Vikings Nemesis Elveda İpuçlarıVikings Nemesis Elveda İpuçları
Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (12) ve geniş alıcı Randall Cobb (18), 8 Ocak 2022 Pazar günü Green Bay, Wis’deki Lambeau Field’da oynadıkları futbol maçında Detroit Lions’a 20-16 yenildikten sonra sahayı terk ettiler. Wm. Glasheen USA TODAY NETWORK-Wisconsin Apc Packers Vs Lions 5319 010823 Wag

Vikingler, altmış yılda bir avuç rekabet yarattı, ancak yalnızca birkaçı onları Green Bay Packers’ın şu anki oyun kurucusu kadar rahatsız etti. Ve NFL tarihindeki tüm zamanların en iyi oyuncularından biri olan Aaron Rodgers, artık Vikingler için bir sorun olmayabilir.

Lions’ın çaylak alıcısı Jameson Williams, geleceğin Onur Listesi’ne 18. Hafta maçından sonra formasını istedi ama cevaplandı “Buna tutunacağım” sözleriyle.

Vikings Nemesis Elveda İpuçları

Birkaç dakika sonra, Rodgers tünele yürüdü uzun süredir arkadaşı olan Randall Cobb ile. Kol kola yürüdüler ve sahne bir filmin son anları gibiydi.

Rodgers, basın toplantısının sonunda spekülasyonları körüklemeye başladı. kelimeler, “Adamları özleyeceğim. Hayranları özleyeceğim. Evet teşekkür ederim.”

Vikings Nemesis İpuçları
Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers (12), Minnesota Vikings defans oyuncusu Brian Asamoah II’ye gol attı. Dan Powers/ABD BUGÜN AĞI-Wisconsin.

Vikingler, kariyeri boyunca uzun süredir devam eden düşmanlarıyla her türden savaşa girdi. Rodgers, mor takıma karşı 29 maça başladı, buna Vikinglerin Adrian Peterson’ın 2012 playoff’larında Joe Webb-oyun kurucu bir takımı taşıyabileceğine dair umutlarını sona erdirdiği bir sezon sonrası yarışması da dahil.

Vikinglere karşı kariyer istatistikleri dikkat çekici. 7.431 pas yardası attı ve paslarının %68.1’ini tamamladı. Bununla birlikte, istatistik çizgisinin en göze çarpan kısmı, yaptığı temas / engelleme oranıdır. Yıllar boyunca, 58 pas ve sadece sekiz müdahale topladı. Pasör reytingi 108.3, bu kadar yüksek maç sayısı için gülünç bir rakam.

Rodgers liderliğindeki Packers’ın Vikinglere karşı genel rekoru 18-11-1. Mike Zimmer gelmeden önce orantısız bir rekabetti. Zimmer’in Vikingleri 6-8-1 ve O’Connell’in takımları 1-1. Diğer tüm Vikings koçları 4-9 idi.

Aaron Rodgers Moru Fark Etti
1 Ocak 2023; Green Bay, Wisconsin, ABD; Minnesota Vikings oyun kurucusu Kirk Cousins ​​(8), Green Bay Packers oyun kurucusu Aaron Rodgers’ı selamlıyor. Zorunlu Kredi: Jeff Hanisch-USA TODAY Sports.

Rodgers, bir defalık Super Bowl şampiyonu, başarması zor bir başarı ama onun çapındaki bir oyun kurucu için düşük bir sayı. Bu sadece futbolun nihai takım oyunu olduğunu kanıtlıyor. Bir oyuncu şansı artırabilir ama etrafında iyi bir takım olmadan asla kazanamaz. Bazen bu bile yeterli olmuyor. NFL tarihinde sadece birkaç oyun kurucu kariyer Packer kadar yetenekliydi. Topu efsanevi bir doğrulukla dar pencerelere dağıtmaya devam ederken, araya girmeyi reddederek oyunu değiştirdi.

Elbette Rodgers, kariyerinin geçmişte sona erdiğini ima etti, ki bu gerçekleşmedi. Son üç sezon dışı, NFL evreninde merkezi bir konuşma noktası olarak Rodgers’la doluydu ve o, Packers’ta kaldı. Ayrıca, bir takas talep edebilir ve farklı bir organizasyon için giyinebilir. Bu noktada her şey masada görünüyor.

Rodgers’ın 2022 sezonu, evinde Detroit Lions karşısında bir mağlubiyetle sona erdi. Bir galibiyet, Packers’a, California gezisi ve 49ers ile bir eşleşme de dahil olmak üzere, joker turda bir yer verirdi. Ancak Packers kaybetti ve Rodgers eskisi kadar keskin görünmüyordu – 2022 sezonunda ortak bir tema.

Paketleyiciler Vikingler İçin Hayatı Kolaylaştırabilir
25 Eylül 2022; Tampa, Florida, ABD; Green Bay Packers oyun kurucuları Aaron Rodgers (12) ve Jordan Love. Zorunlu Kredi: Kim Klement-USA TODAY Sports.

Aaron Rodgers’ın Packers için oynadığı son maç olsaydı, halefi Jordan Love olurdu. Packers GM Brian Gutekunst, 2020 seçmelerinin ilk turunda yeni bir oyun kurucuya ihtiyaç duymadan Love’ı seçti. Packers böyle iş yapar. Üç sezon boyunca Rodgers’ın arkasında oturdu, Packers’ın draftından sonra aynı üç kampanya için Favre’nin arkasında oturan Rodgers’a yaptığı gibi.

Gelecek ne getirirse getirsin, Packers’ı Rodgers olmadan merkezde görmek garip bir deneyim olurdu.


Vikings 2023 Rakipleri Kesinleşti

Janik Eckardt, sayıları ve istatistikleri seven bir futbol fanatiğidir. Vikingler, o zamanki oyun kurucuları Christian Ponder’a rağmen favori takımı oldu. Yürüyen bir futbol ansiklopedisi, sitcom izlemeyi seviyor ve tercih ettiği müzik türü Klasik rock. Vikingleri seviyorsanız onu Twitter’da takip edin: @JanikEckardt
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2023/general-news/vikings-nemesis-hints

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir