Vikings, Playoff Koşusu İçin 2 Linemen Geri AlabilirPatriots'a Karşı İzlenmesi Gereken 3 Vikings Oyuncusu
16 Ekim 2022; Miami Bahçeleri, Florida, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Rich Story-USA TODAY Sports.

Vikingler hücum hattındaki yaralanmalar birikti.

Merkez Garrett Bradbury sırtından sakatlanarak son beş maçı kaçırdı. Sahaya dönmesi yakındı, ancak küçük bir araba kazası rehabilitasyonunu geciktirdi. Bradbury, sakatlanmadan önce harika bir sezon oynadı – bir profesyonel olarak açık ara elinden gelenin en iyisini yaptı.

Vikingler 2 Astar Alabilir
28 Temmuz 2022; Minneapolis, MN, ABD; Minnesota Vikings, Chris Reed’i koruyor. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Yedeği Austin Schlottmann, Green Bay’de 17. Haftada fibula kemiği kırılarak oyundan ayrıldı ve sezonu kapattı. Bradbury’yi sağlam oyunla değiştirdi ve Vikingler, herhangi bir merkez deneyimi olmayan deneyimli bir guard olan üçüncü dizi oyuncusu Chris Reed’i eklemek zorunda kaldı. Başlangıçta mücadele etti, ancak bir haftalık uygulama sorunlarının çoğunu temizledi.

Vikings, Playoff Koşusu İçin 2 Linemen Geri Alabilir

Schlottmann’ın sakatlığından sadece birkaç dakika sonra, sağ bekçi Brian O’Neill, kısmen yırtılmış Aşil tendonu ile oyundan ayrıldı – bir sporcu için yıkıcı bir yaralanma. Vikingler, onun yerine yedek hücum mücadelesi Oli Udoh’u aldı. 2019 altıncı tur, geçen sezon teknik direktörler tarafından üzücü bir kararla guard olarak başladı. Bununla birlikte, tamamen iyi bir hücum mücadelesi ve önceki iki maçta sadece iki oyun kurucu baskısına izin verdi, bu mükemmel bir sayı.

Çaylak Kayvon Thibodeaux joker turunda şehre geldiğinde zorlu bir sınavla karşı karşıya kalacak. Udoh ayrıca bazı rekabetlerle karşı karşıya kalacak. Vikingler, Çarşamba günü antrenmana dönmek için Blake Brandel’i hücum mücadelesi olarak belirledi. Antrenman yapmasına izin verildiği 21 günlük bir pencereye giriyor. Vikingler, onu bu pencerede herhangi bir zamanda 53 kişilik kadroya etkinleştirebilir.

Vikingler OL Sorunları
2 Ekim 2022; Londra, Birleşik Krallık; Minnesota Vikings hücumunda Blake Brandel ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Peter van den Berg-USA TODAY Sports.

Brandel, Christian Darrisaw bir beyin sarsıntısı nedeniyle zamanı kaçırdığında sol mücadelede başladı. Üçüncü sınıf oyuncusu üç maça başladı ve dokuzda yer aldı. Hücumda 275 snap oynadı. İlginç bir şekilde Brandel, Darrisaw’ın yerini aldı ve takım Brandel’i daha iyi bir oyuncu olarak gördü. Geçen sezon, Udoh sağ bek olarak başlarken, Brandel bazı oyunlarda altıncı hücum yan hakemi olarak kullanıldı. Baş antrenör O’Connell, Udoh’a güveniyor.

Oli, dünden enstantanelerine gerçekten bakabileceğiniz bir başka adam. İleriye doğru büyük bir adım daha attı ve o kadar yetenekli, o kadar büyük, o kadar güçlü bir adam, bizim için orada olacağını bilerek güven kazanmaya başlayabilir. Kısa vadede burada büyümesi ve bu fırsata giden yolda yaptığı çalışmalar konusunda gerçekten güçlü hissediyoruz.

Kevin O’Connell, Oli Udoh hakkında

Vikingler, Brandel’i Udoh üzerinden başlatması için geri almak isteyebilir. Ancak Udoh’un son iki maçtaki sağlam oyunu ona başlangıç ​​işini kazandırabilirdi. Brandel geri dönmeye hazırsa, Udoh veya Brandel başlıyorsa oyuna giden büyüleyici bir hikaye olacak.

Vikings Lineman'ın Sahip Olduğu
6 Kasım 2022; Landover, Maryland, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​ve Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Brad Mills-USA TODAY Sports.

Center Bradbury de yakında geri dönebilirdi, ancak Vikings baş antrenörü O’Connell pek kendinden emin görünmüyordu.

Umut, onu bu hafta pratik yapmasını sağlayabiliriz. Umut şu ki, Çarşamba günü onu büyük olasılıkla sınırlı bir şekilde orada tutabiliriz ve ardından hafta boyunca çalışmasını geliştirip geliştiremeyeceğimizi ve nasıl hissettiğini göreceğiz. Nihayetinde, Garrett’ın bir şans vermesini ve köşeyi dönüp bize yardım edip edemeyeceğini görmesini istiyorum ama aynı zamanda onu en iyi ya da hissetmeyebileceği bir konuma sokmak istemiyorum. sanki hiç geri çekilmiş gibi.

Kevin O’Conell, Garrett Bradbury hakkında

Saldırı hattının sağlığı ne olursa olsun, Vikingler Wildcard Turunda savaş testine tabi tutulacak. Giants, seçkin bir savunma mücadelesi kullanıyor. Eski birinci tur seçimi Dexter Lawrence, oyundaki en iyi yan hakemlerden biridir. İkinci yıl kenar koşucusu Azeez Ojulari sadece yedi maçta 5,5 çuval kaydetti ve IR’de biraz zaman geçirdikten sonra geri dönmeye hazır.


NFL'nin 2022'nin En İyi QB'leri: Yıl Sonu Sıralaması, 1'den 33'e

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/top_news/vikings-could-get-2-linemen

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir