Vikings Ofansif Yan hakem Aniden Gerçek AnlaşmaVikings Ofansif Yan hakem Aniden Gerçek Anlaşma
Garrett Bradbury ve Ezra Cleveland

4-1’de Minnesota Vikings sezonu havalı hissediyor ve isimsiz bir katılımcının performansı iyi bir şekilde kaşları kaldırıyor.

İnanılmaz, merkez Garrett Bradbury aniden gerçek anlaşma oldu üç yıl boyunca Vikings hayranlarından gelen “sadece ortalama ol” talebini çok aşan bir hücum oyuncusu olarak. Ve kimse geldiğini görmedi.

Elbette Bradbury, Dermontti Dawson değil, ancak beş hafta boyunca NFL’nin dokuzuncu en iyi pivotu. Profesyonel Futbol Odağı2019’da Vikinglere katıldığından bu yana herhangi bir yıldan büyük bir gelişme. Açıkça söylemek gerekirse, Bradbury’nin “anladığı” görülüyor.

Vikingler Tam Bir Hücumdan Uzak Bir Merkezdir
19 Eylül 2021; Glendale, Arizona, ABD; Minnesota Vikings pivotu Garrett Bradbury (56) ve Minnesota Vikings oyun kurucu Kirk Cousins. Zorunlu Kredi: Joe Camporeale-USA TODAY Sports.

Genellikle “park konisi” gibi takma adlarla övünen Bradbury, artık şakaların kıçı değil, Vikings sadıklarından övgüler alıyor. Yaz aylarında Bradbury’nin hücum hattında çalışacağı konusunda ısrar eden yeni bir koçluk kadrosuyla Bradbury, pasları kolaylıkla bloke ediyor ve koşu şeritlerini etkili bir şekilde asfaltlıyor. 2022’den önce Bradbury, hünerli bir koşu engelleyiciydi ancak pas koruması konusunda feci derecede zayıftı. 2019’dan 2021’e kadar Kirk Cousins’in kucağında kişisel olarak rakip savunma oyuncuları belirlemiş görünüyordu. Şimdilik o günler geride kaldı.

Bradbury şu anda NFL’nin her yıl için en iyi yedinci geçiş koruma merkezi. PFF. İşte kariyerindeki (ve 2022’nin beş maçındaki) pas geçme notları:

Garret Bradbury,
Geçiş Engelleme Derecesi PFF
Kariyer:

2019 = 38.7
2020 = 38.8
2021 = 43.7
2022 = 72.0

PurplePTSD: Frey'in 53 Kişilik Kadro Tahmini, Merkez Savaşı, Gözden Geçirilen Savunmacılar
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings merkezi Garrett Bradbury. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports.

Ve 2021’den 2022’ye 43,7’den 72,0’a kadar olan yüz, birçok hayranın yüksek sesle “Dünyada ne var?” Diye söylemesine neden oluyor. Bu doğru. Çok doğru. Minnesota’nın Kevin O’Connell liderliğindeki teknik ekibi, Wes Phillips’in hücum koordinatörü ve hücum hattı koçu Chris Kuper’ın garnitürleri Bradbury’yi düzeltti. Vikings hayranları – ve bu web sitesi – yazın büyük bir bölümünü Bradbury acil durum planları tasarlamak için harcadı ve bu muhtemelen artık gerekmeyecek. İş için Chris Reed’i yan gözle görmek veya Austin Schlottmann’ın oyununun olumlu yönlerini övmek, hepsi en iyi planlardı.

Bradbury’nin hala iyi-çok iyi olmayan bir genel notu var. PFF 66.0 ile, ancak o ve arkadaşları Cousins’ın çimlere delinmesini izlemediğinde bu puan daha da artıyor.

6. Haftaya girerken, Bradbury, ligin merkezleri arasında NFL’nin beşinci en iyi pas engelleme galibiyet oranına sahip. ESPN’e göre.

Vikings Ofansif Yan hakem Aniden Gerçek Anlaşma
Vikings Ofansif Yan hakem Aniden Gerçek Anlaşma 7

Artı, bir takım olarak Vikingler, Christian Darrisaw, Ezra Cleveland, Ed Ingram, Brian O’Neill ve Bradbury’nin beş maçtaki performansları sayesinde – NFL’nin en iyi beşinci pas engelleme oyuncusu. takım aynı ESPN metriğine göre.

Whoothunkit?

Vikingler, bu Pazar Miami’de 2017’den beri ilk kez NFC North’u kazanma arayışına devam ediyor. Yukarıdaki ESPN metriğine göre Dolphins, ligin en iyi üçüncü pas atma yarışına sahip.


Vikingler-Ayılar Sonrası 12 Ani Tepki

Dustin Fırıncı 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olmuş bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast barındırır ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Testere ve Minneapolis konumundan Sally. Viking fandomunun geçmişi 1996’ya kadar uzanıyor. Suçlu zevkler listeleniyor: Fıstık Ezmesi Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/top_news/vikings-offensive-lineman-suddenly-the-real-deal

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir