Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 14. HaftaVikings Playoff Olasılık Ölçer: 14. Hafta
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II (33), savunmada güvenlik Camryn Bynum tarafından durdurulduktan sonra dördüncü çeyreğin sonlarında kutlama yığınının üzerinden atlıyor. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Her hafta, VikingsBölgesi Minnesota Vikings’in 1. Hafta öncesinden başlayarak 18. Haftaya kadar sezon sonrasına ulaşma ihtimalini takip ediyor.

Çeşitli olasılık kaynakları izlenir ve referans için tek bir noktada merkezileştirilir.

Bu, 14. Haftadan önceki Vikings olasılık ölçer ve bir sonraki Detroit Lions yol yarışması. 13. Haftada Kevin O’Connell’in takımı, 2022’deki 10. maçını 9-2 ve 7-4 takımlar arasındaki bir kasırga maçında New York Jets’i geride bırakarak kazandı.

BeşOtuz Sekiz = %99

Geçen Haftaya Göre Değişim = değişiklik yok

Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 14. Hafta
Görüntü izniyle BeşOtuzSekiz

BeşOtuzSekiz 13. Haftadan sonra Minnesota’nın futboldaki en iyi sekizinci takım olduğuna ve playofflara ulaşma olasılığı en yüksek ikinci orana sahip olduğuna karar verdi. Geçen hafta, Beş otuz Minnesota’yı NFL’nin en iyi 10. takımı olarak belirledi.

Vikingler, 2017’den beri bu türden ilk başarıları olacak olan NFC North’u kazanmak için shoo-in statüsüne ulaştı. 14. haftada Detroit’te, Minnesota bölümü evine götürebilir.

Futbol Dışındakiler = %99,9

Geçen Haftaya Göre Değişim = +%0,6

Vikings Playoff Olasılık Ölçer: 14. Hafta
Görüntü izniyle Futbol Yabancıları

Vikingler, New York’ta gıcırdıyor, ancak takım ne olursa olsun gerçekten tehlikede olmasa da, bir playoff noktasını neredeyse garantiledi.

Vikingler play-off’lara gidiyor ve şimdi odak noktası 1, 2 ve 3 numara sıralaması.

Bahis siteleri = %99.0

Geçen Haftaya Göre Değişim = Değişiklik yok

Minnesota’nın spor kitaplarına göre sezon sonrasına ulaşma şansı 13. Haftadan sonra aynı kaldı, çünkü Vikingler NFC North’un tepesinde dururken Green Bay ve Detroit ikinci sıra için mücadele ediyor. Detroit’in bölümü kazanması için, Vikingler 0-5, Aslanlar 5-0 bitirmeli ve uygun eşitlik bozmalar için umut etmelidir.

Vikings playoff para çizgisi şu anda -10000.

PlayoffStatus.com = %99

Geçen Haftaya Göre Değişim = Değişiklik yok

Bu site galibiyet ve mağlubiyetlerin sezon sonrası üzerindeki etkisine daha fazla eğilir. gibi tahmine dayalı, sezgisel ölçümleri hesaba katmaz. BeşOtuzSekiz. Vikinglerin kesin playoff katılımcıları olduğunu düşünüyor. Siteye göre Vikingler, Philadelphia Eagles’ın ardından sezon sonrasına ulaşma olasılığı en yüksek ikinci takım. Sezon başladığında site, Vikingleri% 43 olarak listeledi.

Vikingler, 14. Haftada Ford Field’da Lions ile karşılaşıyor. Minnesota erken bir puanlık favori.


Vikings Tarihi, Ekibin Derin Playoff Koşusu İçin Hazırlandığını Söyledi

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve Minneapolis’ten Sally. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/the-vikings-playoff-probability-meter-week-14

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir