Vikings Long Snapper Savaşı İçin Kemerlerimizi Bağlamalı Mıyız?NFL: New Orleans Saints'te Uluslararası Seri-Minnesota Vikings
Peter van den Berg-USA BUGÜN Spor

Andrew DePaola, 2022’de Vikingler uzun balığı olarak bazı harika şeyler başardı.

Biraz kalfa olan DePaola, geçen yılki çabaları için birinci takım All Pro’yu kaptı. Daha sonra kasabada kalabilmek için rekor kıran bir anlaşma imzaladı. 35 yaşındaki DePaola gençleşmiyor ama kısa vadede başarıya ulaşamayacağına inanmak için çok fazla sebep yok.

Başarılı emektar için ek bir rekabet, belki de kolej topunu Oregon’da oynayan Karsten Battles’dır. o öyleydi çaylak mini kampına davet edildi.

Vikings Long Snapper Savaşı İçin Kemerlerimizi Bağlamalı Mıyız?
21 Ağustos 2021; Minneapolis, Minnesota, ABD; Minnesota Vikings şutörü Greg Joseph (1), US Bank Stadyumu’nda Indianapolis Colts’a karşı ikinci çeyrekte uzun snap yapan Andrew DePaola (42) ile kutlama yapıyor. Zorunlu Kredi: Brace Hemmelgarn-USA TODAY Sports

Genel olarak konuşursak, sürekli olarak oyuncuların yerlerini kazanmalarını sağlamak akıllıca bir yaklaşımdır. Özel ekiplerde, beceriler çok bireyselleştirildiği için ilke özellikle telaffuz edilebilir. Minnesota’nın son kadrosunda yalnızca tek bir bahisçi, şutör ve uzun balığı olacak. Sonuç olarak, bu konumlardaki oyuncular genellikle kendilerini o konumdaki yalnız kadro noktası için doğrudan bire bir mücadele içinde bulurlar (buna karşılık, bir korner kendisini 10’dan fazla oyuncuyla rekabet halinde bulur).

Battles hakkında not edilmesi gereken ilk şey, rolüne iyi bakması. 6’1 “, 240 pound’da Battles, kıdemli DePaola (6’1”, 229 pound) ile neredeyse aynı yapıya sahip. Bir LS’nin etkili bir şekilde blok yapabilmesi ve ardından kapsamaya katkıda bulunmak için (en azından degajlarda) sahada acele etmesi gerektiğini unutmayın. Güzel bir boyut dengesi bulmak bir zorunluluktur.

Oregon’da oynanan savaşlar ancak 2019-21 arasında sadece 4 maçta yer aldı. 2022’de toplam oynadığı maç sayısı 13 arttı. Son sezonunda yaptığı her şey, Vikingler ile bir fırsat elde ettiği için onu açıkça öne çıkardı.

Vikings Long Snapper Savaşı İçin Kemerlerimizi Bağlamalı Mıyız?
4 Şubat 2023; Cennet, NV, ABD; Allegiant Stadyumu’ndaki antrenman sırasında Minnesota Vikings’ten (42) NFC uzun balığı Andrew DePaola. Zorunlu Kredi: Kirby Lee-USA TODAY Sports

Gerçeği söylemek gerekirse, eski Duck, Andrew DePaola’yı alt etmek (hatta 90 kişilik sezon dışı kadroda bir yer kapmak) için uzun bir şans. Minnesota, gazileri için rekabeti artırma fikriyle flört ederken, muhtemelen çok değer verdikleri biri hakkında fazladan bilgi alıyor. Beklenmedik bir şey gerçekleşirse ve DePaola zarar görürse, o zaman belki de ilk çağrı Savaşlara olacaktır. Bu arada, ekibin çaylak mini kampında ani sorumluluklarla ilgilenecek.

Andrew DePaola, bu sezonda 1.297 milyon dolarlık bir üst sınıra sahip. Anlaşma 3 sezon boyunca devam ettiği ve bir imza bonusu olduğu için, DePaola’yı kadro dışı bırakmak aslında Kwesi Adofo-Mensah anlamına gelir. kaybeder sermaye alanı (sayıyı 2023’te 1.515 milyon dolara çıkarmak).

Bir All Pro ve Pro Bowler olan DePaola, geçen sezon 3 top çaldı.

Editörün Notu: Bilgiler Profesyonel Futbol Referansı, Üzerinde the kapVe Spor Referansı CFB bu parça ile yardımcı oldu.

Vikingler İstiyorsa Piyasada Hâlâ Serbest Temsilci Yeteneği Var
Kaynak : https://purpleptsd.com/2023/vikings/vikings-analysis/vikings-long-snapper/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir