Vikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin TepkileriVikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin Tepkileri
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings, Alexander Mattison’a koşuyor. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Pazar öğleden sonra Minnesota Vikings, Chicago Bears’ı 29-13 yendikten sonra Soldier Field’dan 13 numaralı galibiyetle ayrıldı. Baş antrenör Kevin O’Connell herkesi dahil etme sözünü yerine getirdiği için, sonunda bir sezon öncesi ilişkisini andıran bir oyunda, Vikingler her zaman rahat galipler gibi göründü.

Aslında, Vikinglerin devre arasında sadece 10 sayılık bir üstünlüğü olması hayal kırıklığı yarattı. Çok daha fazlası olmalıydı. A Dalvin Aşçı Bears bölgesindeki fumble ve Bears’ın beş yarda çizgisine ulaştıktan sonra duran umut verici iki sürüş, skor çizgisinin olması gerektiği kadar baskın olmadığı anlamına geliyordu.

Vikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin Tepkileri

Yeni başlayanlar oyundan çekilmeye başlarken, Vikingler zirvede kaldı ve Minnesota, New York Giants ile bir Wildcard playoff hesaplaşmasına girerken arzulanan kazanma hissini güvence altına aldı. Maçtan sonra oyuncuların neler hissettiğine bakalım.

Hayır Kazanmak İçin Tepkiler
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

İlk olarak, oyuncular sahadan çıkıp soyunma odasına giderken bir videomuz var.

KJ Osborn bir kez daha Vikinglerin WR2’si olma iddiasında bulundu. Osborn, dört maçta ikinci kez 100 yardın üzerine çıktı – şimdiye kadar kariyerinde bu hedefi yalnızca iki kez elde etti. Yakalama başına etkileyici bir 23,4 yarda ile 117 yarda 6 hedefinden 5’ini yakaladı. Üçüncü yıl geniş alıcı, playoff futbolunun ilk tadı için anlaşılır bir şekilde heyecanlı.

Vikingler, Pazar günkü üç playoff maçının orta maçı olan Pazar günü saat 15:30’da Giants ile oynayacak.

Vikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin Tepkileri
19 Eylül 2021; Glendale, Arizona, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Josh Metellus. Zorunlu Kredi: Billy Hardiman-USA TODAY Sports.

Playoff futbolunu ilk kez deneyimleyecek olan daha fazla genç Vikings oyuncusu, heyecanlarını paylaşmakta gecikmedi.

Shelley Dükü’ne Selam Olsun

Vikings’in köşe bağı sorunları ve Cameron Dantzler, Akayleb Evans ve Andrew Booth’un sakatlıklarının, sezonun en kötü takımı olan Chicago Bears tarafından feragat edildikten sonra sezon başında antrenman kadrosuna alınan bir oyuncu tarafından çözüleceği fikri. NFL bu sezon – açıkçası kulağa saçma geliyor. Ancak olan tam olarak buydu.

Vikings Oyuncularının 13 Numarayı Kazanmak İçin Tepkileri
8 Ocak 2023; Şikago, İllinois, ABD; Minnesota Vikings köşe bağı Duke Shelley. Zorunlu Kredi: Daniel Bartel-USA TODAY Sports.

Buffalo oyununa geç geldiğinden ve hayati bir pas sapmasına sahip olduğundan beri, Duke Shelley güçlendi ve güçlendi ve bir vahiy oldu. Sekiz geçiş hatası var ve sonunda onu serbest bırakan takıma karşı kariyerindeki ilk müdahalesini aldı. O, hiç şüphesiz artık Patrick Peterson’ın karşısındaki ilk korner oyuncusu.

Daha Fazla Oyuncu Tepkisi

Son olarak, henüz playofflar için heyecanlanmadıysanız diye. Vikingler, Pazar gününe hazırlanmanız için bu videoyu paylaştı.

Vikinglerin Playoff Güç Sıralaması Pek Gurur Verici Değil
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/reactions-to-win-no

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir