolay olmuştur.

Kirk Cousins, Jets’e karşı iyi oynadı mı? Bu, Sam ve benim bazı anlaşmazlıklarımız olan bir konuydu. Birincisi, iyi oynadığını düşünüyorum. Rakamlar çok iyi değildi ve bazı paslar verdi, ancak birkaç kritik durumda hızlandı. QB1’deki oyun söz konusu olduğunda Sam’in biraz daha şüpheciliği vardı.

Bu hafta Wild güncellemesi yok. Umarım hokey hayranları çok hayal kırıklığına uğramaz. Önümüzdeki bölümlerde çeşitli noktalarda hokeye geri döneceğimizden emin olacağız.

Vikings podcast’leriyle ilgilenen veya Vikings podcast’lerine girmek istediğini düşünen kişiler, vermekten çekinmemelidir. Kuzeyden Notlar Bir atış. üzerine atlamak iTunes, spotifyveya fasulye. Anladığım kadarıyla bu noktalarda bir hesaba ihtiyacınız yok. Oynat’a basın ve bölmenin keyfini çıkarın.

İyi dinlemeler Vikings hayranı.

Vikingler Durum Savunması 13. Haftada Muhteşemdi


Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/top_news/vikings-podcast-talking-ourselves/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir