Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw OutCevaplanan Sorular: Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw Out
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings başantrenörü Kevin O’Connell. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports.

Cevaplanan Sorular: Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw Out

Aşağıdaki sorular, PurplePTSD tarafından yanıtlanan güncel Minnesota Vikings konuları hakkındadır. Bugün, 21 Kasım’daki baskı, modern bir tarzda ele alındı. Sorularınız varsa, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Ayrıca, lütfen unutmayın: Bunlar görüşe dayalı yanıtlardır. Bazı cevaplar zaman zaman yanlış olacaktır. Ama bunu minimumda tutmaya çalışacağız.

S: Peki, şimdi ne olacak? Vikingler buradan nereye gidiyor? Bu korkunçtu.

Cevaplanan Sorular: Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw Out
20 Kasım 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Dallas Cowboys defans oyuncusu Micah Parsons (11), Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins’i (8) görevden aldı ve US Bank Stadyumu’nda ilk çeyrekte bir kargaşaya zorladı. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

A: Gerçekten de Dallas’ın 40-3’lük yenilgisi kabul edilemezdi. Ancak bir Vikings hayranı olarak, arada sırada akıllara durgunluk veren yenilgilere alışmalısınız.

Cuma sabahına kadar Vikinglerin 9-2’lik yakışıklı bir rekorla Super Bowl yarışmacıları olarak kalıp kalmadığını veya sınırlı bir playoff tahminiyle 8-3’e düşüp düşmediğini öğrenmelisiniz..

NFL’nin en iyi savunmasına karşı Perşembe günkü maç – evet, bu Patriots – bu 2022 Vikinglerin Super Bowl yarışmasıyla gerçek olup olmadığını belirleyecek. Patriots’u yenerlerse “geri dönerler”. Kaybederlerse, muhtemelen 2019 Vikings gibi bir tavan tutuyorlar – bir playoff maçı kazanın ve ardından tümen turunda onu paketleyin.

Q; Dalvin Tomlinson’ın Şükran Günü maçı için geri dönmesini bekliyor musunuz?

Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw Out
3 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Cleveland Browns oyun kurucusu Baker Mayfield (6), Minnesota Vikings defans tarafı Dalvin Tomlinson’a karşı topu yönetiyor. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports.

A: Eh, Tomlinson bu zamanlarda oynamaya geçen hafta olduğundan çok daha yakın. Vikingler Perşembe gecesi tekrar oynadığı için burun mücadelesi Pazartesi günü sınırlı bir inceleme yaptı.

Chris Tomasson’dan gelen bu tweet, Tomlinson’ın Şükran Günü için gidebileceğini gösteriyor. Ne de olsa Vikinglerin adama ihtiyacı var. Koşu savunması – peki, tüm savunmanın – 11. Haftada Kovboylara karşı akıl almaz derecede kötüydü. Sağlıklı bir Tomlinson, düzeni sağlamak için çok yol kat ederdi.

Tomlinson’ın New England’a karşı oynadığı maça 60-40 diyelim.

S: Sizce Darrisaw ne kadar süre kaçıracak?

Vikings Path Forward, Dalvin Tomlinson, Darrisaw Out
19 Eylül 2022; Philadelphia, Pensilvanya, ABD; Minnesota Vikings taarruzu Christian Darrisaw ile mücadele ediyor. Zorunlu Kredi: Eric Hartline-USA TODAY Sports.

A: En az bir oyun. Belki iki.

Darrisaw, Buffalo Bills’e karşı beyin sarsıntısı geçirdi, Dallas’a karşı 11. Hafta için tüm protokolleri temize çıkardı ve ardından başka bir beyin sarsıntısı veya kafayla ilgili alevlenme yaşıyor gibi göründü.

Bu, Darrisaw’ın şu anki hayatı ve iyiliğiyle ilgili, bu yüzden Vikingler onu aceleyle geri göndermeyecek. Birbirini takip eden haftalardaki kafa yaralanmaları şaka değil, bu yüzden belki de bir veya iki hafta, belki daha fazla, Darrisaw’sız bir hayata hazırlıklı olun.


Ezra Cleveland, 12. Haftada Vikingler İçin Büyük Bir Rol Üstlenebilir

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://purpleptsd.com/2022/vikings/analysis/questions-answered-vikings-path/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir