Vikings Oyuncularının 10 Numara Kazanmak İçin TepkileriVikings Oyuncularının 10 Numara Kazanmak İçin Tepkileri
4 Aralık 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings güvenliği Camryn Bynum. Zorunlu Kredi: Matt Krohn-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, New York Jets’i 27-22 yenerek 2022 sezonunda galibiyet sütununda çift hanelere ulaştı. 20-3 önde olmasına rağmen, tele kadar giden başka bir savaştı. Bu Vikings sezonunu özetleyen bir oyunda, Minnesota bir kez daha ölümde kazanmanın bir yolunu buldu.

Zaferle, Vikingler güçlü AFC Doğu bölümünü taramayı tamamladı ve 10-2’lik bir rekora ulaştı.

Dalvin Cook ve Alexander Mattison’ın ilk yarıdaki hızlı golleri Vikingleri harekete geçirdi. Bundan sonra, çok iyi bir Jets savunmasına karşı Vikingler hücumuna geçmek zordu. İkinci yarıda Vikingler, Justin Jefferson touchdown ile sonuçlanan bir sürüş dışında herhangi bir hücumda mücadele etti. Bu skor belirleyici olacaktı.

Vikings Oyuncularının Tepkileri

Vikings oyuncuları, 10 galibiyete ulaşmak için anlaşılır bir şekilde heyecanlı.

Patrick Peterson, galibiyeti dünyanın en iyi hayranlarına adadı.

Zor Zamanlarda Kirk Cousins

Vikingler, bazı ciddi fiziksel ve ciddi derecede iyi savunmalara karşı bir dizi oyun oynadı. Cowboys’un kaybı dışında Vikingler, Washington, Buffalo, New England ve şimdi de Jets’i kazanmanın yollarını buldu. Bu dönemde, oyun kurucu Kirk Cousins ​​birçok büyük darbe aldı. Futbol kariyeri boyunca takip ettiği bir mantradan bahseden felsefi bir oyun sonrasıydı. “Zor zamanlar sürmez, zor insanlar sürer.” Kuzenlerin dayanıklılığı ve sağlamlığından şüphe edilemez.

Takımının oyun kurucusu sorulduğunda, hücum yan hakemi Brian O’Neill, övgüsünde x puan aldı.

KJ Osborn, hayranlarla olan ilişkisi ve takıma övgüleriyle bu Vikings takımının simgesi oldu. Takım kelimesine vurgu.

Ne yazık ki çaylak köşe bekçisi Akayleb Evans ikinci yarıda beyin sarsıntısı nedeniyle değerlendirilmek üzere oyundan ayrıldı. Bir beyin sarsıntısı nedeniyle önceki iki maçı kaçırdıktan sonra, bu endişe verici bir haber. Evans, maçtan sonra Twitter’a gitti ve hayranlarına iyi hissettiğine dair söz verdi.

Camryn Bynum’un Sırası Yaklaşıyor

Vikings savunması hakkında eleştirebileceğiniz çok şey var, ancak dördüncü çeyrekte sürekli olarak hızlandılar. Peterson, bu savunmanın yaşadığı bir mantra olan “daha yakın” ifadesini icat etti. Vikingler savunması defalarca oyunları kapatmanın yollarını buluyor. Bunun en iyi yanı, farklı olması oyuncular her hafta hızlanıyor. Bu sefer sıra Camryn Bynum’daydı.

Son olarak, kutlama için soyunma odasına geri dönen oyuncuların bir videosu.

Minnesota Vikings’iniz artık 10-2 ve galibiyetin bölümü mühürlediğini bilerek önümüzdeki hafta Detroit’e gidiyor.

10-2'de Vikingler Elit Düzeyde 4 Şey Yapıyor

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996’ya kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-players-reactions-to-win-no-10

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir