Vikings, NFL Oyuncuları Birliği Tarafından Oynanacak En İyi Takım Seçildi
İlk kez, NFL Oyuncuları Birliği adını verdikleri şeyi yayınladı. “oyuncu takım karneleri” her NFL franchise’ı için. Bu takımların derecelendirilmesine 1300 oyuncu katıldı ve buradaki dereceler sekiz ana kategoriye ayrıldı:

  • Ailelerin tedavisi
  • Yemek servisi/beslenme
  • Ağırlık Odası
  • Güç antrenörleri
  • Antrenman Odası
  • Eğitim personeli
  • Soyunma odası
  • Takım seyahati

Yukarıda bağlantısı verilen ESPN makalesinden de görebileceğiniz gibi, Minnesota Vikings, 2022 sezonunun ardından oynanacak en iyi takım seçildi ve ligde her alanda en az “A-” derecesine sahip tek takım oldu. Minnesota, kuvvet personeli, eğitim personeli ve eğitim odası kategorilerinde üç “A+” notu aldı. Tek “A-”ları beslenme kategorisinde geldi.

Ücretsiz ajans hızla yaklaşırken bu unutulmaması gereken önemli bir nottur. Ligin yasal tahrifat dönemi 13 Mart’ta başlıyor, bu nedenle oyuncuların 2023’te takımlarla buluşup nerede oynamak istediklerine karar verebilmelerine çok da uzak değiliz.

Vikinglerin Durumu: 17. Hafta
3 Ekim 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings maskotu Viking Viktor, US Bank Stadyumu’nda Cleveland Browns’a karşı oynanan maçtan önce takımı sahaya çıkarıyor. Zorunlu Kredi: Matt Blewett-USA TODAY Sports

Vikingler en iyi tesislerden birine ve takımlarının etrafında olağanüstü bir ortama sahipse, bu baharda serbest oyuncular için cazip bir faktör olmalıdır. Buna ek olarak, tüm NFL’deki en sevilen savunma koçlarından biri olan Brian Flores’in işe alınmasını ekleyin ve Vikingler birkaç hafta içinde çok popüler bir yer haline gelebilir.

Tek soru, Vikingler bu serbest ajanlarla sözleşme imzalamak için yetki odasını nasıl yaratıyor? Emin olun, Minnesota’nın bunu yapmak için gidebileceği birçok yön var, ancak otururken görerek bunu bir an önce yapmaları gerekiyor. şu anda sınırın üzerinde yaklaşık 24 milyon dolar.

Vikings, NFL Oyuncuları Birliği Tarafından Oynanacak En İyi Takım Seçildi
9 Ocak 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings ve Chicago Bears arasındaki maçtan önce US Bank Stadyumu’nun genel görünümü. Zorunlu Kredi: Jeffrey Becker-USA TODAY Sports

Ne olursa olsun, takımın tüm parası için oyuncu bulmaktansa, tüm oyuncular için para bulması gereken bir konumda olmak çok daha uygun görünüyor. Bu ücretsiz oyuncu dönemi, Minnesota’nın Super Bowl arayışında çok önemli bir dönem olabilir ve bu NFLPA “karnesi”, Vikinglerin birkaç hafta içinde büyük katkıda bulunanlar bulma şansını çok iyi anlatıyor.

Yıldız WR Justin Jefferson, Vikings'de Eşsiz Bir

Josh Frey, The College of Idaho’dan Yaratıcı Yazarlık alanında lisans derecesi ile 2020 Sınıfı mezunudur.. Josh, NFL hakkında yazmadığı zamanlarda koşmaktan, oyun oynamaktan veya Milwaukee Brewers and Bucks için destek vermekten hoşlanıyor. Twitter hesabına göz atın: @Freyed_Chicken.
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/top_news/nfl-players-association/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir