Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 6. HaftaVikings Playoff Olasılık Ölçer: 6. Hafta
9 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings sıkı son Irv Smith Jr. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Her hafta, VikinglerBölgesi Minnesota Vikings’in 1. Hafta öncesinden 18. Haftaya kadar sezon sonrası döneme ulaşma oranlarını takip ediyor.

Çeşitli olasılık kaynakları izlenir ve referans için tek bir noktada merkezileştirilir.

Bu, Vikinglerin Miami Dolphins’e karşı 6. Haftadan önceki olasılık ölçeri.

BeşOtuz Sekiz = %84

Geçen Haftadan Değişim = +%8.0

Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 6. Hafta
Görünüm inceliği nın-nin BeşOtuzSekiz

BeşOtuzSekiz Vikingler Chicago’yu kazandıktan sonra Minnesota’nın playofflara kalma olasılığı en yüksek 6. oran ile futboldaki en iyi 9. takım olduğuna karar verdi.

Vikingler, bir playoff bileti damgalamak için önümüzdeki 13 hafta içinde .500 futbol (6-6) oynamalı. Bunu yapmak, NFC playoff dansında 6. veya 7. bir tohum kazanmaya yetecek kadar büyük olasılıkla 10-7’lik bir rekorla sonuçlanacaktı. Ve elbette, bu sadece playoff projeksiyonu için “bodrum”. Vikingler 12-13 galibiyet alıp bölümü alabilir.

Futbol Yabancıları = %80,8

Geçen Haftadan Değişim = +%4.4

Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 6. Hafta
Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 6. Hafta 6

Bakın ve bakın, Green Bay Packers, Londra’da bir maçı beceriksizce yaptı, normal sezon denemesi için göletteki ilk yolculukları. New York Giants, Vikinglere bir zeytin dalı verdi ve şimdi Minnesota NFC Kuzey’i tek başına yönetiyor.

Vikings playoff oranları önemli ölçüde arttı ve hatta bölümü kazanmak için tercih ediliyorlar.

spor kitapları = %84,6

Geçen Haftadan Değişim = +%7.1

Minnesota’nın spor kitaplarına göre sezon sonrası sezona ulaşma oranı, Vikingler NFC Kuzey’in tepesinde durdukça, Packers, Cardinals ve Rams kaybettikçe ve takımlar genellikle 4-1 başladıktan sonra parçalanmadıkça arttı.

Vikings playoff para çizgisi şu anda -550.

PlayoffStatus.com = %78

Geçen Haftadan Değişim = +%12.0

Bu site Galibiyetlerin ve mağlubiyetlerin sezon sonrası üzerindeki etkisine ağırlık veriyor. Gibi tahmine dayalı, sezgisel önlemleri etkilemez. BeşOtuzSekiz. Vikingleri dürüstçe iyiliğe karşı playoff yarışmacıları olarak görüyor. Siteye göre Vikingler, sezon sonrasına ulaşma olasılığı en yüksek dördüncü franchise. Sezon başladığında site Vikingleri %43 oranında listeledi.

Vikingler, 6. Haftada Hard Rock Stadyumu’nda Yunuslarla karşılaşacak.Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-playoff-probability-meter-week-6

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir