Vikings Monster Comeback 49ers Oyuncusunu KorkuttuVikings Monster Comeback 49ers Oyuncusunu Korkuttu
27 Kasım 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcı Jauan Jennings. Zorunlu Kredi: Cary Edmondson-USA TODAY Sports.

Minnesota Vikings, geçen hafta sonu NFL tarihindeki en büyük geri dönüşü düzenledi ve bir San Francisco 49ers oyuncusu korkuyla izledi.

Onun adı Jauan Jennings49ers WR3, Deebo Samuel ve Brandon Aiyuk’un arkasında. Belli ki Vikinglerin Colts üzerinden devasa dönüşünü gözlemlemiş ve bunu söylemekten çekinmemiş. 95.7 Oyunbir radyo istasyonu, bu hafta bununla ilgili.

“Muhteşemdi. İnanamadım. Jennings, onlar için mutlu olmaktan başka bir şey olamazdı’ dedi. Damon ve Ratto 95.7’de Oyun.

viking canavarı geri dönüyor
27 Kasım 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcı Jauan Jennings. Zorunlu Kredi: Cary Edmondson-USA TODAY Sports.

Şimdi, ürkütücü kısım için. Jennings ekledi, “Ama bizi ne zaman görürlerse görsünler, bunun mümkün olmadığını bilin.”

Vikings Monster Comeback 49ers Oyuncusunu Korkuttu

Jennings ve 49ers’ı potansiyel olarak ne zaman bir Vikings dönüşüne tanık olacak? Eh, playoffların 1. Turunda olmayacak. Vikingler şu anda NFC’nin playoff yarışında 2. sırada yer alıyor ve San Franciso bir maç geride. Teorik olarak, önümüzdeki üç hafta içinde Vikingler bir maç kaybederken 49ers bir maç kazanırsa, San Francisco muhtemelen bir konferans eşitliğini bozduğu için 2. sırayı alacaktı.

Ve bu, Vikingler ve 49ers’ın yapabileceği anlamına gelir. çok sezon sonrası Tümen Turunda kolayca karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki üç hafta boyunca Minnesota ve San Francisco arasındaki yarış, muhtemelen Bölüm Turu hesaplaşmasının yerini belirleyecek – her iki takımın da Wildcard Weekend’de kazandığı varsayılırsa.

Vikings Monster Comeback 49ers Oyuncusunu Korkuttu
13 Kasım 2022; Santa Clara, Kaliforniya, ABD; San Francisco 49ers geniş alıcı Jauan Jennings. Zorunlu Kredi: Kelley L Cox-USA TODAY Sports.

Vikingler ve 49ers, sezon sonrası toplantılarına yabancı değiller. San Francisco, son on yılda playofflarda Green Bay Packers sayısına kesinlikle sahipken, 49ers ayrıca sezon sonrasında Minnesota’ya karşı tüm zamanların gösterişli bir rekoruna sahip. Takımlar playofflarda altı kez karşı karşıya geldi ve 49ers karşılaşmaların beşini kazandı. Vikinglerin muzaffer olduğu tek zaman 1988 sezonuydu ve Anthony Carter’ın havadan 227 yardlık mega günü sayesinde Bölüm Turunda 49ers’ı 36-24 geride bıraktı.

Ancak bu, Vikinglerin sezon sonrasında 49ers’ın en iyilerini aldığı tek zamandı.

Vikings Savunması Ayakta Kalabilir mi?
30 Ekim 2022; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings baş antrenörü Kevin O’Connell sıkı son Johnny Mundt’u tebrik ediyor. Zorunlu Kredi: Brad Rempel-USA TODAY Sports.

Jennings’in Vikings temalı kaygısına gelince, bu gerçek. 2022’de Minnesota, Buffalo Bills’te 3. Çeyreğin sonlarında 27-10’luk bir farkı silerek uzatmada şok edici bir şekilde 33-30 kazandı. Sadık Vikingler, 15. Hafta’da US Bank Stadyumu’nda Colts’a karşı olana kadar bu başarının zirveye çıkabileceğini düşünmüyordu. Minnesota devre arasında 33-0 gerideydi, 3. Çeyreğin bitimine yaklaşık iki dakika kala 36-7 gerideydi, ancak ardından dört Kirk Cousins ​​golü atarak – tahmin ettiniz – uzatmada 39-36’lık bir skorla kazandı.

Sezon için, Vikingler tek skorlu maçlarda 10-0, akıllara durgunluk veren bir istatistik çünkü takım geçen yıl bu tür maçlarda 6-8 (.428) idi. Gerçekten de Vikingler yakın oyun tüccarlarıdır ve 2022’de bu türden her yarışmayı kazandılar.

Sırada Jennings ve 49ers var mı? Washington Komutanlarını evlerinde yenmeyi umuyorlar ve potansiyel olarak Minnesota’dan iki tohumu kapıyorlar. Ancak Vikingler, Noel arifesinde Minneapolis’te New York Giants ile mücadele ederse, 49ers’ın 2 numaralı seri başı olma yolculuğu bir veya iki hafta beklemek zorunda kalacak – tabii ki gerçekleşirse.

Jennings, 2022’de 339 yarda 30 resepsiyon ve 1 gol attı.


Boom.  5 Viking Pro Bowl'u Yaptı.

Dustin Baker 2007 yılında Minnesota Üniversitesi’nden mezun olan bir siyaset bilimcidir. Günlük YouTube Kanalına abone olun, VikesNow. O bir podcast’e ev sahipliği yapıyor ile her Çarşamba yayınlanan Bryant McKinnie ile Raun Sawh ve sal baharat. Viking fandomu 1996 yılına kadar uzanıyor. Listelenen suçlu zevkler: Fıstık Ezmeli Dondurma, ‘The Sopranos’ ve The Doors (grup).
Kaynak : https://vikingsterritory.com/2022/general-news/vikings-monster-comeback

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir